rokimusas

Problema su patchinimu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi noriu Jūsų labai trumpai paklaust ką darau blogai ? Sugadinau turbut kokius du diskus bandydamas irasinet GTA ir MW2 viena bandžiau padaryt per abx360 programa kita per lengvesne kažkokia programele kurios pavadinimo nelabai pamenu žodžiu pas mane 1.6 arba 1,51 Fw nežinau ne aš pats flashinaus Samsung drivas (geltonas laidas) ir kai idedu diską meta tik play dvd... Updata padariau lyg ir taigi nesuprantu kaip čia reik daryt kad normaliai nusipatchintum žaidimą ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi noriu Jūsų labai trumpai paklaust ką darau blogai ? Sugadinau turbut kokius du diskus bandydamas irasinet GTA ir MW2 viena bandžiau padaryt per abx360 programa kita per lengvesne kažkokia programele kurios pavadinimo nelabai pamenu žodžiu pas mane 1.6 arba 1,51 Fw nežinau ne aš pats flashinaus Samsung drivas (geltonas laidas) ir kai idedu diską meta tik play dvd... Updata padariau lyg ir taigi nesuprantu kaip čia reik daryt kad normaliai nusipatchintum žaidimą ?

visu pirma tai pas tave ne samsung o liteon. Pas mane fw1.5 diskasukis irgi liteon ir as geimus pachinu su 3rd.Wave.Mod.Patch.For.iXtreme-TL ir jokiu problemu nera pasileido ir GTA ir MW2. Jei pas tave fw1.6 tau reik bandyt su activate CD pasileist juos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, patchinant per abgx raso cannot check SplitVid due to invalid or uncertain PFI/Video, kaip istaisyti sia problema?

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.