ExeeD

IOS36 to IOS38

Rekomenduojami pranešimai

Idejo man chipa i wii seni zaidimai veike nba live 2008 ir panasiai bet naujesni neveikdavo mete errora kur reikia isiimti diska ir isjungti konsole.Kame bedos gal duosit patarimu kaip zaidima nauja kaip NBA 2k10 per dvd ant wii paleist?Wii meniu rodo kad idetas 2k10 ir t.t....(Versija:3.4E)

Redagavo ExeeD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusisneki nesvarbu kad neskaiciau viso posto tik pradzia kad aiski, bet jei chipa idejo tai tau neo gamu nei nk nebereik updatink wii normaliai ir loshk nenusisnekejes... arba paaiskink ka tavo wii padare ar soft modino ar ka ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka siulai daryt? Idejo chipa veikia tik seni geimai tai kaip man ten chipa updeitint ar ka kad veiktu naujizaidimai kaip nba 2k10?Padariau testa tika ar mano cd romas š**** ar diskus blogai kepu tai zaidima Sims 2 Pets irasiau idejau i wii ir kuo puikiausiai veike..ir rapala fishing veikia be problmu.. o NBA Liv 2009,NBA 2k10,Call Of duty naujausias neveikia meta ta errora: an erro has occured please... Iki ko man updeitint ta wii dabar pas mane 3.E? Kai pirma karta idejau 2k10 wii paparase updeitinimo as padariau ta updeita bet versija nepasikeite.. Galit pasaky konkreciai iki kokios versijos patartina updeitint kad eitu nauji zaidimai`?aciu is anksto

Redagavo ExeeD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk per wifi updatint bet ides 4.2 tuomet, arba waninkoko updateri naudot i kokia nors zemesne versija, o siaip sakau naujo geimo reik zmoniskai uz taviski naujesnio palinio ir is jo update padaryt jei prasys, arba to pacio tavo geimo kelis kartus daryt update turi sulyst...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk per wifi updatint bet ides 4.2 tuomet, arba waninkoko updateri naudot i kokia nors zemesne versija, o siaip sakau naujo geimo reik zmoniskai uz taviski naujesnio palinio ir is jo update padaryt jei prasys, arba to pacio tavo geimo kelis kartus daryt update turi sulyst...

Tas zadimas manes vien karta tik prase update :| o ta 4.2 tai nenoriu :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.