scalman

Two Worlds 2

Rekomenduojami pranešimai

  trX parašė:
krc ziedu valdovas. :D gondoras prisikele, ir gale nedaug truko kad butu tam su salmu nukirte pirsta ir paeme jo zieda...gameplay nulis cia,bet treileris tikrai geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10 min gameplay. gerai kad vokieciu kalba,tai maciau spoilo bus daugumai. ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Heh kazi ar sitas geris jau kurnos nesimeto :] Tikrai tikiuosi is sito zaidimo daug ir ziurint is video atrodo way too better nei suxalturintas Arcania ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas isbandysit, parasykit ispudzius, idomu ar nebus ir is sio pravalas

Ne į temą pats losiu dar divinity ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  trX parašė:

kas isbandysit, parasykit ispudzius, idomu ar nebus ir is sio pravalas

Ne į temą pats losiu dar divinity ;D
Skaityti daugiau  
Ne į temą Nevaryk Dievo i medi ;) Jei sitas feilas tai reiskias siemet nepasirode realiai nei 1 gero rpg..........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O fable 3 nebe rpg jau buvo? ;), tiksliai nepamenu, bet jei RPG tai manau tai 1 is rpg siu metu kuris buvo geras ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  Sleepyfan parašė:

O fable 3 nebe rpg jau buvo? ;), tiksliai nepamenu, bet jei RPG tai manau tai 1 is rpg siu metu kuris buvo geras :P

Skaityti daugiau  

Nu jis greicaiu action/adventure su rpg elementais kurie gana skysti. Nupopsino fable visai :/ gaila... Tikru rpg geimu jo niekaip nepavadinsi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Nu katik ismeginau TW2. Tikrai labai geras zaidimas. Pralosaiu 2h ir noris dar.

Dideli pliusai

* Kraftinimo sistema afigiena. (galii viska issardyti i dalis, ir po to is tu daliu tobulinti kitus daigtus)

* Skill tree tikrai neprastas.

* Grafika maloni akiai

* Pakolkas istorija atrodo itraukianti.

* Alchemija atidirbta.

* Skillus gali gauti skaitant kngygas, netik keliantis lvl.

* Geras acher skillas :) galima pvz uzsilokinti 2 targetus ir abiem 1 metu su 2 strelem headshota ikirsti. manau pasikelus lvl butu galima ir mass kill deti koki <:) (Smagu)

Didelis minusas:

Nu ant SD teliko tai kazkas xujo*ai. Vaizdo krastus nukerpa, tai ple nematai puse uzrasu :X Reiks vilktis i kita kambary boxa prie LCD :)

Uz Gotika 4 way too better :]

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kada oficialiai pasirodo zaidimas?

esu perejes pirma dali,kuri tikrai slubuojanti buvo,bet kazkuo visgi sudomino,tad sita taip pat meginsim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors jau praejo sia vieta:

  Rodyti paslėptą turinį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  Sleepyfan parašė:

