GorDo

iXtreme LT (Lite Touch)

Rekomenduojami pranešimai

Ar ne ta pati sake apie iX 1.6, kad paleis wave x, zaidimus. Ar as klystu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ne ta pati sake apie iX 1.6, kad paleis wave x, zaidimus. Ar as klystu?

Tai kad skirtumo nera kokius wave paleidzia. Ar jau taip sunku i metus tris kartus pasijungti xbox dvd-drive prie kompo ir paaukoti 10 minuciu fw atnaujinimui? Svarbu xbl saugu zaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus nesidziaukite. mano draugas kuris gyvena Airijoj per skaipa labai graziai papasakojo kaip jam cia gavos :]

Pas jo boxas su SamSung DVD-ROM. Prasidejus tai bangai banu pas jo viskas buvo gerai. ir aplamai jai jau 1 men nebuvo prisijunges prie LIVE. Tai jis sako "ai nafig, jai losiu tai vakarasi ir tai tik GOW2", kuri jis turi originala. Tai jis atsistare firmware i originalia. Bet kaip bebutu keista, gavo banana is lempos nors pries tai neturejo :].

Krc persasi isvada, kad MS jau priloginusi info apie tam tikrus boxus turi ir p* ka tu net keisi i ixtreme LT ar i originalia, gali vistiek gaut banana kaip didelis. Krc dabar man vienodai, koki ixtreme isleis. visus patcinsiu i wave3 ir losiu offline, bo tolko nera, nebent perki nauja boxa :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus nesidziaukite. mano draugas kuris gyvena Airijoj per skaipa labai graziai papasakojo kaip jam cia gavos :]

Pas jo boxas su SamSung DVD-ROM. Prasidejus tai bangai banu pas jo viskas buvo gerai. ir aplamai jai jau 1 men nebuvo prisijunges prie LIVE. Tai jis sako "ai nafig, jai losiu tai vakarasi ir tai tik GOW2", kuri jis turi originala. Tai jis atsistare firmware i originalia. Bet kaip bebutu keista, gavo banana is lempos nors pries tai neturejo :].

Krc persasi isvada, kad MS jau priloginusi info apie tam tikrus boxus turi ir p* ka tu net keisi i ixtreme LT ar i originalia, gali vistiek gaut banana kaip didelis. Krc dabar man vienodai, koki ixtreme isleis. visus patcinsiu i wave3 ir losiu offline, bo tolko nera, nebent perki nauja boxa :]

Sorry, bet tu paskaityk savo posta. Zinok sunku suprasti ka tu parasei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, bet tu paskaityk savo posta. Zinok sunku suprasti ka tu parasei.

 

Ne į temą

skaityk ismok tada, viskas aiskiai parasyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus nesidziaukite. mano draugas kuris gyvena Airijoj per skaipa labai graziai papasakojo kaip jam cia gavos :]

Pas jo boxas su SamSung DVD-ROM. Prasidejus tai bangai banu pas jo viskas buvo gerai. ir aplamai jai jau 1 men nebuvo prisijunges prie LIVE. Tai jis sako "ai nafig, jai losiu tai vakarasi ir tai tik GOW2", kuri jis turi originala. Tai jis atsistare firmware i originalia. Bet kaip bebutu keista, gavo banana is lempos nors pries tai neturejo :].

Krc persasi isvada, kad MS jau priloginusi info apie tam tikrus boxus turi ir p* ka tu net keisi i ixtreme LT ar i originalia, gali vistiek gaut banana kaip didelis. Krc dabar man vienodai, koki ixtreme isleis. visus patcinsiu i wave3 ir losiu offline, bo tolko nera, nebent perki nauja boxa :]

Šiaip kiek žinau jei jau su iXtreme FW buvai prisijunges prie XBL tai ar įsirašysi vėl org fw ar ne vistiek pagaus, o LT žada apsaugojimą nuo banano :nunchuks:, beto kam nerūpi live tai gali išvis nesijungt ir kaip parduos tai dar 3mėn liks GOLD :) vis didesnė kaina bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tikrai nebutu jokiu wave ir bano apsauga tai super butu :nunchuks: . Nauja xbox kuo greiciau pirkciau :) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ka daryt,nes dabar sedziu su 1.51 fw ir negaliu lost nauju zaidimu,nezinau ar laukt sitos naujos fw ar flesintis i 1.61 :/

Redagavo pls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma lauk sitos. Su sita saugus busi, ir veiks wawe 5-6 zaidimai. Koki tik bus. Bent jau taip raso :). Na tikekimes daugiau nebus jokio iXtreme, ir sita bus pati geriausia ir vienintele, be jokio bugu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip norisi palost MW2 ir AC2,bet jauciu dar reikia biski palaukti,gal bus kokiu ziniu apie sios fw isleidimo data.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau jog Microsoft ne ta vieta kur yra susirinkę debilai... Jie sukūrė tą konsolė ir žino viską kas ir kaip joje veikia... Jų sena taktika yra leisti žmonėms galvoti, kad jiems pavyko juos apgauti, bet po kurio laiko vėl prasideda BAN'ų fiesta. Prisiminkit ta jų didijį triuką kai atsirado naujas dashboard ir visos senesnės konsolės kelių dienų bėgyje gaudavo RROD...

Key traukimo įrenginį sugalvojo ne piratai, o jį į rinką paleido pats Microsoftas... Taigi kiek nebūtų sukurtą iXtreme vistiek bus taip kaip nuspręs šeimininkas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip norisi palost MW2 ir AC2,bet jauciu dar reikia biski palaukti,gal bus kokiu ziniu apie sios fw isleidimo data.

O kaip manot, jei kol kas negaves bano, buvau bent iki sav. vidurio kol losiau, o dabar nzn, netikrinau, tai nelist i live ir laukt kol bus LT, ir nusiflashinus tada list live?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tavo boxas Flag'a gaves, tai tu ir po simto metu prisijunk ir bus banas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip manot, jei kol kas negaves bano, buvau bent iki sav. vidurio kol losiau, o dabar nzn, netikrinau, tai nelist i live ir laukt kol bus LT, ir nusiflashinus tada list live?

Kad ir persiflashinsi i LT gali pareit ban'as, nes M$ log'uose yra info, kad tu zaidei seniau, su sena FW, kuri buvo pastebima.

 

Shock aplenke.. :)

Redagavo Apollon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tavo boxas Flag'a gaves, tai tu ir po simto metu prisijunk ir bus banas.

tai ka siulai, ka daryt? Taigi sako, kad LT apeis ban ir t.t. Redagavo Johnis. K.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.