GorDo

iXtreme LT (Lite Touch)

Rekomenduojami pranešimai

tai ka siulai, ka daryt? Taigi sako, kad LT apeis ban ir t.t.

Tik viena iseitis - pirkti nauja x'a ir flashintis i LT (aisku kai bus ji). Taip LT apeis ban'us, bus nepastebima (gal) ir t.t.. Bet, kaip ir rasem, M$ log'uose tavo seni prisijungimai i Live su sena FW, taigi - ..... .

Redagavo Apollon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pvz kai sita atsiras lite touch galesiu i ja persiflesint is 1.6fw ?

Taip, galesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimelis:

Jei mano boxas dar ne karto nebuvo prijungtas prie intiko taciau kai tik uzsimaniau pagaliau nusipirkti wireless adapteri prasidejo cia tie visi bananai. zodziu pas mane 1.6fw losta tik offline visokiu geimu kur net stealth nepraeje buvo.

BET klausimas, jei as persirasysiu i ta nauja LT kai iseis ji ar matys microsoftas mano geimu log'a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera jokios naujos info kada gali pasirodyt sita nauja fw?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimelis:

Jei mano boxas dar ne karto nebuvo prijungtas prie intiko taciau kai tik uzsimaniau pagaliau nusipirkti wireless adapteri prasidejo cia tie visi bananai. zodziu pas mane 1.6fw losta tik offline visokiu geimu kur net stealth nepraeje buvo.

BET klausimas, jei as persirasysiu i ta nauja LT kai iseis ji ar matys microsoftas mano geimu log'a?

Garantijos kad su naujuoju firmware negausi bano tai nėra jokios, bet jei tu persiflešinsi iš iXtreme 1.6 į iXtreme LT, tai tavo geimų logui tikrai nieko blogo nenutiks:) Beto Microsoft patvirtino jog baninamos bus tik pačios konsolės, o gamertag nebus blokuojamas...taigi bet kuriuo atveju tavo geimų logui nieko nenutiks - Būk ramus :thumbsup4:

 

Nera jokios naujos info kada gali pasirodyt sita nauja fw?

Kolkas jokių naujų žinių... tik paskalos apie tai jog ji pasirodys gruodį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Garantijos kad su naujuoju firmware negausi bano tai nėra jokios, bet jei tu persiflešinsi iš iXtreme 1.6 į iXtreme LT, tai tavo geimų logui tikrai nieko blogo nenutiks:) Beto Microsoft patvirtino jog baninamos bus tik pačios konsolės, o gamertag nebus blokuojamas...taigi bet kuriuo atveju tavo geimų logui nieko nenutiks - Būk ramus :thumbsup4:

Manau jis kalbejo apie tai ar xbox'e nera issisaugoje kokie nors logai apie zaidimus be stealth ir ar neuzgaudys paskui jo prisijungus i live, kad ir su tuo ix lt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau jis kalbejo apie tai ar xbox'e nera issisaugoje kokie nors logai apie zaidimus be stealth ir ar neuzgaudys paskui jo prisijungus i live, kad ir su tuo ix lt :thumbsup4:

Šito tai tikrai negali žinoti kaip ten yra... buvo keli atvejai kai žmonės pirmą kart prisijungę gaudavo BAN. Žaisdamas prereleased geimus gali būti garantuotas jog BAN'as tai tik laiko klausimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šito tai tikrai negali žinoti kaip ten yra... buvo keli atvejai kai žmonės pirmą kart prisijungę gaudavo BAN. Žaisdamas prereleased geimus gali būti garantuotas jog BAN'as tai tik laiko klausimas.

 

Noreciau paklaust, jeigu pvz ban neturiu, routerio kabelis i xbox neikistas, bet losiau assassins creed 2 va, prereleased kolkas, tai jau man 100% pareis BANAS tipo anksciau ar veliau ? : )

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust, jeigu pvz ban neturiu, routerio kabelis i xbox neikistas, bet losiau assassins creed 2 va, prereleased kolkas, tai jau man 100% pareis BANAS tipo anksciau ar veliau ? : )

Jei su tuo Gamers tag'u kurį dabar naudoji jungsies prie XBL tai iškart gali ir negaut, bet gausi taip vadinamą flag'a ir kai ateis naujoji BAN'ų banga tai jie tikrai tave prisimins... Šiuo metu geriausia apskritai nesijungti į LIVE kol neišeis naujas firmware, bet su prerelyzais geriau ten nelyst ir tiesiog susikurt naują gamers tag'ą, nes xbox'as datas fiksuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei su tuo Gamers tag'u kurį dabar naudoji jungsies prie XBL tai iškart gali ir negaut, bet gausi taip vadinamą flag'a ir kai ateis naujoji BAN'ų banga tai jie tikrai tave prisimins... Šiuo metu geriausia apskritai nesijungti į LIVE kol neišeis naujas firmware, bet su prerelyzais geriau ten nelyst ir tiesiog susikurt naują gamers tag'ą, nes xbox'as datas fiksuoja.

na gamertag tai ne tas. As su vienu losiu XBL su kitu storys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jei dar nebuvai prisijunges niekada i XBL tai viskas turetu buti ok, visdelto achievementu datu offline jis nesaugo, o del patcio releaso kokybes betkokiu atveju i XBL nesijung kol neisejo naujas fw, nes MS pasirodo betkokiu atveju aptinka fw - nesvarbu koky tu releasa losi. Ar issaugo info nande apie zaidima nieks nezino, bet ten atminties nera daug todel pasistenk daugiau nelosti pre-release, visdelto zaidimus gauni nemokamai tai nors nepatingekim palaukti. :)
Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu buvau XBL pries kokiu 3 men. Zaidziau tik 1karta kokia valanda.

Tai jau gali ruostis priimti bana. Nesvarbu kada, jei buvai pasijunges tai konsole jau uzsisvietus MSe, ir............. :)

Taip kad pasekmes pats zinai kokios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.