Malonu girdet, reiskias reiks imti ;D

Skaityti daugiau  

o as kaip tik nusipurciau paloses toki "geri" , tiek gothic naujas ,tiek sitas abu nedadaryti kazkokie. nu tik tegu kas pasako kad ir kovos TW2 geros dar...jau ten tai ner zodziu..kerti kerti priesas ten kur nors tarp akmenu uzstringa.arba tu ten kerti per ora ar kiaurai per ji krc...nzn... grafika gal ir nieko kai kur,kai kur vel baisi. cia gal konsoliu portas kaltas ..man nepatiko nieko. Fable3 geriausia is tokio tipo ir nemanau kad galima butu gincintis.Gothic akis bado tie krumai dingstantys bei apsvietimas tai uzgesta tai dar koks lievas gliukas islenda is ju vadinamo grafikos stebuklo ,o pas sitas kovos sitema lieva bei cutscenos kas 5 min islenda,bet perejimas i jas toks kad viskas pastringa kokiai sekundei ir tada isijungia custscena.. negaliu patiket kad cia uzbaigtas produktas jau toks rimtai.. matyt per daug fallout losiau ,kur kievienas fizinis kulkos pataikymas is tikro buna fiziskas kontaktas.ar jei mosteli kokiu kuju tai mosteli. nu cia ne i tema aisku. bet nuo TW2 nusipurciau tikrai..questai tokie kaip atnesk kalviui metalo kelis gabalus..5 viso, blem turiu tik 4 ,nezinau kur 5 . :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Penktadienį per Summer Game Fest bus atskleistas IOI kuriamas Bondo žaidimas
    • Šiais laikais developeriai labai stipriai priklausomi nuo leidėjų. yra duodami terminai kurių reikia laikytis ko pasekoj į diskus patenka stipriai neįšbaigtos žaidimų versijos. kas dėl laikmenos kainos: tai leidėjas va vistiek turi susimokėt. (Sony gamina ir jiem priklauso bluray, reiškias leidejas norėdamas išleisti žaidimą diske turi susimokėt tuos "centus" o kai partija didelė tai ir kaina susidaro). Va ir prieinam prie to, kad skaitmeną išleisti pigiau. Kas dėl Microsofto tai jie moka sony už leidimą naudoti bluray. automatiškai jiem labiau apsimoka skaitmena Viskas būt gerai su diskais, bet bėda ta, kad juos galima peržaidus parduoti, o tai labai nepatinka ir sony ir ms, nes taip jie praranda pinigus. ko pasekoj po truputį pereisim prie visiškai skaitmenos. daėjom iki to, kad net pirkdamas collectors edition gauni tik tuščią žaidimo dėžutę
    • Taip taip, jau sunkiai rasi naują žaidimą, kuris Day 1 patch negauna, bet ką aš norėjau pasakyti, kad didžioji dauguma žaidimų veikia puikiai ir be tų Day 1 patch'ų, tiesiai iš disko, ko pasekoje yra verta juos kolekcionuoti  Pavadinčiau developer'ius tinginiais tiesiog, nes nematau priežaščių neįdėti pilną žaidimo build'ą į diską, kai jau yra priduodama spausdinti juos, čia tiesiog yra didelė šių dienų nesamonė žaidimų pasaulyje. O su Nintendo visai kita situacija yra, nes su naujuoju Switch 2 leidėjams yra siūloma labai pigi tik licenzijos tipo kortelė, kur žaidimą reikės atsisiūsti ir daug brangesnė 64GB kortelė, kurios vieneto kaina leidėjui yra apie ~$16, kas yra kosmosas, todėl dauguma leidėjų pasirinks taupyti tiesiog. Pilni žaidimai dėžutėje (64GB) kol kas patvirtinti tik Nintendo eksliuzyviniams žaidimams, šios problemos nėra pas Sony, nes jie patys gamina BD-XL 100GB diskus, kurie kainuoja centus lyginant su Nintendo kortelėmis. Pas Microsoft truputi labiau problematiška, nes jie patys negamina diskų, tai žaidimų build'ų spausdinimas keliauja per kompanijas tuom užsiimančias, kas truputį pakelia diskų kainą, bet toli gražu iki tokių kainų, kaip pas Nintendo. O aplamai, Microsoft strategija pirmoje vietoje yra gamepass, tai ten tiesiog žaidėjų rinkai tie diskai mažai kam įdomus aplamai, ko pasekoje vis mažiau ir mažiau matome fizines versijas žaidimų iš Xbox Game Studios.
    • tikrai ne vienas. gal pats ziauriausiai nedadirbtas, bet dabar beveik visi zaidimai gauna day 1 patcha. o kas del disku tai kuo toliau tuo labiau visi eis link to, kad diske bus tik leidimas atsisiusti zaidima.  pvz: nintendo jau net oficialiai pasake, kad kai kurios fizines laikmenus tures tik licenzijos rakta.
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos