Mantaxs

Forumo zaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Atejau, ilipau i kalna ir ten nieko nebuvo, nes kazkoks manijakas jau buvo prasiejes su byta. Dabar kalnas mano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atbegau su Demomen'ais,visus iszude,uzemem Check Pointa.Kalnas musu :D Blue Team Wins :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Not so fast,Pasikvieciau spy,pyro ir soldier.Bei enginieriu i sargyba.Kalnas mano vel.

Redagavo painkiller

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis snaiperis ir spy iszude visa jusu teama labai tyliai ir graziai,kaip tik padarem keleta Achievments ir pagerinom Stat's.Kalnas musu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tu atidavei visus kritusiu draugu ginklus,as jais apsisarvavau,bei pasikvieciau medika.Kalna mano!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryte buvau po pachmielo, tad niekas nerupejo. Vos ne vos uzlipau ant kalno bei issisukau koja. Buvau labai inirses tad numeciau nuo kalno dvi dedes ir atsisedau. Kalnas mano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaziavau autobusu islipau ziuriu kalnas priejau ziuriu verke zmogus uz kojos susilaikes nuvedziau namo KALNAS MANO!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Einu ir matau kalna. Uzlipu ir ziuriu, kad kazkoks pingvinas sedi. Nusprendziau, kad maziau gersiu ir nuejau pirkti "Lithuanian".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Namie susibintavau koja ir gryzdamas susitikau Degenerated su bonka Lithuanian. Susipazinom isdusinom abu (nors ir taip galva skaudejo) vos nevos uzlipom atgal i kalna, uzkurem lauza ir iskepem pingvina. Vis delto gert maziau nereikes. Kalnas MUSU. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsibodo kovoti...Nupirkau dar degtines,uzlipau ant kalno,kartu isgerem,kalnas musu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.