SweetDreamS

Kiek jums negaila būtų sumokėti LT už PlayStation 3? :)

Rekomenduojami pranešimai

As labai laukiu pasirodant Ps3 ir man ydomu kiek zmones uz sita daigciuka sumoketu, kiek butu negaila moketi? :):):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku laukčiau kol nupigtų nors kiek ir ~1500 LT vėliau galėčiau sau leist :) Nors ką darysi jei pigiau nebūtų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 greiciausiai kainuos tiek kiek ir PSone bei PS2 savo pirmomis dienomis. kad suzinotumem kaina Lapkricio tikrai nereikes laukt, nes turbut jau per E3 bus atskleista kaina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palei savo galimybes leisciau sau isleist apie 2500lt 8) . Aisq jei zmona nieko nesuzinotu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmoj eilėj palaukčiau kol nučipuos, o tada jau iki 1500LT galiu leisti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu iki 2000lt tai dar galima ir pagalwot apie nauja zhaisla, ir manau kad jis daugiau ir nekainuos.

Beje man irgi jau 27 sukako per jonines :D (Bet pokolkas dar wisai pusiau priklausomas nuo antros puses :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

soxas, su artėjančiu! Jo, pasirodo yra dar ir vyresnių, kurie, palošia dar žaidimėlius. Mano pana amžinai knisa protą ir sako, kad fau fau esu kam palošiu. :D Užteks off-topic. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, labai idomus poziuris :lol: Tikriausiai jau kazkas pazadejo kad padovanos kaledoms :D As tai jauciu kokius 1500 galeciau moket uz nucipuota po kokiu puses metu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas per daug tas nesveika. Jeigu PS3 butu konsole, ne kompiuterio parodija, turetu pakankamai geru zhaidimu ir butu PIGESNE, tada dar susimastychiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nebutum toks kritiskas ir viska zinantis tai tikrai cia parasytum teisybe ir nebesikrautum kad tas blogai anas blogai, nebent jei neturi pinigu.. O playstation kaip dare konsoles taip ir darys toliau :lol: Ir cia ne tavo jogoms visus atkalbinet..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai nesipirksiu dar gaila pinigu palauksiu kol geimu daugiau bus ir pigesne ar naudota paimsiu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nebutum toks kritiskas ir viska zinantis tai tikrai cia parasytum teisybe ir nebesikrautum kad tas blogai anas blogai, nebent jei neturi pinigu.. O playstation kaip dare konsoles taip ir darys toliau :lol: Ir cia ne tavo jogoms visus atkalbinet..

Ash ne atkalbineju. Ishsakau savo nuomone ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.