ch0k3

Medal Of Honor

Rekomenduojami pranešimai

[quote name='Golfvictor' post='185293' per abi misijas kurias atbuvau, prazilau kaip senis, nors man tik 29. Vat cia ir skiriasi tikrove nuo zaidimu.

Linkejimai nuo MPB Gelezinio Vilko SOPu. Mes irgi megstame zaisti

 

krc zziaurus molis esi kad taip greit prazilai,zinojai juk kur eini ir taip susimaut tau nezinau nezinau,kaip ten tokius molius dar ir ima,aisku tiem kas ima juk nesvarbu dar geriau kuo daugiau moliu negris tuo didesni isivaizduojami priesai bus,dar daugiau pinigu uzdirbs kai kam,gaila man taves...neisizeisk

Redagavo smagumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc zziaurus molis esi kad taip greit prazilai,zinojai juk kur eini ir taip susimaut tau nezinau nezinau,kaip ten tokius molius dar ir ima,aisku tiem kas ima juk nesvarbu dar geriau kuo daugiau moliu negris tuo didesni isivaizduojami priesai bus,dar daugiau pinigu uzdirbs kai kam,gaila man taves...neisizeisk

Ne į temą

Ko tu privartojes zmogau :DDDD Dabar persakaityk labai atidziai ka pats parasei ir gerai pamastyk (jei isvis sugebi mastyti) NAHRINA TAU REIKEJO TOKIA NESMAONE RASYT :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jack Thompson Claims Victory in Medal of Honor Debate – Says Gamers Can, “Go To Hell”

 

Hey Jack,

 

I’m sure you’ve heard by now that EA changed the name of the Taliban in Medal of Honor. Care to comment?

 

And this was his response:

 

Sure. I win again, as usual. Any gamers who don’t think so and who don’t appreciate what I do to protect our culture can go to Hell.

 

Wow. I had expected perhaps a long diatribe about gamers and the industry as a whole, as is common in Jack’s emails, but I was not expecting a statement like that. Yet, as I was still in near shock from the audacity of his previous statement, a follow up email arrived …

 

and please add: Any gamers that don’t know how to get to Hell on an expedited basis, let me know, and I’ll send along the cheat code to get there more quickly.

 

So EA claims to have removed the Taliban due to the outcry of the families of fallen American soldiers, and yet Jack Thompson claims a personal victory and tells us to go to hell. Bravo Jack, you have proven once again that you are a world class asshole.

 

*The views expressed in this article are not necessarily the views of the RipTen staff, although we all pretty much agree that Jack Thompson is an ass.

tikras Gai***s b*.. he can go to hell too su savo kalbom.. ;)

del tokiu p****u ir keiciami po to zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtų amerikiečiai jiems viskas galima tačiau ne kitos tautybės ar regiono žmonėms... JAV (žmonės) patenkinti šaudo rusus ir t.t., tačiau jeigu jau kas prieš juos iškart rėkia kad kaip taip galima, jug čia mūsų šeimos... o kad kitus galbūt "skaudina" tada jiems jau didelis p*. Imkim pavyzdį, kaip rusus (civilius) oro uoste ant MW2 nieko negailėdami iššaudo tai jau normalu... Debilizmas kažkoks toj Amerikoj...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu atrodo kad stebuklas kazkoks kad kareiviai padejo kurti zaidima...atrodo kad niekas to nera dare...nu b* visi zaidimai nuo senu laiku tuejo konsultantu ivairiose srityse ir pan, bet cia va reikia pirma karta pareklamuot..atrodo kad kazkoks stebuklas o ne zaidimas cia bus..nieko naujo nuo MW2 siaip.

kurejai sake kad be US army jie nebutu sukure zaidimo ,i rpo to armija nieko nezinojo kad zaidime yra talibanas..?wtf tai ka jie veike jei apie zaidima nieko nezinojo...krc amerikietiskas pyragas kazkoks..man tai juokinga bent jau...rodo kazkokius "kietus" kareivius" interviu daro...slepia veidus..b* juk zaidima kuret,o ne i kara cia ruosiasi kazkas eit..wtf...nieko ten jau super realistisko ir nera beje..matyt nieks nelose is ju kokio Arma 2. COD naujas irgi nepucia kazkokio per didelio burbulo ,nu bet siti tai jau cia kazkoki shh padare is zaidimo pristatymo..na taliban, verkiancios seimos,besisslepiantys kareiviai. kazkokia muilo opera. bent jau man tai zaidimo kaip pacio zaidimo verte tikrai nukritus dabar.

