Powka

DVD+R vs. DVD-R

Rekomenduojami pranešimai

DVD+R ar DVD-R?

 

Kokį iš šių DVD diskų tipą dažniausiai renkatės, jei norite rašyti į jį PS2 žaidimus? Kaip manote, kuris yra tinkamesnis PS2 konsolei ir kuom apskritai jie skiriasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iki kazkelintos versijos ps2 dvd+r nepalaiko.

O! O gal kas gali tiksliau - nuo kokios versijos jau tiksliai palaiko DVD+R?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įrašinėju į -R, nes kiti neveikia :blink:

Iš tikrųjų pasižiūrėjau, Maximoj TDK DVD-R ir DVD+R diskų kainos vienodos, tad jokio skirtumo turbūt ar veikia, ar neveikia pliusiniai, galima užsipirkti minusiniais ir poveikis tas pats.

 

Tiesa vat įdomu, kuom apskritai skiriasi DVD-R nuo DVD+R išskyrus tai, jog pliusiniai tai naujos kartos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos nesiskiria. Vienoda kaina, o kuo skiriasi tai tikrai net neįsivaizduoju :blink: Šiaip pas mane v7, tai pats ir neperku +R tik vat tėvas buvo nupirkęs ir neveikė, tai taip ir gavos :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tikrųjų pasižiūrėjau, Maximoj TDK DVD-R ir DVD+R diskų kainos vienodos, tad jokio skirtumo turbūt ar veikia, ar neveikia pliusiniai, galima užsipirkti minusiniais ir poveikis tas pats.

 

Tiesa vat įdomu, kuom apskritai skiriasi DVD-R nuo DVD+R išskyrus tai, jog pliusiniai tai naujos kartos?

Jokie jie ne naujos kartos... Tik pradzioj DVD atsiradimo vyko karas (toks kaip dabar vyksta tarp HD-DVD ir Blue-Ray disku), ir vienos firmos naudojo vienus, kitos kitus. Netgi ir kai atsirado irasantys irenginiai, tai vieni buvo pliusiniai kiti minusiniai.

O siandien dienai, tai cia jau kiekvieno asmeninis reikalas i kokius rasyt... Mano chipas maloniau "valgo" minusinius, tai tik i tokius ir rasau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokie jie ne naujos kartos... Tik pradzioj DVD atsiradimo vyko karas (toks kaip dabar vyksta tarp HD-DVD ir Blue-Ray disku), ir vienos firmos naudojo vienus, kitos kitus. Netgi ir kai atsirado irasantys irenginiai, tai vieni buvo pliusiniai kiti minusiniai.

Kažkada konsultavausi pas "OK" pardavėją, sakė, jog pliusiniai vėliau prekyboje pasirodė - tą ir turėjau omeny - na, bet tai neturi reikšmės.

 

O siandien dienai, tai cia jau kiekvieno asmeninis reikalas i kokius rasyt... Mano chipas maloniau "valgo" minusinius, tai tik i tokius ir rasau.

Vadinasi PS2 jaučia skirtumą tarp pliusinių ir minusinių, netgi jei teoriškai turėtų skaityti abu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apibendrintai tai būtų taip:

 

Rašyk į - tai veiks visur visada ant betkurios konsolės;

Rašyk į + tai veiks tik nuo PS2 v9 modelio;

 

Žaidimo "performance" ir t.t. nesiskiria NIEKUO tarp - ir +. Taip, kad nereikia per daug sukti galvos dėl - ir +. Pats perku Verbatim DVD tuščius "tortais" po 10 be viršelių. Ir nesvarbu kokius matau parduotuvėje - ar +, imu pirmus pasitaikiusius po ranka, o ir veikia visiškai vienodai gerai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau.

 

Bet man ramybės neduodu, įdomu, kuom tuomet skiriasi pliusiniai? Ta prasme, jie ant kažkur neveikia, o ant ten kur veikia neduoda nieko papildomo - what's the point?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

No point. Kuo skiriasi - nuo + bendrai, - gali googlint, kas liečia PS2 temą - viskas jau daugiau nei pasakyta. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos nesiskiria. Vienoda kaina, o kuo skiriasi tai tikrai net neįsivaizduoju :blink: Šiaip pas mane v7, tai pats ir neperku +R tik vat tėvas buvo nupirkęs ir neveikė, tai taip ir gavos :blink:

O pas mane v7 ir kepu su +R

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.