Roolis

Dėl RROD ir aušintuvų...

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

XBOX360 dar neturiu tačiau žvalgausi, kur gi čia pigiau nusipirkus ;].

Gal kas yra bandę susitaisyt RROD su x-clamp'u, tada nusipirkt pvz.: iš DealExtrem'o aušintuvą/us papildomus?

Ar XBOX'ui tada mažiau galimybių vėl gauti RROD'ą?

O čia biškį ne į tema:

Taip pat kaip supratau vieni X360 turi vien tik HDMI jungtį kiti ne?

Kokį man X'ą reikėtų pirkt jei mano TV turi SCART'ą ir tulpes? :D

Ačiū už atsakymus :).

P.S. Srry jei klausimas nerealiai durnas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

XBOX360 dar neturiu tačiau žvalgausi, kur gi čia pigiau nusipirkus ;].

Gal kas yra bandę susitaisyt RROD su x-clamp'u, tada nusipirkt pvz.: iš DealExtrem'o aušintuvą/us papildomus?

Ar XBOX'ui tada mažiau galimybių vėl gauti RROD'ą?

O čia biškį ne į tema:

Taip pat kaip supratau vieni X360 turi vien tik HDMI jungtį kiti ne?

Kokį man X'ą reikėtų pirkt jei mano TV turi SCART'ą ir tulpes? :D

Ačiū už atsakymus :).

P.S. Srry jei klausimas nerealiai durnas..

Del Rrod tai neapsimoka. Nes jeigu jau viena karta gaves, yra nemaza tikimybe , kad po kiek laiko gausi vel. :)

O del HDMI, kai buna hdmi jungtis tai bus ir Scart. Nu ta prasme abi. :) Galesi jungtis per tulpes, scart arba hdmi. Cia pagal tavo norus. :)

 

Jeigu padejau "Padekok" Aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Rrod tai neapsimoka. Nes jeigu jau viena karta gaves, yra nemaza tikimybe , kad po kiek laiko gausi vel. :D

O del HDMI, kai buna hdmi jungtis tai bus ir Scart. Nu ta prasme abi. :) Galesi jungtis per tulpes, scart arba hdmi. Cia pagal tavo norus. :)

 

Jeigu padejau "Padekok" Aciu :)

Aga, ačiū.

O dėl RROD, tai jei bus papildomi aušintuvai, juk žymiai mažesnė tikimybė gaut RROD'ą?..

Gal kas taip ir yra pasidaręs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga, ačiū.

O dėl RROD, tai jei bus papildomi aušintuvai, juk žymiai mažesnė tikimybė gaut RROD'ą?..

Gal kas taip ir yra pasidaręs?

Gal ir mazesne, bet tikrai ji islieka vistiek . :D Ir seip mano patarimas, jeigu jau nori gauti pigiau. Pirkt Baninta Jasper. :)

Redagavo akinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir mazesne, bet tikrai ji islieka vistiek . :D Ir seip mano patarimas, jeigu jau nori gauti pigiau. Pirkt Baninta Jasper. :D

Na reik palaukt, gal kas atsiras įsidėjes papildomą aušintuvą , ir pasakys :D.

Va maždaug tokie:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21209

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.6527

Gal kas naudoja? :D

Redagavo Roolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors neturiu xbox, bet girdejau, kad tie cooleriai irgi nlb gerai, nes resursus elektros ima is xbox'o maitinimo ir to pasekoje kazkas darosi... :D Nu jei kas zinos, papildys. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš buvau nusipirkęs "Whisper Max" aušintuvą kai jie tik atsirado... jis aušino labai gerai, bet garsas buvo kaip dulkių siurblio :D man teko turėti kelis Xbox'us ir pastebėjau tokią tendenciją: Kai su jais kažkas atsitikdavo, tai atsitikdavo masiškai kaip ši BAN'ų banga... Mano nuomone tie gedimai neatsitiktiniai... Ankščiau blokavo tik Gametag'ą, bet konsolėj nieko nedarydavo.... Dabar jie įdiegė kažką kas papjauna konsolė ir ji tampa beveik nefunkcionali - tai iš esmės tas pats RROD tik kitame pavidale...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš buvau nusipirkęs "Whisper Max" aušintuvą kai jie tik atsirado... jis aušino labai gerai, bet garsas buvo kaip dulkių siurblio :D man teko turėti kelis Xbox'us ir pastebėjau tokią tendenciją: Kai su jais kažkas atsitikdavo, tai atsitikdavo masiškai kaip ši BAN'ų banga... Mano nuomone tie gedimai neatsitiktiniai... Ankščiau blokavo tik Gametag'ą, bet konsolėj nieko nedarydavo.... Dabar jie įdiegė kažką kas papjauna konsolė ir ji tampa beveik nefunkcionali - tai iš esmės tas pats RROD tik kitame pavidale...

Ačiū...

Na gal dar kas naudoja cooler'ius ;]?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš buvau nusipirkęs "Whisper Max" aušintuvą kai jie tik atsirado... jis aušino labai gerai, bet garsas buvo kaip dulkių siurblio :D man teko turėti kelis Xbox'us ir pastebėjau tokią tendenciją: Kai su jais kažkas atsitikdavo, tai atsitikdavo masiškai kaip ši BAN'ų banga... Mano nuomone tie gedimai neatsitiktiniai... Ankščiau blokavo tik Gametag'ą, bet konsolėj nieko nedarydavo.... Dabar jie įdiegė kažką kas papjauna konsolė ir ji tampa beveik nefunkcionali - tai iš esmės tas pats RROD tik kitame pavidale...

