ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Aš tai turiu Philips 32PFL7605H LED TV, tai esu labai juo patenkintas kai žaidiu su xbox 360 arba žiuriu filma tai kokybė nereli. Ir dar labai patinka šviesa kuri eina iš TV galo (ambilight)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai nenorejai geriau pasiimti lcd su 100hz? mano asmenine nuomone led siai dienai yra per daug uzsibrangine. pats rinkausi tarp thomson fs6646 ir lg 32ld565. abu is technines puses lb panasus, taciau thomson'as turi led. kainu skirtumas: thomson - 1.699; lg - 1.249 (kaina su 20 % nuolaida). nedvejodamas pasiciupau lg ;)

 

Nu as led ir pasiemiau LG, supranti ce kaip yra ;) viena diena nusiperki po keleto dienu ziuri kad jau uz panasia kaina dar kitoki gali pasimti ir t.t vnz nepakovosi ce niekaip ;) nusipirkau toki koki norejau ir esu patenkintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ka geriau imti : 42inchu Plasma HD ready arba 42inchu LCD Full HD? Televizori imu xbox'ui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ka geriau imti : 42inchu Plasma HD ready arba 42inchu LCD Full HD? Televizori imu xbox'ui.

 

telikas telikui nelygus :thumbsup4: konkreciai kas domina papostink ir biudzeta. Tada galima sprest ar ieskot dar geresniu variantu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imdamas Hd ready iskarto zinok kad jau zaidimu su full reza nepalosi, o patikek skirtumas yra tarp hd ir hd ready, aisku ziurint ko tau is tv reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biudzetas ~2500lt, uz tokia suma jei imanoma noreciau gauti nuo 42inch iki 50inch televizori. Telikas bus naudodamas xbox'ui,ir filmams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biudzetas ~2500lt, uz tokia suma jei imanoma noreciau gauti nuo 42inch iki 50inch televizori. Telikas bus naudodamas xbox'ui,ir filmams.

 

Paimsi tikrai uz tokia suma tik ziurek kad butu full hd ypac jei ziuresi filmus, ir seip buvau pas viena meistra tai jis sake kad samsungu geriau nepirkti nes genda neblogai, tai ta proga pasiemiau LG o seip maciau dabar pigu.lt sony teliku neblogu yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paimsi tikrai uz tokia suma tik ziurek kad butu full hd ypac jei ziuresi filmus, ir seip buvau pas viena meistra tai jis sake kad samsungu geriau nepirkti nes genda neblogai, tai ta proga pasiemiau LG o seip maciau dabar pigu.lt sony teliku neblogu yra

 

Visalaik pirkau Samsung telikus ir kokybe tikrai gera yra

3 samsung telikus turiu visi yra LCD

Lietuvoj 32 coliu LCD

Uk 23 coliu LCD HD Full ir 40 coliu LCD LED HD full 3D

Ir dar neturejau bedu sujais

a dar monika turejau Samsung CRT 17coliu ir kuo puikiausiai Tie samsung veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as nesakau kad samsungai yra blogi ir blogai rodo ir panasei, tiesiog tv meistras taip pasake ir as cituoju jo zodzius, nieko nera amzino ir genda viskas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei junksi tik viena konsole prie tv, tai uzteks vieno hdmi lizdo, o jei daugiau prietaisu noresi sujunkti tai ziurek kad butu keletas hdmi junkciu, i rjei nera tau per mazai 24inch istrizaine tai viskas ok :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visai toks nieko,didelis su hdmi,veikia ir kaip monikas ir kaip telikas,o svarbiausia ir kaina gera ir gamintojas normalus...man atrodo tikrai apsimoka...IMK :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei junksi tik viena konsole prie tv, tai uzteks vieno hdmi lizdo, o jei daugiau prietaisu noresi sujunkti tai ziurek kad butu keletas hdmi junkciu, i rjei nera tau per mazai 24inch istrizaine tai viskas ok :D

 

1 hdmi lizdo uzteks nes jungsiu tik xbox'a per hdmi.Per mazas nera nes kambaris kureme jis bus nera didelis.

 

Visai toks nieko,didelis su hdmi,veikia ir kaip monikas ir kaip telikas,o svarbiausia ir kaina gera ir gamintojas normalus...man atrodo tikrai apsimoka...IMK :D

 

Turbut jau pirmadieni uzsisakysiu :) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.