devel

Ar imanoma?

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki noriu paklaust ar imanoma necipuoto ps2 slim is HDD zaist zaidimus? Kazkurioje temoje buvau rades, bet gal man tik psivaideno . DEKUI UZ ATS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki noriu paklaust ar imanoma necipuoto ps2 slim is HDD zaist zaidimus? Kazkurioje temoje buvau rades, bet gal man tik psivaideno . DEKUI UZ ATS

taip galima, kazkokiu tai budu i mmc insimeti mmc boot ir tada per ji pasileidi usb advance ir per isorini hdd prijungta per usb gali grajint zaidimus, zaidimai krausis dar leciau nei is dvd cd, labai daug zaidimu isvis neveiks. nesu tikras ar be chipo veiktu bet gali bantyti lituot ide kontaktus tada junkt ide hdd, tada kraus grajus zymiai greiciau nei is dvd cd, zaidimai veiks beveik visi, paleidimas butu: i mmc kokiu nors butu insikali mmc boot, tada paleidi hd advance arba hdloader ir zaidi, aisku pats negaletum su slimu instaliuot graju, nes nenuskaitytu tau neoriginaliu dvd (manyciau), bet galetum prijungt hdd prie pc ir instaliuot per ji.

 

bet manau neapsimoketu jungti hdd, jau geriau nusiperki flesha kokiu 8gb isikeli 2 arba 1 graju ir zaidi

Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia net cipuoti. uztenka nusipirkit usbadvance ar usbextreme. ir viskas veikia. tik tiek kad ps2 usb 1 jungtis labai leta, daug zaidimu nepasileis, o vat yra scph 7000 serija si savo viduje turi ide jungti tik si neisvesta. zodziu uz menesio parasysiu tutoriala parodysiu kaip viska pasidaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.