 

buvo galima padaryt geras reklamas ir pan ,parodyt barzdotus vyrus ir kaip viskas kietai....pradzioj buvo tikrai WOU pirmas ispudis...dabar kai susivele su politika ir dar kazkokiom nesamonem, nu krc..

galima rast simtus zmoniu kurie ir ne to patyre.tukstancius ,ir jie visi papasakotu savo story...bet prie ko cia b* zaidimas dabar..eilinis shooteris..nieko nesiskiria nuo BC2,ar MW2 , tiesiog nauja story.pereisim ir tiek.

na amerikiecius matyt veikia sitoks shh,manes tai pvz visai ne, bet koks aktorius kuris niekad net nemate karo ar nebuvo misijoj ,papasakotu ,jo as ten buvau ten maciau ,ten viskas taip ir anaip...kas cia sudetingo..ka jiem kareiviai padejo ten ? ginkla laikyt teisingai padejo sukurt,ar ka dar? ..tipo oi man nepatinka kad visada begi su atstatytu ginklu, joo sita pakeisim...ir pan...just give damn game, pereisim per dvi dienas ir pamirsim..reklamai matyt daugiau pinigu isleido nei paciam zaidimui jau..video visus sudejus turbut ilgiau trunka nei pats zaidimas. va kad viso tiek daugiau butu sudeja i zaidima,o ne reklamavima.

realiai ne vienas zaidimas nera ir nebus kurtas pagal realius veiksmus kaip misijos vykdomos. visiem butu be galo booring ten uzmigtum prie to ekrano jei jau rimtai reiktu tipo daryt kokia misija..todel cia tiesiog shooteris, nes nieko daugiau nemaciau is to ka rode..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu atrodo kad stebuklas kazkoks kad kareiviai padejo kurti zaidima...atrodo kad niekas to nera dare...nu b* visi zaidimai nuo senu laiku tuejo konsultantu ivairiose srityse ir pan, bet cia va reikia pirma karta pareklamuot..atrodo kad kazkoks stebuklas o ne zaidimas cia bus..nieko naujo nuo MW2 siaip.

kurejai sake kad be US army jie nebutu sukure zaidimo ,i rpo to armija nieko nezinojo kad zaidime yra talibanas..?wtf tai ka jie veike jei apie zaidima nieko nezinojo...krc amerikietiskas pyragas kazkoks..man tai juokinga bent jau...rodo kazkokius "kietus" kareivius" interviu daro...slepia veidus..b* juk zaidima kuret,o ne i kara cia ruosiasi kazkas eit..wtf...nieko ten jau super realistisko ir nera beje..matyt nieks nelose is ju kokio Arma 2. COD naujas irgi nepucia kazkokio per didelio burbulo ,nu bet siti tai jau cia kazkoki shh padare is zaidimo pristatymo..na taliban, verkiancios seimos,besisslepiantys kareiviai. kazkokia muilo opera. bent jau man tai zaidimo kaip pacio zaidimo verte tikrai nukritus dabar.

 

buvo galima padaryt geras reklamas ir pan ,parodyt barzdotus vyrus ir kaip viskas kietai....pradzioj buvo tikrai WOU pirmas ispudis...dabar kai susivele su politika ir dar kazkokiom nesamonem, nu krc..

galima rast simtus zmoniu kurie ir ne to patyre.tukstancius ,ir jie visi papasakotu savo story...bet prie ko cia b* zaidimas dabar..eilinis shooteris..nieko nesiskiria nuo BC2,ar MW2 , tiesiog nauja story.pereisim ir tiek.

