19jonas

Xbox 360 žaidimai hdd.takas.lt

Rekomenduojami pranešimai

Xbox 360 turėtojai ir zebra interneto vartotojai vienykimės!

Uploadinkime į xbox 360 folderį žaidimus kas tik galim ir turėsim nemažą žaidimų biblioteką, o svarbiausia - didelis greitis!

Kaip manot, verta tokią įdėją puoselėti? Manau pakanka 5-10 uploadinančių žmonių ir ten būtų vos ne xbox 360 rojus :D

Redagavo 19jonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox 360 turėtojai ir zebra interneto vartotojai vienykimės!

Uploadinkime į xbox 360 folderį žaidimus kas tik galim ir turėsim nemažą žaidimų biblioteką, o svarbiausia - didelis greitis!

Kaip manot, verta tokią įdėją puoselėti? Manau pakanka 5-10 uploadinančių žmonių ir ten būtų vos ne xbox 360 rojus :blink:

Emm ... kiek zinau i hdd.takas.lt nebegalima autorinemis teisemis apsaugoto softo/filmu/muzikos deti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Emm ... kiek zinau i hdd.takas.lt nebegalima autorinemis teisemis apsaugoto softo/filmu/muzikos deti

cia tu mane prajuokinai tu ten pirma paziurek kiek geimu ir filmu yra tada skleisk erezijas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Specialiai įdėjau į xbox 360 forumą, kad daugiau žmonių pamatytų... bet perkėlė... na, nesvarbu...

Jei kas galit, meskit į /Incoming/misc/-=Games=-/_new%202007/-=XBOX360=-/

Aš taip pat po truputi metu žaidimus(by paukstis), bet būtų gerai, jei kas palaikytų mane.

O dėl copyright turinio, tai ir savo kompe laikyti negalima jo, jei nepirkai. Taip pat ir šitam forume yra, ko neturėtų būti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.