Skeith

Konsolės. Kokie ir kaip

Rekomenduojami pranešimai

na tikrai ne tas pats kas pasto zenklai ar dar kas. suprantama kad tu jas laikai kur nors visalaik ir vis karts nuo karto paimi palost ,tada cool.ir kolekcionavimas yra laikymas tokioj vietoj kur visi mato kad na parodytum jei ka. o ne i spsinta ikisi kad tik nenubluktu spalva. nenoriu nieko izeist sorry..pats noreciau keliu konsoliu ,bet tu kurios man reiskia tikrai daug ,o ne tokiu net kurios failino taip ziauriai, kad net geda. juk nekolekcionuojam televizoriu ane. pradedant nuo lempiniu ir baigiant holografiniais. irgi butu idomu. :D

Nevisi laiko konsoles spintoje, bet as taip nedarau, nes reiktu dideles spintos ir nebutu patogu issitraukti kai nori palosti ar parodyti (kaip matai tai ir daro sioje temo ir uz tai sveikinu, kad turi nuostabe kolekcija, kurios pavydziu siek tiek). Kalbant apie konsoles nezinau tokios kuri kam nors nepatiktu, kiekvieno skonis kitos pvz as dievunu dreamcast, nors ji ir prastai pasirode. Skeith cia tavo LT ar UK kolekcija? (kur naujausios foto)

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisi laiko konsoles spintoje, bet as taip nedarau, nes reiktu dideles spintos ir nebutu patogu issitraukti kai nori palosti ar parodyti (kaip matai tai ir daro sioje temo ir uz tai sveikinu, kad turi nuostabe kolekcija, kurios pavydziu siek tiek). Kalbant apie konsoles nezinau tokios kuri kam nors nepatiktu, kiekvieno skonis kitos pvz as dievunu dreamcast, nors ji ir prastai pasirode. Skeith cia tavo LT ar UK kolekcija? (kur naujausios foto)

Šios foto yra iš UK dalies.

LT yra:

 

N64 PAL

N64 Violet PAL

XBOX

Saturn MK2

PS1

PSone

EA Plug and Play

ZX Spectrum 48k

ZX Spectrum (Парус)

ZX Spectrum 128 (neveikiantis)

3DO FZ-10

SMS Model2

SMD M1

DC PAL

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šios foto yra iš UK dalies.

LT yra:

 

N64 PAL

N64 Violet PAL

XBOX

Saturn MK2

PS1

PSone

EA Plug and Play

ZX Spectrum 48k

ZX Spectrum (Парус)

ZX Spectrum 128 (neveikiantis)

3DO FZ-10

SMS Model2

SMD M1

DC PAL

gal zinai kokie vietu geru kur Uk senienas kokias pardavineja zmones na be visokiu carbuto turgeliu.ten ir as buvau rades kelis kart, bet paskui kazkaip dingo.

p.s. beje kodel temos pavadinime parasyta Konsoles. Kokie ir Kaip. tai konsoles vyrai ar moterys tada?..ar jie visokie :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sega Mega Drive

 

Nuotrauka

ohh vaikyste..... :) memories....

 

kaip pamenu tai man vis tiek analogai kazkaip isluzdavo lygtais :) tai reikedavo vis nauju pultu susiveikti. metes ju pas mane gal kokie 5 :) idomu yra dar ar ne sitas aparatas pas mane, kazkuriuo metu "dingo" ir viskas

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ohh vaikyste..... :) memories....

 

kaip pamenu tai man vis tiek analogai kazkaip isluzdavo lygtais :) tai reikedavo vis nauju pultu susiveikti. metes ju pas mane gal kokie 5 :) idomu yra dar ar ne sitas aparatas pas mane, kazkuriuo metu "dingo" ir viskas

Sega mega drive pultai be analog'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sega mega drive pultai be analog'u.

Turbut tiesiog turėjo omeny kryžiukus. Daugelis jau priprato prie analog valdymo o mes išskyrus Atari ir ZX Kempston interface ir nematem jų iki PS1 (daugelis) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut tiesiog turėjo omeny kryžiukus. Daugelis jau priprato prie analog valdymo o mes išskyrus Atari ir ZX Kempston interface ir nematem jų iki PS1 (daugelis) :D

Speju pas ji buvo mega drive klastote, nes ant org mega drive 2 pultai labai kokybiski.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Speju pas ji buvo mega drive klastote, nes ant org mega drive 2 pultai labai kokybiski.

