LiquiD

MP3/MP4

Rekomenduojami pranešimai

Hey, laikas būtų įsigyti naują MP3/4, taigi noriu paklausti kokį geriausia pirkti? MP3 ar MP4 šiaip nelebai skirtumas man yra. Svarbiausia, kad kaina būtų prieinama (manau iki 250 lt) ir garso kokybė gera, kad jaustusi bumčikai be ausinių už 300 lt. Neturi jis būti superinis, bet...

Nesiūlykit iPod. Dar manau galėtų būti toks variantas- SE WalkManas mobiliakas (kad ir "padėvėtas" truputį) , bet tad, kad būtų su 3,5 mm plug'u (adapteriai stipriai kerta per kokybę garso), o WalkMan MP3/4 niekur LT nemačiau ir kainos man atrodo fantastiškos jų.

 

Ką manot? Pasiūlykit variantų.

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey, laikas būtų įsigyti naują MP3/4, taigi noriu paklausti kokį geriausia pirkti? MP3 ar MP4 šiaip nelebai skirtumas man yra. Svarbiausia, kad kaina būtų prieinama (manau iki 250 lt) ir garso kokybė gera, kad jaustusi bumčikai be ausinių už 300 lt. Neturi jis būti superinis, bet...

Nesiūlykit iPod. Dar manau galėtų būti toks variantas- SE WalkManas mobiliakas (kad ir "padėvėtas" truputį) , bet tad, kad būtų su 3,5 mm plug'u (adapteriai stipriai kerta per kokybę garso), o WalkMan MP3/4 niekur LT nemačiau ir kainos man atrodo fantastiškos jų.

 

Ką manot? Pasiūlykit variantų.

Hi na aš tau siulau sita (bent jau man jis idealus pasirinkimas, na zinai cia tik man) http://www.avitela.lt/p/sony-nwzw-202-w/

 

o taipat paziurek dar sita: http://www.avitela.lt/p/philips-sa-1ara-04-k02/

 

Na kokia tavo nuomone?

Redagavo Rest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tas 2 viename variantas nelabai. Kazkaip noretusi, kad butu galima ir ausines, ir koloneles prijungt. O kaip to Philips SA 1ARA 04 K/02 kokybe garso?

 

O sitie daikciukai jum kaip? Nezinau, kuo Sitas skiriasi nuo Sito , bet turbut, kad niekuom. :)

 

Man gal kazkaip tie kur as paminejau priimtiniausi... Walkman kokybe, ir be pribambasu jokiu. :)

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tas 2 viename variantas nelabai. Kazkaip noretusi, kad butu galima ir ausines, ir koloneles prijungt. O kaip to Philips SA 1ARA 04 K/02 kokybe garso?

 

O sitie daikciukai jum kaip? Nezinau, kuo Sitas skiriasi nuo Sito .

 

Man gal kazkaip tie kur as paminejau priimtiniausi... Walkman kokybe, ir be pribambasu jokiu. :)

Kursiokas toki turi ir nesiskunzia sako viskas nice.

Abejoju ar skiriasi kuo ljau labai nors nzn (cia man subjektivi nuomone :))

Redagavo Rest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kur cia jau rase sony walkman yra ju daugiau modeliu seip jie tikrai neblogi ir garsas geras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju savo k770 SE telefona kaip MP3 grotuva,perasiau acoustic driverius,tai groja DAUG garsiau nei mp3,o kokybe tokia pat mazdaug,siulyciau ziuret koki telefona deveta,kaip tik bus patogiau,ir MP3, ir telefonas,ir kamera,viskas viename,pats nedaug uz si telefona mokejau,bet jis man labai geras :D.

P.S. Taippat galesi per dinamika paklausyt muzika normalei,o ne taip kaip per mp4/mp3 :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju savo k770 SE telefona kaip MP3 grotuva,perasiau acoustic driverius,tai groja DAUG garsiau nei mp3,o kokybe tokia pat mazdaug,siulyciau ziuret koki telefona deveta,kaip tik bus patogiau,ir MP3, ir telefonas,ir kamera,viskas viename,pats nedaug uz si telefona mokejau,bet jis man labai geras :).

P.S. Taippat galesi per dinamika paklausyt muzika normalei,o ne taip kaip per mp4/mp3 :huh:

Pats turiu K750 (nors ir Walkman tureciau), bet negerai, kad nera jame 3,5 mm jack'o. :D Man atrodo seniausiai is SE 3,5 mm jack turi XPERIA. Gal ir klystu...

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi imk iPod ir viskas.

Sry nemačiau

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoriu kurti naujos temos

tai va ka siulot rinktis Apple iPod shuffle 2GB ar http://www.avitela.lt/p/sony-nwzb-142-fb/

Pats pries dvi dienas nusipirkau sita sony walkman. Nors groja gan negarsiai, bet kokybe labai gera. Ir siaip patogus, tik kol su pc suderinau prasiknisau apie valanda su puse ... Laiko labai ilgai, visa diena klausydamas muzikos nukrito tik vienas "pagaliukas" batareikos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats pries dvi dienas nusipirkau sita sony walkman. Nors groja gan negarsiai, bet kokybe labai gera. Ir siaip patogus, tik kol su pc suderinau prasiknisau apie valanda su puse ... Laiko labai ilgai, visa diena klausydamas muzikos nukrito tik vienas "pagaliukas" batareikos :)

jo, situ walkmanu isvis gera serija as tai turiu sena toki:

 

http://www.sony.co.uk/product/nws-e-series/nw-e405

 

tai patenkintas irgi, baterija nesveika apie 40-50 val. garso kokybe gera, nezinau prie ko prikibt, anksciau esu turejes kita is tos serijos irgi liuks. geras pirkinys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.