Stankus

Rukymas ir svoris

Rekomenduojami pranešimai

Tai va... Girdejau toki ganda, kad metus rukyt priauga svoris. Ar tai tiesa? Nes jei taip, tada man tai butu stipri priezastis bandyti mesti... (labai kudas :rolleyes:) Ir siaip, kol dar jaunas jauciu ne taip sunku, kaip pagyvenusiam, o tuo labiau su pretekstu ;) Kas esat girdeje apie toki dalyka? Ar metus rukyti priauga svoris?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va... Girdejau toki ganda, kad metus rukyt priauga svoris. Ar tai tiesa? Nes jei taip, tada man tai butu stipri priezastis bandyti mesti... (labai kudas :rolleyes:) Ir siaip, kol dar jaunas jauciu ne taip sunku, kaip pagyvenusiam, o tuo labiau su pretekstu ;) Kas esat girdeje apie toki dalyka? Ar metus rukyti priauga svoris?

Logishka: nerukysi --> sutaupysi $ --> nusipirksi daugiau maisto --> maziau badausi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as girdejau, kad metus rukyti ne priauga svoris, o apetitas labai padideja :rolleyes: O del svorio tai nesijaudink, su laiku jis atsiras, nesistengk pats priaugti, nes paskui kai pats priaugsi noredamas, dar ziurek ir nenoredamas priaugsi tai busi nebelabai normalus ;) Bet rukyti tai tikrai mesk, sveikata pageres ateityje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai cia bite skele :rolleyes:

 

siaip reikalas tame, kad rukant mazeja apetitas -> nevalgai. Man asmeniskai - rukau nerukau valgau tiek pat. taciau siulyciau mest ne del svorio, bet del kitu priezasciu, tokiu neesminiu vaisai kaip: sveikata, plauciai, ir dar daugybe sh. mesk ta bruda kol gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Word... Na, bet man reik tikslo kazkokio konkretaus, vat pvz: mesiu rukyt, priaugsiu svorio, kurio man reikia truputy :rolleyes: tokie dalykai kaip sveikata ateityje man mazai reiskia, as linkes gyvent sia diena (gali buti tai mano trukumas), o sia diena mano sveikata ir fizine forma, nepatikesit, vos ne geresne negu anksciau ;) bet va truputukas svorio man nepamaisys... o net jei jo ir nepriaugsiu, vis tiek gerai mest ;) aciu uz greitus ir issamius atsakymus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiau prie kompo sedėk, pasportuok ir atsiras svoris. Rukyti mesk dėl kitų priežasčių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelogiskai pasakei :huh: tai jei visa laika prie pc sedeciau, tai tada ir tureciau daug svorio, o ne atvirksciai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valgyk McDonalds kiekviena diena :huh: ir kimsk kuo daugiau bulkos ;) greitai svori turesi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip jei nori preteksto mesti rukyti ir priaugti svorio, yra labai paprastas dalykas vadinamas - sportu. Pradek sportuot kokiame spoto klube, treneris sustatys tau programa. Kadangi sportuosi, alkoholiui ir cigaretems pasakysi NE, o pagal programa sportuodamas priaugsi svorio, aisku, jei jau taip sunku tau yra mest, tai del valios stokos nemanau, kad sporto klube istversi, nes pora pirmu menesiu bus labai sunkus. Daug valgydamas svorio tikriausiai nepriaugsi, del greitos medziagu apytakos, todel mano akimis ziurint - SPORTAS. :huh:

 

P.S. Cigareciu ir alkoholio pinigus isleisi varskems, vistienos krutinelems ir papildams, o tai tikrai vertingiau.

Redagavo flight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš du metus mečiau rūkyt, ir tuo pačiu žmoną susiradau. Priaugau 20kg (tuo džiaugiuos, nes trūko svorio pagal ūgį).