Jeigu turi omeny ACTIVATOR (3 button) gamepad - tai taip

6 button gamepad - deja ir originalus gamepad buvo nekokybiški ir kryžiukai luždavo tikrai dažnai.

 

Pats turėjau keletą gamepad su sulužusiais kryžiukais. (original)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ooo nice tavo kolekcija , noreciau as tokios , bet paprasciausiai negaliu sau to leisti.

 

Seip galvoju kada nors nusipirkt is turgaus ps1 uz 30lt , ir pradet kolekcionuot orginalius ps1 zaidimus.

Redagavo mouzerrrrr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ooo nice tavo kolekcija , noreciau as tokios , bet paprasciausiai negaliu sau to leisti.

 

Seip galvoju kada nors nusipirkt is turgaus ps1 uz 30lt , ir pradet kolekcionuot orginalius ps1 zaidimus.

Zmogau uz 30lt tau nelabai apsimoka imti ps1 nebent su geru komplektu, nes pvz as turgui uz 10lt gavau 4 ps1 (aisku 1 neveike, bet tiekto) dar nesenai uz 20lt gavau psone su deze. O del mega drive pultu kalbejau apie 3 mygtuku, nes 6 neturiu, siaip turiu visai nieko toki sweet arcade stick 3rd party tai atstoja man 6 mygtuku pulta.

Redagavo Skeith
OFF tags

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu turi omeny ACTIVATOR (3 button) gamepad - tai taip

6 button gamepad - deja ir originalus gamepad buvo nekokybiški ir kryžiukai luždavo tikrai dažnai.

 

Pats turėjau keletą gamepad su sulužusiais kryžiukais. (original)

Buvau pradejes skaiciuoti, kiek gamepad'u suvarem losdami, neitikinamai skamba, bet tarp 30 ir 40 skaiciaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu turi omeny ACTIVATOR (3 button) gamepad - tai taip

6 button gamepad - deja ir originalus gamepad buvo nekokybiški ir kryžiukai luždavo tikrai dažnai.

 

Pats turėjau keletą gamepad su sulužusiais kryžiukais. (original)

Jo tas trijų buttonų tai neužmušamas.. o pas tuos 6, tai kryžiukai man nelūždavo, bet mėgdavo pastriginėt knopkės kartais.. nelabai malonu lošt. Bet kai kuriems žaidimams tos 6 knopkės labai jau pageidautinos būdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skeith gal gali pasakyti, jei nepaslaptis kiek daugiausiai sumokejai uz koki nors daikta is savo kolekcijos? Nes is patirties zinau, kad kolekcionuoti nepigiai gali kainuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skeith gal gali pasakyti, jei nepaslaptis kiek daugiausiai sumokejai uz koki nors daikta is savo kolekcijos? Nes is patirties zinau, kad kolekcionuoti nepigiai gali kainuoti.

Daugiausiai man kainavo (jeigu neskaičiuoti modernias konsoles) - tai NEO-GEO CD.

Pirkau galima sakyti kad naują ir su žaidais už 230 svarų.

Pačios konsolės nelabai daug kainuoja išskyrus retas tokias kaip X-Eye ar Panasonic Q (kurį artimiausių metų žadu nusipirkti irgi)

Sega CDX irgi nemažai kainuoja bei kai-kurios Atari konsolės. (paskutinių 4 konsolių pats neturiu kolkas)

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugiausiai man kainavo (jeigu neskaičiuoti modernias konsoles) - tai NEO-GEO CD.

Pirkau galima sakyti kad naują ir su žaidais už 230 svarų.

Pačios konsolės nelabai daug kainuoja išskyrus retas tokias kaip X-Eye ar Panasonic Q (kurį artimiausių metų žadu nusipirkti irgi)

Sega CDX irgi nemažai kainuoja bei kai-kurios Atari konsolės. (paskutinių 4 konsolių pats neturiu kolkas)

Kiek zinau Neo Geo AVS brangus daiktas palyginus su ngcd, bet aisku su juom kiek zinau N kartu smagiau zaisti. O tai pas tave X-eye tai europoje kiek zinau neisleistas, tai todel ir kaina nemaza, o Panasonic q is vis Jap exclusive. Sega cdx tai tu kalbi ar apie Jav ar Europos Multi-mega?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.