varske

ps2 hd loader

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

ps2 turiu jau labai seniai, cipuota, viskas ciki. kazkada labai seniai buvau pasidares hd loaderio cd, dabar kazkur praganiau, noriu paklaust profu - kaip pasigamint ta cd? Is kur imt hd loader (vienam forume radau hdl v0.8C, .elf pavidale). Ar man paprasciausiai reikia imt tuscia cd, iskepti i ji ta elf faila ir bootinti? aciu uz info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

ps2 turiu jau labai seniai, cipuota, viskas ciki. kazkada labai seniai buvau pasidares hd loaderio cd, dabar kazkur praganiau, noriu paklaust profu - kaip pasigamint ta cd? Is kur imt hd loader (vienam forume radau hdl v0.8C, .elf pavidale). Ar man paprasciausiai reikia imt tuscia cd, iskepti i ji ta elf faila ir bootinti? aciu uz info

as tau siulyciau i kortele isimesti mmc exploita su hdloader 0.8c versija, arba bent ulflauncher su kuriuo galetai is betkurios vietos pakrauti hdloader, jei nori insimest exploita ir nzn kaip padaryt, tai vat: iskepi cd su ulflauncher ji pasileidi, parsisiunti is cia reikia exploite verrsija http://sksapps.com/index.php?page=ps2.html sumeti i flasha, per ulflauncheri paleidi ta exploita ir instaliuoji, tada perkroves kompa iskart uzsikraus mmc exploitas ir galesi pasirintk ulf laucneri nori paleist sms ar hdloader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tau siulyciau i kortele isimesti mmc exploita su hdloader 0.8c versija, arba bent ulflauncher su kuriuo galetai is betkurios vietos pakrauti hdloader, jei nori insimest exploita ir nzn kaip padaryt, tai vat: iskepi cd su ulflauncher ji pasileidi, parsisiunti is cia reikia exploite verrsija http://sksapps.com/index.php?page=ps2.html sumeti i flasha, per ulflauncheri paleidi ta exploita ir instaliuoji, tada perkroves kompa iskart uzsikraus mmc exploitas ir galesi pasirintk ulf laucneri nori paleist sms ar hdloader

Siuo metu noriu tiesiog pasidaryt paprasta hhd loader cd, bet vien isimest 0.8c neuztenka (kepu i verbatim cd su 10X greiciu su alkoholiu), dar reikia matyt ir kokio setup tekstinio failo ar kazko panasaus... gal kas nors galetu tiesiog .iso faila pametet i varsketiz [eta] gmail [taskas] com arba paaiskint, ko dar be elf failo reikia... buciau labai dekingas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.