taliz

DVD room'as

Rekomenduojami pranešimai

Na man si beda jau senokai uze galva...bet dabar jau apskritai.

Taigi paaiskinsiu savo problema. Dvd romas beveik nebeveikia,pavizdziui per nero irasineju diska ar per kokia kita programa, ir tiesiog uzlagina nero ir rodo not respoding o DVD disko net neina isimt nes DVS roomas lig issijungia,nei lempute dega nei kas.

Dar kai kas labai ilgai pradejo kelti failus is disko,beto programas ar zaidimus labai ilgai irasineja nei anksciau. O filmus is disko irgi beveik negalima ziureti filmai daznai stringa ir t.t. taigi pasakykit ar cia roomo lazeriukuj kazkas ar dar kas,as tai apie tuos DVD roomud nelabai ir nusimanau.

Pc pirktas naujas tokiu bedu anksciau nebudavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man si beda jau senokai uze galva...bet dabar jau apskritai.

Taigi paaiskinsiu savo problema. Dvd romas beveik nebeveikia,pavizdziui per nero irasineju diska ar per kokia kita programa, ir tiesiog uzlagina nero ir rodo not respoding o DVD disko net neina isimt nes DVS roomas lig issijungia,nei lempute dega nei kas.

Dar kai kas labai ilgai pradejo kelti failus is disko,beto programas ar zaidimus labai ilgai irasineja nei anksciau. O filmus is disko irgi beveik negalima ziureti filmai daznai stringa ir t.t. taigi pasakykit ar cia roomo lazeriukuj kazkas ar dar kas,as tai apie tuos DVD roomud nelabai ir nusimanau.

Pc pirktas naujas tokiu bedu anksciau nebudavo.

Na šiaip sakyčiau, kad lazeris miršta, bet "DVD disko net neina isimt nes DVS roomas lig issijungia,nei lempute dega nei kas" šita eilutė kažkaip nesižiūri vien prie lazerio.

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai man visa roma teks keist ar pacem iseitu susitvarkyti ? Na jis tas DVD roomas lig uzsala ir po kokiu 10 min lig atsila ir veikia.

patarkyt ka daryt,man DVD roomas nepakeiciamas dalykas kompiuterija,psp zaidimai,filmai,muzika programos ir kita. Neisgivenciau be jo :D

)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man si beda jau senokai uze galva...bet dabar jau apskritai.

Taigi paaiskinsiu savo problema. Dvd romas beveik nebeveikia,pavizdziui per nero irasineju diska ar per kokia kita programa, ir tiesiog uzlagina nero ir rodo not respoding o DVD disko net neina isimt nes DVS roomas lig issijungia,nei lempute dega nei kas.

Dar kai kas labai ilgai pradejo kelti failus is disko,beto programas ar zaidimus labai ilgai irasineja nei anksciau. O filmus is disko irgi beveik negalima ziureti filmai daznai stringa ir t.t. taigi pasakykit ar cia roomo lazeriukuj kazkas ar dar kas,as tai apie tuos DVD roomud nelabai ir nusimanau.

Pc pirktas naujas tokiu bedu anksciau nebudavo.

Gal įlįsk į savo "dėžę" ir pažiūrėk gal kokie laidukai atsijungė. Jei ne, tai tada lazeris baigias.

 

Dvd romas beveik nebeveikia,pavizdziui per nero irasineju diska ar per kokia kita programa, ir tiesiog uzlagina nero ir rodo not respoding o DVD disko net neina isimt nes DVS roomas lig issijungia,nei lempute dega nei kas.

Intresting... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na butu daug paprasciau jei pas mane butu stacionaras,o dabar laptopas,beto nemanau ar kokie laideliai atsijunge,tada apskritai neveiktu.

R.I.P DVD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na butu daug paprasciau jei pas mane butu stacionaras,o dabar laptopas,beto nemanau ar kokie laideliai atsijunge,tada apskritai neveiktu.

R.I.P DVD

Tada dar prasčiau... Nešk pas meistrelį kokį geriau, tegu apžiūri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.