 

Bet ar nerūkymas, ar žmona pridavė svoriuko - negaliu vienareikšmiškai atsakyt :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va... Girdejau toki ganda, kad metus rukyt priauga svoris. Ar tai tiesa? Nes jei taip, tada man tai butu stipri priezastis bandyti mesti... (labai kudas ;)) Ir siaip, kol dar jaunas jauciu ne taip sunku, kaip pagyvenusiam, o tuo labiau su pretekstu :huh: Kas esat girdeje apie toki dalyka? Ar metus rukyti priauga svoris?

taip, dazniausiai priauga. man bent jau priaugo, vienasyk kai buvau metes tai net 15 kg. per mazdaug 1,5 men. tai buvo biski sokas organizmui, sirgau tada namie gulinejau ir kimsau viska kas po ranka, megini pakeist rukyma visokiom moliugu seklom koloringom ir auga tas svoris ;) o jei turi uzsiemima, nesedi namie tai labai gal ir neaugs. jau geriau but kudam nei turet virsvori, sneku is patirties. beje dabar irgi esu metes tikiuos for good :) del rukymo stazo tai zinoma geriau mest kol labai neisitraukei i ta reikala. as tai skaiciau dar ta knyga mesdamas kad butu patikimiau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai cia bite skele :huh:

 

siaip reikalas tame, kad rukant mazeja apetitas -> nevalgai. Man asmeniskai - rukau nerukau valgau tiek pat. taciau siulyciau mest ne del svorio, bet del kitu priezasciu, tokiu neesminiu vaisai kaip: sveikata, plauciai, ir dar daugybe sh. mesk ta bruda kol gali.

Ne į temą

pala, pats dar pries metus LM'a traukdavai Viliau ;)
Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rūkau, bet galiu ir dieną ir savaitę nerūkyti, svoris beveik nekito puse metų, pradėjau rūkyt - tas pats. Galiu pasakyti, kad rūkant svoris nemažėja ir nedidėja, taip kaip tu norėtum, bet gal tik šiek tiek pristabdo svorio augimą ir tik kai kuriems žmonėms šis dalykas turi įtaką svoriui. Tiesiog pažįstu tokių, kurie turėjo mažą svorį, o dabar tokį koks vidutiniškai turėtų būti, nors visą laiką rūkė.

Bet pats siūlyčiau atsikratyti šio dalyko, nes aš, kad ir kiek laiko nerūkau, vėliau vėl reikia. Taigi kuo vėliau - tuo sunkiau.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokias nesamones pezat - priaugs, nepriaugs svoris... :) Niekas iš čia esančių tau negarantuos priaugimo arba nepriaugimo. Kiekvienas žmogus - individualus. Nuo ko pas vieną auga svoris, pas kitą gali mažėti. O gal tu išvis nuo gimimo koks distrofikas, kas ten žino. Jei labai rūpi svoris, tai kreipkis į gydytojus, o ne forumuose rašinėk. Mes čia tau jokių tyrimų nepadarysim ir nenustatysim dėl ko tu esi kūdas. O visokios sapalionės ir spėliojimai, abejoju ar padės.

Ne į temą

Bet vat žmonos / draugės susiradimas, kuri skaniai gamina valgyti tikrai padeda priaugti svorio normaliam vyrui :) :) Patikrinta daugeliu. :)

Kas liečia rūkimą, tai galiu teigti, kad taip lengvai tikrai nemesi rūkyti, kadangi valios tau trūksta. Sprendžiu iš to, kad ieškai kažkokios "svarbios priežasties" metimui rūkyti. Tie žmonės, kurie tiesiog nori mesti rūkyti, dažniausiai meta, o tie kurie bando ieškoti "priežasčių", labai retai suranda tokią priežastį, dėl kurios tikrai metą rūkymą visam gyvenimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, grieztai, smarkiai pasakyta, gal truputy perdetai, bet ir tau aciu uz atsakyma :) Beje, joks as ne distrofikas ir as neprasau cia tyrimu ant manes daryti :) tik paklausiau, ar TAS gandas teisingas ar ne, daugiau nieko ... Cia kad jus mythbuster'ius galetumet pazaist :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.