kame

Atrisame PSP firmware 3.51 - 5.03 be pandoros

Rekomenduojami pranešimai

Bandyk vel tada. Su tuo chickhen yra didelis uzsiknisimas cia, reikia bandyti ir bandyti. Kai pavyks turetu ekranas kaip pazaliuoti ir psp persikraut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pabandyk padaryt off umd chase ir umd auto start ,atstatyt orginalia psp tema ir bandyk kol pavyks ,nes kitiem gal tik is 15 karto suveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, viskas kaip ir normaliai, tereikėjo :D + shutdown palaikyt 10 sec ir viskas ėjo paskui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galite padeti? Bandau visaip su tuo ChickHEN bet man tik issijungia, o turetu persikrauti ir kazkas naujo uzsikrauti, bet niekaip. Jau 10 kartu bandziau, tada formatavau memory stick ir vel 10kartu ir nieko. Kas cia gali buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galite padeti? Bandau visaip su tuo ChickHEN bet man tik issijungia, o turetu persikrauti ir kazkas naujo uzsikrauti, bet niekaip. Jau 10 kartu bandziau, tada formatavau memory stick ir vel 10kartu ir nieko. Kas cia gali buti?

Skaityk mano auksicau parasyta posta. Redagavo kame

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaityk mano auksicau parasyta posta.

O tai kiek cia reikia laiko bandyti? Jau kokia valanda as cia zaidziu.. Tipo tai normalu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kiek cia reikia laiko bandyti? Jau kokia valanda as cia zaidziu.. Tipo tai normalu?

Normalu. Kartais iskart pavyksta, kartais reikia maigyt ir maigyt, dar galima pabandyt isimt baterija ir vel idet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Normalu. Kartais iskart pavyksta, kartais reikia maigyt ir maigyt, dar galima pabandyt isimt baterija ir vel idet.

Visaip bandziau, isimu ta baterija ir nieko. Cia gal kazkas apskritai blogai su mano psp arba kazka ne ten ikeliu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įdėjau, viską taip pat padarau, bet kai reikia nueit į photo folderį, jis pastringa kokiom 5 seknudėm ir turėtų persikraut o man tiesiog išsijungia

Sveiki, turiu sena psp phat, bet pas ji fw versija 5.51, imanoma ji atsilauzti? Gal kaip nors galima pamazinti ta versija, nes juk sako kad visi Phat atsirisa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu sena psp phat, bet pas ji fw versija 5.51, imanoma ji atsilauzti? Gal kaip nors galima pamazinti ta versija, nes juk sako kad visi Phat atsirisa.

Turiu klausima, ar cia tas pats psp ant kurio chickhen bandei paleist? Redagavo kame

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai isirasai sita 5.00 m33-6 firmware, ar gali is jos tiesiai updatint i 5.50 GEN D3? Ar reikia updatint nuo A, B, B2? Kiek skaiciau foruma vieni raso, kad galima, kiti sako negalima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasyk iskarto d3, nes ten jis tau viska vistiek formatuoja tas update :notworthy:

Redagavo usblaidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.