Impaler

Jūsų nick'ų kilmė

Rekomenduojami pranešimai

Su mano niku buvo taip pries 3 metus atejau i aviamodelevimo bureli (ji dar lankau) tai va ir vadovo sunus (jam 24) pasiziurejo i mane o as turiu grandinele ir jis man sako CEPA. taip ir prilipo ir vadovas visada mane cepa vadina

 

CEPA tai is rusu kalbos isverstas zodis grandinele

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai tiesiog zaisdavas ar mokykloi ar siaip kasnors visada man sako: FUXAS!!!! na poto nuo filmo: xXx nukopinau raidziu didinimo/mazinimo ideja ir gavosi FuXaS o kadangi FUXAS uzimta dadejau 1 s raide :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nick kilo is seno gero Warcraft 3 tai ten reikejo nick susikurt ir galvoju Warior tada biski pakeiciau i WariorX (labai X patiko :)) poto sulietuvinau i WariorX'aS bet kazkaip keistai gaudavos kai koki RPG zaidi ir esi mage o nick WariorX nelabai tinka. Poto pradejau Eminem'o klausytis ir man labai patiko jo daznai sakomas Aftermath tai galvoju neblogai skamba ir pasilikau :) (sitam Aftermath tai kokie metai tera, o WariorX nuo kai intika gavau)

Redagavo Aftermath

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su viena akim blogiau matau (blind), tai taip ir gavos, kad viena veido pusė (side) geresnė - kita blogesnė.

Išeina - Blind + Side = Blindside.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kazkada buvo nikas AndOne,tai nuimiau and,vietoi o imeciau 0 ir vuolia = no0ne ;)

 

Buvau kazkada AndOne, pakeiciau pradzia ir viena raide, tad ir atsirado no0ne. ( niekas)

Nu supratom gi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, o mano nickas tai nelabai pamenu kai ir atsirado. Jei neklystu kazkada pries 3-4 metus atgal reginausi tokiame wap forume ir nesugalvojau, kaip pasivadinti ir staiga sove i galva deagle. gavloju bus gerai, taip ir pasilikau sita nicka, man jis patinka ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mangos Bremen pagrindinis veikėjas (gal jau kokie 4-5metai praėjo kaip pradėjau naudot) kaip dar pamenu Kasuga - a punk who run away from home in order tu rise up. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galvodamas nick'a perdeliojau savo vardo raides ir gavosi kazkas panasaus i LUIGI.beto sis vardas yra is zaidimo mario.o kadangi megstu pazaist senus zaidimus,tai manau nickas man tinka. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va sita nika tai naudoju jau daug metu dar pries kokius 3-4 metus kai neto neturejau buvau pas draugeli lose jis cs 1.5 ir atsimenu buvo lyg kaskoks pih man taip patiko tas nikas tai sugalvojau tipo as pihx2 cia tipo antrasis nu va toki ir naudoju :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.