Dzozas

Siaubo filmai

Rekomenduojami pranešimai

Paziurek Paranormal Activity, va ten tai filmas, tikrai nejauku buvo ziureti, ypac nakti. :whistling::D

Ne į temą

Jo paskui net per koridorių eit taip nejauku buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek Paranormal Activity, va ten tai filmas, tikrai nejauku buvo ziureti, ypac nakti. :D:D

Nors nesu mates labai daug tų siaubo filmų, bet Paranormal Activity mano baisiausias matytas siaubekas. Visai patiko dar The Messengers, istorija sudomino nors nėra labai baisus.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarciau paziureti Descent 1 ir 2 dalis, tikrai neblogas, tamsus, klaustrofobinis toks, yra nemazai jumpy vietu, tikrai vienas is geresniu...Siuzetas toks jog grupele moteru isvaro i kazkokius tai urvus papramogaut(gera pramoga?) Apalaciu kalnuose, o tuose urvuose gyvenas butybes, panasus i zmones, na kurie kaip zinoma, nera nusiteike draugiskai...Man asmeniskai buvo baisu ne tiek tie monstriukai, bet tie urvai, toki anksta visur, tamsu, tikrai velnias nestu ten ka nors, is vis filmas galima sakyti tikrai sukelia klaustrofobini jausma...Be to man tai vienintelis filmas, kur bobos nenervuoja savo kvailumu ar panasiai, tikrai toks netradicinis, gan originalia ideja pasizymintis siaubekas!Patariu visiems paveizeti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors nesu mates labai daug tų siaubo filmų, bet Paranormal Activity mano baisiausias matytas siaubekas. Visai patiko dar The Messengers, istorija sudomino nors nėra labai baisus.

paziurejus Paranormal Activity dar kokia sav po to vis prisimindavau kaip ten buvo ir siurpas nukresdavo arba sedi kambari, sukrebzda kakas ir ir taip... emm, turbt vejas :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

paziurejus Paranormal Activity dar kokia sav po to vis prisimindavau kaip ten buvo ir siurpas nukresdavo arba sedi kambari, sukrebzda kakas ir ir taip... emm, turbt vejas :)

Parsisiuntęs Paranormal Activity filmą iškart pažiūrėjau (buvo diena ~16val.). Po to būdamas pas pusbrolių ~1val. nakties žiūrėjom išsijungę šviesai tai šakes kaip baisiai buvo. Po kelių savo nuo antro žiūrėjimo vėl su draugu paržiūrėjom ~22val. , trečią kartą nebebuvo taip baisu žiūrėti. Dar ir dabar (filmą žiūrėjau maždaug prie 4mėn.) nakti negalėdamas užmigti prisigalvoju visokių nesamonių ir bijau atsisiukti į koridoriaus pusę... :whistling: . Žodžiu super filmas tik labai baisus kas yra labai gerai siaubekams ir patariu visiems pažiūrėti kas dar nėra matęs. :)

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Parsisiuntęs Paranormal Activity filmą iškart pažiūrėjau (buvo diena ~16val.). Po to būdamas pas pusbrolių ~1val. nakties žiūrėjom išsijungę šviesai tai šakes kaip baisiai buvo. Po kelių savo nuo antro žiūrėjimo vėl su draugu paržiūrėjom ~22val. , trečią kartą nebebuvo taip baisu žiūrėti. Dar ir dabar (filmą žiūrėjau maždaug prie 4mėn.) nakti negalėdamas užmigti prisigalvoju visokių nesamonių ir bijau atsisiukti į koridoriaus pusę... :) . Žodžiu super filmas tik labai baisus kas yra labai gerai siaubekams ir patariu visiems pažiūrėti kas dar nėra matęs. :)

Ne į temą

Jo, tas tai tiesa. Atsimenu kai zejau ir kai tas keistas garsas buvo, jie iseina is kambario ir virs ju toks zviegiantis garsas ir kazkas sunkaus nukrent. Vo tada tai ciut nepridejau... :whistling:

Rekomenduoju 5/5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejus Paranormal Activity dar kokia sav po to vis prisimindavau kaip ten buvo ir siurpas nukresdavo arba sedi kambari, sukrebzda kakas ir ir taip... emm, turbt vejas :whistling:

Man vis tas video apie egzorcizmą prieš akis iššokdavo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nebaisus buvo paranormal activity, dar pas mane tas galas buvo kur ta merga isoka ten i ta kambari ant pacio galo, o ta senesne pabaiga geresne :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip vertinate viena is naujesniu filmu zanru - siaubo komedija? pvz: zombieland? :) Pradzioj net nesuvokiau kas tai per zanras ir kaip gali derintis siaubas ir komedija :) Is mano keletos matytu filmu man susidare ispudis , kad kurejai nepagauna viduriuko, dazniausiai filmas arba perdaug komedija, arba per daug siaubo, nu arba isvis nei tas nei tas :) Bet perspektyva ir populiarumas manau nusimato siam zanrui :) O kas del siaubo filmu, kazkaip nelabai manes traukia juos ziuret, norisi naktim ramiai nuo komediju issisiepusiam miegot :) Bet mane asmeniskai labiausiai sudomino "The hills have eyes" ir "Wrong turn" dalys ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaubo komedija tikrai ne naujas zanras, pvz "Creepshow", jau beveik 30 metu, bet yra viena is geriausiu siaubo komediju.(Bent jau man :))

Redagavo shinshilas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakau , kad naujas :) Jis buvo , bet kazkur uzsimetes ir uzmirstas, todel tai kaip ir zanro agimimas vel is naujo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip "The Shining" (Svytejimas) ? :thumbsup4:

 

Ziurejau butent nakti kai per tv rode. Tai buvo paskui baisu.

 

Release Date: 23 May 1980 (USA)

Genre: Horror | Thriller

Tagline: The tide of terror that swept America IS HERE[uK Poster] See more »

Plot: A family heads to an isolated hotel for the winter where an evil and spiritual presence influences the father into violence, while his psychic son sees horrific forebodings from the past and of the future.

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo per ta 25$ restocka lockerz rode shininga tada per tv, ir visi ziejom man atrodo, jei nieko nemaisau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.