zip79

lazeris

Rekomenduojami pranešimai

pastaciau sau pas dima ant savo ps2 slim 7 serijos uz 120lt lazeri ir noriu pasiklausti kaip suzinoti ar lazeris blogos kokybes ar normalios ? gal isardzius ji pagal numerius skaicius pavadinima nes esu zalias siame reikale padekite

Redagavo zip79

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas nuo to pasikeis jai suzinosi kad jis prastesnis??

 

dima patikimas meistras tai nemanau kad deretu priekabiu ieskot, tik ziask ir viskas, o jai nustos ps2 veikt tada jau kreipkis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas nuo to pasikeis jai suzinosi kad jis prastesnis??

 

dima patikimas meistras tai nemanau kad deretu priekabiu ieskot, tik ziask ir viskas, o jai nustos ps2 veikt tada jau kreipkis

zinau kad jis geras meistras tiesiog noriu suzinoti kokios firmos pas mane lazeris ir dar del to kiek lazeris islaikys mano zaistus zaidimus del to ir klausiu

 

nejaugi taip sunku atsakyti jums? gerai uzduosiu kita klausima isardzius laseri bus parasuti kokie skaiciai ?

Redagavo zip79

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal greiciau pagal pacio lazerio ir jo atskiru mazuju detaliu isvaizda gali atskirti kas ten per lazeris, po to pasigooglink, pasiziurek nete aprasymus PS2 lazeriu ten buna ir ju nuotraukos, dar ebay yra lazeriu aprasymai ir nuotraukos ir tada turetum suzinot tiksliai kas ten pas tave per lazeris idetas, ir geras jis ar blogas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar turiu svarbų pastebėjimą, man parašė "tikrasis Dima" ir sakė lazerį PS2 jau seniai bėra keitęs, o tas naujas atsiradęs meistrelis yra irgi vardu Dima ir taip pat darbuojasi Vilniuje. Kaip sakant du Dimos senas geras ir visiems žinomas ir naujas - kuris yra neaiškus.

 

Faktas, kad geriau rinktis mūsų žinomą Dima. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.