fflexas

Skate

Rekomenduojami pranešimai

Hem, kiek žinau dar jo nėra, bet iš screens ir videos sužavėjo. Manau tai bus geresnis nei Tony Hawk'as, nes rankas prikišo EA, o THP8 nuvylė labai. Tikiuosi iš šito kažko nerealaus. Gal bus realesnis? Gal... Aš pats asmeniškai esu extreme sport'o ir žaidimų fanas.

Oficialus puslapis:

http://www.electronicarts.co.uk/games/10195/

 

Ką Jūs manot apie tokį žaidimą? Laukiat?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinai kokie skateriai bus?? ziurejau as i tauos veidus , neivieno eatpazinau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jų irgi nepažystu. :rolleyes: Man įdomu ar bus tokie kaip Tony Hawk'as (nors nelabai tikėtina nes jei TH grajus yra), Rodney Mullen kuris buvo TH'e, Tony Alva (kurį labai norėčiau išvysti). Nors vienas prof sk8eris turėtų būt jei bus geras storyline'as.

Va radau:

Roll with the Pros - skate features professional legends and upcoming pros including Danny Way, Mark Gonzales, Rob Dyrdek, Mike Carroll, P.J. Ladd, Chris Cole, Jason Dill, Pat Duffy, Jerry Hsu, Paul Rodriguez and Dennis Busenitz.

 

Tik man jie nelabai girdėti :S

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pačio, kiek žinau bus ir Tony Hawk`as Proving Ground. Ką apie jį manot? Turbūt nebus toks brudas kaip THP8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandziau abeju demo, tai tikrai galiu pasakyt (bent jau man) skate zymiai geriau;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandziau abeju demo, tai tikrai galiu pasakyt (bent jau man) skate zymiai geriau;)

jo reiks ismegint ir man skate demuske,nes mano manymu jis geresnis uz garsuji TH varda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vėl mes, europiečiai, paversti antrarūšiais esam, nes Amerikoj jau išėjo, o PAL versija bus tik rugsėjo 28, kaip tik po Halo išleidimo, tai manau pakenks Skate pardavimams :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera taip viskas blogai europoi..pvz PSP Slim gavom anksciau uz Pietu/siaures amerika ir Rusus.. :D :D

Aisku cia ne prie ko psp,bet siaip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gla žinot kaip tą Pro Challange atlikt? :D Kur yra soliuokas ir reik 5-0 grind ir dar kažką padaryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.