agent_smith

Keli klausymai del xbox.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi turiu elite jasper. Noreciau paklausti ismananciu zmoniu. Ar x'o galas turi buti normalei siltas ( nera karstas, tiesiog siltas; ispuciamas oras sakyciau vesus). Ar visi elite jasper'iu ausintuvai atkuria em aukstu dazniu garsa ?:> ( whiiiiiining, speju pas mane Delta ausintuvai, nes yra uzrasas DC brushless.) Ar tas ausintuvas koks brokuotas? Laikau xbox'a horizontaliai, ant stalo (stalas toj vietoj kur buvo xbox'as palieka siltas).

Redagavo agent_smith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

papusk per 60 laipsniu ikaitusias groteles ir pamatysi koks oras eina . Cia viskas taip turi but . turi jasper ir nesijaudink nebus rrod ar kazko panasaus yra youtubej video kur bachuras padeda jasperi be ausintuvu ir su juo zaidzia gana ilga laika tada surenka atsaldes ir tuoliau jis veikia be problemu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sake jasperi turedas gali net netikrinti to boxo karstas jis ar ne ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai dar pamirsau pamineti kad esu pastebejes skirtuma tarp senu zephyru ir jasperiu . zephyra isjungi ir jis visiskai issijungia jokie cooleriai nebesisuka ir konsole lieka uzvirus saldytis pati (nu bent man taip budavo) o ant jasper isjungi konsole ir dar girdisi kaip cooleriai sukasi ir galutinai atsaldo sistema ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia šiaip ir daug kas nuo žaidimo priklauso, vieną žaisi ir šiltas oras, kitą - šiltesnis ar atvirkščiai. Nors klausimas kvailas, bet dabar žinai, kad dėl Jasper nesijaudink ir žaisk kiek nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai dar pamirsau pamineti kad esu pastebejes skirtuma tarp senu zephyru ir jasperiu . zephyra isjungi ir jis visiskai issijungia jokie cooleriai nebesisuka ir konsole lieka uzvirus saldytis pati (nu bent man taip budavo) o ant jasper isjungi konsole ir dar girdisi kaip cooleriai sukasi ir galutinai atsaldo sistema :D

As irgi turejau ir Zephyr ir dabar turiu Jasperi, tai irgi sita pastebejau, kad Jasperis is karto neissijungia, o dar veikia cooleriai. :D

 

O del rrod ar kitu gedimu gali nesijaudint budamas su Jasperiu. jau turiu apie pusmeti viskas tvarkoi ir nesu girdejes, kad kam jis butu suluzes. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok dekui visiems uz atsakymus, bent jau del perkaitimo "nestradalinsiu" ;). Hmm man kai isjungu iskarto issijungia ir ausintuvai nors ir jasperis. O ausintuvai pas visus jasper ausintuvai taip garsiai "kaukia" (klausimas tai gal ir rimtai kvailas, pirmas xbox'as cia pas mane :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.