RROD ir ban wave "iš esmės taspats"? Galvok ką kalbi...Aš išvis čia net nieko neaiškinsiu nes tai yra 2 skirtingi dalykai ir jų lyginti nederėtų.

 

Dėl aušintuvų papildomų tai neapsimoka, nes kaip kažkas jau sakė tai jie ima energiją iš XBOX'o ko pasekoje XBOX'as kaista dar labiau, ir šeip b*** jie ten aušina. 12V fan modas tikiu, kad padeda, tačiau garsas didelis ir šiam modui reikalingi lytavimo įgūdžiai, nors ir nedideli. O apie sugedusio\taisyto XBOX'o pirkimą net negalvok nes 100% vėl iškils tapati problema. Nebent jis būtų taisytas pačio Microsoft'o.

 

Pats fan'ų nei fan modų neesu bandęs, bet tikrai yra atvejų kai ir su tuo papildomu fan'u XBOX'as gauna RROD, todėl nepradėkit flamint jei ką netaip pasakiau :D

 

Mano asmeninis patarimas būtų - nežiūrėk į patį pigiausią, poto suges - pirksi naują ir kaina gausis didesnė negu to brangesnio varianto kurio nepirkai prieš tai.

 

Sekmės perkant.

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RROD ir ban wave "iš esmės taspats"? Galvok ką kalbi...Aš išvis čia net nieko neaiškinsiu nes tai yra 2 skirtingi dalykai ir jų lyginti nederėtų.

Nežinau kaip tau, bet kodėl tada visi taip uoliai pradėjo jas pardavinėt jei tai toks menkniekis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju si ausintuva

ausina puikiai, x'as nekaista. Ir jungiasi i atskira lizda, is xbox'o energijos neima, su auto isijungimu( kai pajaucia karsti didesni)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D nesuprantu aš taves, net nežinau kaip atsakyti, bandyk mintis sudėliot kitaip.

 

Visų pirma RROD yra Hardware Failure, o banas yra gaunamas už XBOX LIVE taisyklių pažeidimą. Nesvarbu tavo XBOX'as Zephyr ar Jasper, tokia pat galimybė gauti ban'ą jei modintas drive'as. Tuo tarpu su 2005 metų XBOX'u gauti RROD yra labai didelė tikimybė, kuri yra žymiai žymiai žymiai mažesnė su Jasper. Aš tiesiog nesuprantu kaip, kodėl, kokiu principu tu čia lygini baną ir RROD? :D Nežinau kaip dar paaiškint, bet gal daeis:

 

BAN - SOFTWARE

RROD - HARDWARE

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BAN - SOFTWARE

RROD - HARDWARE

Nenoriu pasirodyti nemandagus, bet AČIŪ NEŽINOJAU :D Lygindamas RROD ir BAN aš turiu galvoje, kad BAN'ai naujas galvos skauskas, kuris tikrai pakiša koja ir pakankamai stipriai... Kitais žodžiais kalbant turi vis kažką chimičint, kažkaip suktis užuot normaliai žaidės... Tikiuosi paaiškinau ką aš tuo norėjau pasakyti ir mes čia nepradėsim pilstyti iš tuščio į kiaurą :D

Redagavo Mindaugaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Galėjai iš pradžių taip pasakyt. Tačiau vistiek: banai gaunami masiškai per kažkokį laiko tarpą, o RROD gali užklupt bet kada, bet ką...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra tos pasakymas "skupas moka du kartus" nevadinu taves tokiu, bet mano patarimas toks perki is uk boxa arcade tada ieskai lt hardo kad ir 20gb tau bus per akis ismesi viena zaidziama geima i hdd, kad boxas netriukshmautu dar liks vietos per 13gb tai pilnai uzteks demumshkem wualia! :D nors... as turejas/turiu 2xus turbut dar 3cias atsiras ne uz ilgo del bano :D bet pakalbesiu apie pirmaji jis gavo rrod ka as dariau taisiau xclamp, coin fix ant ramu dejau radiatorius padariau priverstini oro padavima i konsole ir ant gpu fano padariau 12v istraukima garso daug bet efektas geras. buvo jis dar karta luzes bet buvau rez ustates 1440x900 tada vel as ji overhytinau ir pardaviau tas zogus boxu naudojas iki db tik stato ziamiausia rez ir taip ji veikia metus laiko:)

o apie banus tai tas ju dabartinis ale konsoiles suvarimas kiti sako hardo brikinimas nieko panasaus... tiesiog tu gauni bana su banu tau atsiuncia nauja dasborda 8xxxx kazas arba 9xxxx sito nezinau, bet to pasakoje koks rezultatas konsolei persaho fw ir ji nebeleidzia mesti geimu i hdd nors jai tu gavai bana vasara gali savo konsole atsibaninti dar vienas budas yra schemoje kazka uztrumpinti tik nesupratau ar jis veikia ant dashbordo po paskutinio banwave ir trecias variantas tai deti chipa kuris dar yra kurimo stadijoi, bet jis ale tures galimybe nuimti bana ir leisti i hdd mesti geimus galesi kesiti regionia is pal i ntsc/u ntsc/j ir skaitys kopijas ir jis kainuos 59eu. viskas pas ji jau yra tik nera dar unban kurimo stadijoje. tai vat laukiu stebuklo gal kas atras buda kaip kelti zaidimus i hdd arba tas cipas viska atitaisys, nes kazkaip gaila parduoti pigiai jasper'i kuri pats isigijau 2009 pradzoi....

o del to fano paskutinis sh... kiek domejaus ji naudojant didesne tikimybe gauti rrod

Redagavo pashis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.