na amerikiecius matyt veikia sitoks shh,manes tai pvz visai ne, bet koks aktorius kuris niekad net nemate karo ar nebuvo misijoj ,papasakotu ,jo as ten buvau ten maciau ,ten viskas taip ir anaip...kas cia sudetingo..ka jiem kareiviai padejo ten ? ginkla laikyt teisingai padejo sukurt,ar ka dar? ..tipo oi man nepatinka kad visada begi su atstatytu ginklu, joo sita pakeisim...ir pan...just give damn game, pereisim per dvi dienas ir pamirsim..reklamai matyt daugiau pinigu isleido nei paciam zaidimui jau..video visus sudejus turbut ilgiau trunka nei pats zaidimas. va kad viso tiek daugiau butu sudeja i zaidima,o ne reklamavima.

realiai ne vienas zaidimas nera ir nebus kurtas pagal realius veiksmus kaip misijos vykdomos. visiem butu be galo booring ten uzmigtum prie to ekrano jei jau rimtai reiktu tipo daryt kokia misija..todel cia tiesiog shooteris, nes nieko daugiau nemaciau is to ka rode..

 

Ei ei ei relax zmogau,nemanai kad laikas pailset tau jau nuo kompiuterio? Man geda ziuret i tokius tautiecius kaip tu kurie apart zaidimu neturi ka veikt(taip tu dbr pasakysi koks tu saunuolis turi darba ir pns) bet tu kalbi kaip zaidimu suzalotas asmuo kuris nebemato dziaugsmos pasaulyje... Sad...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei ei ei relax zmogau,nemanai kad laikas pailset tau jau nuo kompiuterio? Man geda ziuret i tokius tautiecius kaip tu kurie apart zaidimu neturi ka veikt(taip tu dbr pasakysi koks tu saunuolis turi darba ir pns) bet tu kalbi kaip zaidimu suzalotas asmuo kuris nebemato dziaugsmos pasaulyje... Sad...

kokiu dar zaidimu suzalotas,visa kalba eina apie tai kas yra aplink zaidima,ne apie zaidimus aplamai.o apie shh kuris mano manymu buvo visiskai bereikalo ispustas. tiesiog uzknisa visas tas amerikietiskas mes***s.. jei kalba per riebi, tai neskaityk.

tik nesakykit kad nejuokingas ju nusprendimas pakeist taliban varda i kita...jie pakeite tik varda..tu vistiek losi kaip talibanas,tu busi talibanas,tu saudysi kaip talibanas,ir atrodysi kaip talibanas..tu tiesiog nesivadinsi talibanieciu...WTF!!! tipo jie cia kazka pakeite aplamai? nuli, tik dabar tai uz ka tu losi neatitinka tikroves kas tu esi is tikro..labai autentiska.. :) peace zmogau ,as labai ramus..kodel negalima pasakyti ka galvoji apie reklamini mesla..

tai yra tikros nuomones isreiskimas,ir ji yra ne tik vienareiksmiskai teigiama.prasom pakomentuok pries tai ka nors..butu idomu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvis ko jūs čia diskutuojat apie tą vardo pakeitimą. Tarsi ūs nors vienas šaudot MP ir žiūrit į ką šaudot. Niekas nežiūri. Matai, kad priešas ir pyškini, kol gauni taškų, va kur visa žaidimo esmė. O vardai, nevardai... Tai niekis, tai tik smulkmenos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienodai ka jie ten keite ka,as zaidimu su realiu pasauliu nelyginu ir nesistengiu,man zaidimas pramoga ir laisvo laiko prastumimas ir tiek, jai man asmeniskai zaidimas bus idomus,man nusispjaut ar ten talibanas ar dar kas as ji zaisiu ir tiek :) peace.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip zinia PS3 versija naujo MOH tures tame paciam diske ir MOH: Frontlines PS2 versija perkurta i HD.stai kaip ji atrodys ant ps3.sakyciau kad labai neblogai netgi.2 zaidimai vienam diske. :)

gerai atsimenu kaip sita losiau ant ps2,ir cia ji tikrai geriau atrodo.

 

 

 

 

MP Dice naudoja ta pati BC2 Frostbite engine 1.5, ir pc reikia panasau kaip ir BC2,jei nori maxsu dx11 lost reikia geros video,tai stebuklu jokiu ten nera, labiau kvepia i konsoliu porta, su limited field of view, uzkeltas bloom efect iki begalybes,del ko paveikslelis tampa per sviesus,ka tenka koreguoti per .ini faila,ji isjungiant,nes vietoj juodos spalvos visur buna pilka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.