Mantaxs

Forumo zaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

:D :D :D :D :D

Tave pakviete Romanas pazaist boulinga ir tu isejai, mane pagyde daktaras ir kalnas vel mano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalnas niekam nepriklauso, nes pas mane zemes (kurioje jis yra) nuosavybes dokumentai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ussiunciau nacius kurie jojia ant dinosauru(is ben there,dan that zaidimo :(),ir tave ismeciau i ezera,nacius nukoviau,o as dabar kalna valdau kartu su tiranosaur rex :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol jus miegojot uzmeciau molotova. Pasiemiau vola ir sulyginau kalna su zeme. Kalno nebera :mellow:

Kadangu tu toks turtuolis, jog prekiesi molotovus, ir lygina kalnus, as pavogiau visus pinigus iš tavęs ir pastačiau dirbtiinį kalną, kadangi statė mano pasamdyti darbininkai, o pinigai tavo, prisiminiau, jog tave reik nužudyt, tai daviau 50 tūkstančių žalių samdomam killer'iui, jog tave mieganti užmustų, dar už belikusius 500LT nusipirmau juodą vėliava, ir su baltais dažais ant vėliavos užrašiau "Mano Kalnas (aš Roolis ;))", ir įsmeigiau tą vėliava kalne, beliko 10LT nusipirkau čipsų, ir sėdžiu sau ant kalno, ėsdamas čipsus.

VISKAS KALNAS MANO! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja suklydai, mano molotovas buvo bonke-spiritas-popieriaus gabalelis :D Todel nebuvau as turtingas ir tu tik viska susapnavai. Kalno nera :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Use - > QH Potion. Kalnas regeneravosi. Kalnas mano.

Shift + DELETE.

Kalno vel nebėra... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nukrito kalno rinkos kaina IxtremeLT išsikraustė, o aš išsinuomojau tą kalną.

 

Tai kalnas mano :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.