SweetDreamS

Kiek jums negaila būtų sumokėti LT už PlayStation 3? :)

Rekomenduojami pranešimai

sumokeciau 1500 <_<

uz 1600 galeciau padaryti 40gb bet be zaidimu ta pakuote. maziau niekaip. zinoma cia kalba eina apie nauja su garantija ir t.t.

Redagavo walley

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz as mokecia gal nebent 999 lt as nesprantukodel tokie brnagus ps3 :) suprantu kad ten labai gera turetu buti grafika ir aisku geresnis bet sako kad dar nera israsta chipa's kad eitu piratiniai zaidimia :) manau kad ps2 yra geriausias ir kol kas bus geriausias nebent kai sukurs ps4 ir atsiras lietuvoje ps2 kaina smigs iki 120 lt o pats ps3 kainuos a[ytiksliai 620 lt o ps4 aisku kad kokie 2600 lt :)

 

man pradedu nerimauti jei as nusipreku ps2 kitais metais ar dar kitais bus ps4 tai glai buti kad nebegamins zadimu ant ps2 :)((( P.S atleiskit kad parsiau ne i tema :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz as mokecia gal nebent 999 lt as nesprantukodel tokie brnagus ps3 ;)

brangus??? pigiausia maisna tokio galingumo...pamegink susirinkti PC kuris turetu Blu-ray, 3.2Ghz 8Core proca, dvi GeForce 6800 Ultra vaizdo plokstes (pagal NVIDIA CEO tai atitiktu PS3 NVIDIA-SCEI "RSX"),

 

Padesiu:

LIT BLURAY 4X = ~530lt (pats pigiausias cia)

2xGeForce 6800 Ultra = ~670Lt

INTEL QX6800 CORE2 EXTREME S775 ( tik 4 core, nes nera 8core kolkas atitinkamo) (paliginimui sitas intel padaro 37GFlops kai PS3 CPU padaro 218 GFLOPS) = ~3000lt

 

cia ir sustosiu..kur dar kontroleriai, motinine, optinis garsas, hdmi, hardas, wireless...dar isgirsiu kad PS3 yra brangus gausit i nosi ;]..cia mes apiplesinejam SONY uz tokius pinigus ka gaunam, super kompiuteri kuris gali istumti 2Terafloopus.

 

P.S. be 5-7metu. niekas nekurs PS4..tokie yra intervalai tarp nauju konsoliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu negaila 1300 Lt, bet praeita savaite is anglijos nauja su vienu zaidimu uz 1050 Lt paemiau, tai manau geriau jau nebuna :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz as mokecia gal nebent 999 lt as nesprantukodel tokie brnagus ps3 :D suprantu kad ten labai gera turetu buti grafika ir aisku geresnis bet sako kad dar nera israsta chipa's kad eitu piratiniai zaidimia :D manau kad ps2 yra geriausias ir kol kas bus geriausias nebent kai sukurs ps4 ir atsiras lietuvoje ps2 kaina smigs iki 120 lt o pats ps3 kainuos a[ytiksliai 620 lt o ps4 aisku kad kokie 2600 lt :D

 

man pradedu nerimauti jei as nusipreku ps2 kitais metais ar dar kitais bus ps4 tai glai buti kad nebegamins zadimu ant ps2 :D((( P.S atleiskit kad parsiau ne i tema :P

.

 

Nuo kada negalejimas zaisti piratiniu zaidimu yra minusas? Del tokiu zmoniu kaip tu Lietuvoj ir yra brangus zaidimai, konsoles ir prasta ekonomine bukle. PS2 kainavo apie 600 lt kai tik isejo pries daxuja metu, o PS3 gali nusipirkt apie 1000-1200lt tikrom kainom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.

 

Nuo kada negalejimas zaisti piratiniu zaidimu yra minusas? Del tokiu zmoniu kaip tu Lietuvoj ir yra brangus zaidimai, konsoles ir prasta ekonomine bukle. PS2 kainavo apie 600 lt kai tik isejo pries daxuja metu, o PS3 gali nusipirkt apie 1000-1200lt tikrom kainom.

Kur galima uz tiek PS3 nusipirkt? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam jus cia diskutuojat apie tas kainas? Juk jei zmogus turi pinigu ant PS3 zaidimu tai tikrai jam nelbai bus svarbu 300lt i viena puse ar i kita sumoket uz gelezy. Turbut visi zino kad SONY ir Microsoft gelezy parduoda i minusa, o pelnysi is zaidimu rinkos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip is uzsienio jei visa arba visa virtuon turit galit iki 1000lt paimti nauja nes doleris labai krito. cia google shopping ziejau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu duocaiu ~1400 bet pats uz 1500 imu su GT5 prolog,GTA IV,Burnout,Resistance fall of man. PS3 80GB, naujas :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar parduodu uz gana solidzia kaina 900Lt :D

 

PlayStation3 su pilna komplektacija 40GB beveik naujas + HD Component laidas.

Redagavo raimis1171

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1799Lt teko sumoket nebuvo gaila :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As mokejiau 4000 Norvegisku Kronu

Kai pirkau tada buvo nervegijos krona 10kr 3,95lt tai mokejiau 1580LT uz ps3

O jei dabar skaicuociau dabartini kursa 10kr 3,6898 lt tai mokejiau 1475LT uz PS3

Tai galiu pasakyt nebuvo man gaila moket 1475LT-1580LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau iki 1300-1400 sumokeciau, manau imsiu lizingu tai iki 1500 negaila butu. baituke buvo akcija uz 1273lt pardavinejo, tai apmaudu kad neisejo nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila būtų nors ir 100Lt duot, nes man jo dabar nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila būtų nors ir 100Lt duot, nes man jo dabar nereikia.

na, siaip jai man ir nereiketu daikto, bet galeciau ji gauti, ir parduoti bent 5 kartus brangiau - imciau...

 

o siaip del PS3 negaila ~1000lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.