GorDo

iXtreme LT (Lite Touch)

Rekomenduojami pranešimai

Supranti Shock'ai cia yra Lietuva...Turejo Xbox 360 ji gire,o ant PS3 vare,o dabar gavo Ban ant XBL nusipirko PS3,tai giria PS3,o varo ant Xbox 360...Cia tokia ju psichologija,giria ta ka turi,nors tai butu paskutinis ***** gabalas...

Mantaxs, gerai pasakyta :D O siaip kokiu nors ziniu yra geresniu, kada zada isleisti ta FW ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantaxs, gerai pasakyta :) O siaip kokiu nors ziniu yra geresniu, kada zada isleisti ta FW ? :)

nezada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is ku zn, jog nezada ?

Neklausyk tokiu sapalioniu,nes nera nei argumentu,nei teiginiu,nei informacijos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neklausyk tokiu sapalioniu,nes nera nei argumentu,nei teiginiu,nei informacijos...

Nu tai ir sakau, kad nezada, kai zades tai bus informacija, kaip, kada ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sustojo tas kurimas dabar, susipyko komandos. Vieni nori $, kiti nori Free.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sustojo tas kurimas dabar, susipyko komandos. Vieni nori $, kiti nori Free.

tu man paaiskink kaip toki dalyka galima apmokestint? vienas kas nusipirkes imes i torenta ir visas pasaulis tures for free. ne tame cia reikalas,manau ir ixtreme LT gavo bana... paeme tylom isleido nonstealht 1.6 kad nereiktu activate iso,ir prades gal vel nuo pradziu. aisku cia tik mano spejimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu man paaiskink kaip toki dalyka galima apmokestint? vienas kas nusipirkes imes i torenta ir visas pasaulis tures for free. ne tame cia reikalas,manau ir ixtreme LT gavo bana... paeme tylom isleido nonstealht 1.6 kad nereiktu activate iso,ir prades gal vel nuo pradziu. aisku cia tik mano spejimas.

pritariu tau jei viskas jiems butu nusiseke sekmingai jau butu pasirodziusi LT FW tad dabar tenta tenkintis tuo kas yra ir deja atsisveikinti su XBL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu tau jei viskas jiems butu nusiseke sekmingai jau butu pasirodziusi LT FW tad dabar tenta tenkintis tuo kas yra ir deja atsisveikinti su XBL

Bullshit, kdl atsisveikint ? m ?! tipo, kad ivyko siokiu tokiu nesklandumu tj tipo jau viskas nebedarys ane ? kalbi tarsi butum velniu priedes !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bullshit, kdl atsisveikint ? m ?! tipo, kad ivyko siokiu tokiu nesklandumu tj tipo jau viskas nebedarys ane ? kalbi tarsi butum velniu priedes !

tie siokie, tokie nesklandumai yra tai, kad visa komanda persipyko ir gal but kad isvis nebus ixtreme lt, taigi patarciau nedeti per daug vilciu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bullshit, kdl atsisveikint ? m ?! tipo, kad ivyko siokiu tokiu nesklandumu tj tipo jau viskas nebedarys ane ? kalbi tarsi butum velniu priedes !

Ne į temą

tu pirma i mano posta isiskaityk ir tada akis draskyk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai vnz nera, cia ir ka sakyti paprasciausia reikia laukti.

Snaiperr kas tau yra ? Kokias as tau akis cia draskau ?

Redagavo SeySey200

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is vis jus čia spėliojimu vakarėli kažkokį padarėt, jus gal ten su jais dirbat kad žinot kad jie tie susipyko nori dolcu ar for free? Tai gal nebespėliokit durnai? Čia yra laiko klausimas kada fw išeis. Dar prisimenant kai išėjo Lite on visi spėliojo lygei tai pats va xbox vėl ssss, perkam ps3 kadangi daug kainuoja ta pakeisti dvd, o fw vis vien neišeis, o kas atsitiko ėme ir išėjo. Tad manau ramei jus čia gyvenkit toliau, ne pasaulio pabaiga juk, išeis ta fw :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU jau, nu jau nesipeskit :cheers: Negi del fw cia pradesit pyktis kaip ir tas team susipyko? Nereik skubet, bus anksciau ar veliau ta fw :dance: Jai ne vieni tai kiti padaarys. Beto mane kaip busima offline zaideja lb tenkina 1.6 no stelth :) Bus beveik kaip senais gerais laikais su PS2, kepi DVD ir zaidi su xebra ant sofutes :) Ir del PS3 tai tikrai ji maloniau pirkciau , nes siek tiek prijauciu PS simpatija, bet dabar isigysiu xbox360, o lakui begant ir PS3, taip galesiu pazaist ir vienos ir kitos konsoles eksliuzyvus, nes tikrai ju ir ant vienos ir ant kitos konsoles yra nemazai, beto turint xbox360 ir PS3 vienu metu galima smarkiai sutaupyti :) Multiplatforminius zaidimus ir xbox eksliuzyvus ant xbox360 zaist, o ant ps3 tik PS3 eksliuzyvus. Taip sutaupoma nemazai pinigeliu,net daugiau nei Xbox360 kaina. Tai mano manymu konsoliu duetas yra geriausias variantas :)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.