darevicius

subraizo diskus

Rekomenduojami pranešimai

irasius xbox zaidima,kompakte atsiranda aplinkui plonyte juostele per viduri nuo centro,irasiau Divinity 2 veikia,bet grafika ekrane kazkokia keista ir veikejas pradingsta,o Lost planet neveikia,praeina pradzios video intarpai ir atsiranda lentele clean disc,unreadable disc.Cia turbut irasymo irenginys parejo?dekui uz komentarus,tiesajei nauja pirkt,koks geriau tarnauja dvd rom'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne,nevarciau

 

pradedu atgaminti...irasinejau diska naudojantis CD Clone programa ir man pakibo irasymas,as perkroviau kompa ir vel bandziau is naujo,bet po to pradejo diskus kepti su defektu(kitus kepa normaliai,tarkim data dvd normaliai,paprastus dvd,tik dvd dl brokuoja)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne,nevarciau

 

pradedu atgaminti...irasinejau diska naudojantis CD Clone programa ir man pakibo irasymas,as perkroviau kompa ir vel bandziau is naujo,bet po to pradejo diskus kepti su defektu(kitus kepa normaliai,tarkim data dvd normaliai,paprastus dvd,tik dvd dl brokuoja)

 

bandyk per imgburn kept.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iskilo siokia tokia problemele , mano beda panasi todel nekiuriu naujos temos . Zodziu visad geimus rasau per imgburner , ir zodziu mano dvdromas braizo verbalim, livestar kompaktus. idedi ir zek jau ant disko juosta kaip traktoriu isarta butu. O su acme gamybos diskeliais tokiu problemu nera . Tad klausimas, kodel mano romas acme prpazysta , o kitus dvd dl degina. Kur cia slypi problema?

 

up

 

up

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va man idomu kokia sito problema.... Kai pagalvoji verbatim best firma ir pan....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.