toomcia

New super mario bross paleidimas is dvd?

Rekomenduojami pranešimai

Ar imanomas New super mario bross paleidimas is dvd?

Ar butinai reikia naudoti visokius neogamma?

Ar leisti per usb loader?

Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia patchinto iso su fixintu main.dol, kad veiktu, softmodam kolkas tik per USB loaderi pasileidzia is usb lizdo arba sd korteles, modchipam is kompakto taip pat veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunciau new super mario bros. wii, bet neveike - paprase update software. Aisku, neapdeitinau. Perleidau iso per wiibrickbloker programa. Vel bandziau paleist. Disk chanell rodo, kad zaidimas yra, bet kai spaudziu start neisijungia, o grizta i wii meniu.

 

Patarkit ka daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu parsisiunčiau SMBW versija iš linkomanijos isirašiau 4x greičiu idėjau į Wii užsiupdatinau viskas gerai pasileidė žaidimas žaidžiu 7minutes žaidimas pakibo ir išmetę lentelę kad blogai su disku. Paskui diskas išsiėma sunkiai ir jei nori dar kažką daryt turi ilgai palaikyt power mygtuka kad išsijungtu esu žalias ant Wii daviau "nulaužt" savo Wii kažkur apie geguže pas Edma tiksliai nežinau koks mod chip'as ir esu visiškai pasimetęs ką daryt. Girdėjau jog reikia kažkoki main.dol patchint ar dar kažkas ? tai ką ir kaip su kokią programa reikia patchint ? Šiaip norėčiau kad normaliai paleistu iš DVD bet ar tai įmanoma ? gal galite numest kokius keleta tutorials ar video ką daryt jog viskas eitu kaip ėję. Begale laiko sugaišau ieškodamas informacyjos, bet taip ir neradau ar galite padėt "žaliam" būčiau begalo dėkingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai parsisiunciau jau pachinta versija ir leidziu per usb tai neturiu problemu :)

Bet kaip reikia tai padaryt ko man prireiks ? :) aš visai nesigaudau nuo ko pradėt ir kaip pradėt gal žinai koki youtubo video ? nes aš pražuvės šitoje srityje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siusk is wiiso.com patched versija ir nk tau nereikes...

:D Ačiū tau žmogau ryt pabandysiu atsisiūst jei išeis visa savo širdim tau būsiu dėkingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte. As visiskai naujas Wii pasaulyje, todel labai reikia jusu patarimo. Noriu paleist New Super Mario Bros per DVD. Pas mane cipuota konsole. Galit kas nors zmoniskai paaiskint kaip tai padaryti step by step? Arba ideti nuoroda jau normaliai sutvarkyto zaido, kad butu galima tiesiog isideti ir zaisti? Kiek prinarsiau, bet normalaus gido ar sutvarkyto iso failo niekur neradau. Is anksto dekoju. :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia nepatchino game release'o, sd cheat failiuko ir gecko os, norint paleist per dvd

Viska rasi pagooglines.

Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia nepatchino game release'o, sd cheat failiuko ir gecko os, norint paleist per dvd

Viska rasi pagooglines.

Nelabai supratau del sd cheat failiuko. Kas cia ir is kur ji gauti? Viskas kitkas kaip ir aisku..

 

Nelabai supratau del sd cheat failiuko. Kas cia ir is kur ji gauti? Viskas kitkas kaip ir aisku..

Psio, radau viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.