blindside

Dynasty Warriors 6

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

 

 

 

Nežinau ar kuris girdėjote apie poluriająją senovės kinų "mūšio" žaidimą, kur pasirinkęs norimą karininką gali žudyti tūkstančius elitinių karių (: taip, tai Dynasty Warriors, pribloškiantis savo nuostabiais mūšiais ir pasikartojančia istorija kuri galbūt šiuolaikiniams vaikams kurie nesidomi sevonės kinų istorija, bent kažko pamokys.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Next Generation" kalba su Ken Matsumoto(projekto menedžeriu) apie DW6,

apie tai kaip kritikai nesupranta kaip ir toliau ši serija parduoda milijonus.

Interview -->

Ne į temą

Dynasty Warriors has never enjoyed the status in the west that it has in Japan, where it was once the highest-selling series in gaming, with each iteration being rapturously received. We spoke to the producer of Dynasty Warriors 6, Ken Matsumoto, about working on a franchise that pleases its fans, but is routinely dismissed by western critics.

 

 

DW6 is the first DW game for the current generation of systems – how are you taking advantage of the extra power?

The graphical capabilities are obviously much improved. We’ve redesigned the characters with new animations. That in itself helps you improve what I’d call the ‘atmosphere’ of the game through something like having no fog on the battlefield – you can see as far as you need to. Let’s put it this way: this is a battlefield game, and if you, for example, want to survey this big space you can climb a ladder or get to a promontory and look. It makes the game vertical as well as horizontal.

 

 

What are the problems with making a Dynasty Warriors game? Do you feel a tension between staying the same and innovating?

Dynasty Warriors is the biggest franchise we have at Koei. The storyline is set, so we can’t change that to any great degree. We have to innovate, but you can’t lose sight of why people enjoy the games in the first place. The Romance of the Three Kingdoms is a story of great nuance, and I feel that an Asian audience sees what we do differently, and what’s new in terms of story, straight away – whereas people who don’t know this story or the characters completely miss that level of the game. The difficulty is in being caught between an audience who love it, and another group of people who don’t. So we get these two contrasting types of feedback and it’s hard bringing them together – you can’t please everyone.

 

 

Are there specific criticisms that annoy you?

Sometimes I feel annoyed. Comparing us to Halo, which I’ve seen on one occasion, is stupid – they’re just different. Games are often criticized on what they’re not rather than what they are. People got annoyed with Wii Sports because it didn’t have league tables, or allow you to have a three-wood in golf, or something, and it’s a brilliant game that’s simply not interested in offering those things.

 

With Dynasty Warriors we might feel the negative criticism isn’t fair, but when there have been a few sequels it’s hard to turn those opinions around. You’ll sometimes read something that doesn’t mention any of the new things in the game, then says it hasn’t done anything new, and you wonder: was it even played for more than 20 minutes? Perhaps people think, ‘Oh, that can fill up half a page’, and just give it to someone who doesn’t know the subtleties of this particular game – and when you get into an iterative series, subtlety is where the value lies.

 

 

So what is important to you in terms of producing a game?

Ah, that’s difficult to express… I think videogames should be fun, but everyone’s idea of fun will be different from everyone else’s type of fun. Really, people always forget that their favorite game is different from my favorite game. Wii Sports brought a new type of fun to the market, I hadn’t seen that before, and I like Wii Sports – that’s innovation. That’s the most important thing: even now, videogames are not getting to all users, and perhaps fun is the most profound thing we can think about.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dynasty Warriors 6 jau ant ps3, laukiau nesulaukiau kaip jis ten atrodys ir mane tikrai pribloškė, pažiūrėję video suprasit kodėl aš toks nustebės, žmogus su savo iečiu laksto dideliu greičiu ir kapoją viską kas jo kelyje? Geras.

 

Aišku grafika gal ir nėra tokia gera kaip MGS arba FF, bet šiam žaidimui visas gražumas bus tūkstančiai žmonių kovojantys milžiniškame mūšio lauke, nežinau kaip jums, bet man DW yra kažkas naujo žaidimuose. (:

 

 

DW6 kai kuriems gali pasirodyti jau toks senas ir "pasikartojantis" kaip pati kinų istorija. Bet jei DW įtraukia žmogų tai jau ir nebepaleidžia.

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nžn sutinku, kad pastoviai žudant priešus tampa gana monotoniška, kai dar istorijos nesupranti, bet užtat officerų kėlimas ir įvairovė man tikrai patinka. (: Man pačiam labiau patiko Samurai Warriors žaidimas, ten toks pats karo tik jau su japonija.

Ten bent gali įsakinėt ir t.t tai jau TIKRAI per dynasty warriors 6 bus galima kurti taktitas siųsti karius ten ir ten, gal net su laivais kariauti ir t.t bet kaip jau sakiau čia jau skonio reikalas bet man tikrai patinka šitas žaidimas :) reikia mylėt rytų šalis jei nori kad patiktų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai jie visai patikdavo, atsimenu jau 4 nerealiai patiko, mocini visus ir galvos niekuo neapkrauni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ar lengvas žaidimas ar ne čia jau žiūri kokį difficulty nusistatai, žaidimas vien button mashinimas nėra, nusistatai ant kokio CHAOS lygio tai jau tikrai kiekvienam priešui reikia pagalvot kaip nugalėt tik kad hp per kelias sec nusiima..

Na aš DW išvardinsiu kas patiko o kas ne:

 

VARDINU ANKSTESNES DALIS, NAUJOJOJE DALYJE GALI BUTI DAUGIAU NAUJOVIU, bet gal suprasit apie ka ten toks zaidimas is mano skales.

 

PLIUSAI:

+Dideli mepai

+Dvieju zaideju rezimas

+Gauni daug pazudyt

+Gera grafika

+Daug atrakinamu veikeju ir bonusu

+Turi RPG elementu

+Daug veikeju

+Visi veikejai unikalus, kazkuo issiskiriantys

 

MINUSAI:

-š**ina atsiprashant istorija

-Negali kautis dviese skiringuose frontuose

-Kartais per daug lengva

-AI labai kvailas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dynasty Warriors 6 Massive Update!

Nuotrauka

 

Aplankykit http://www.dynastywarriors6.co.uk/ jei norite pasiklausyti DW6 Soundtracko ir pasižiūrėti kitų ivairių dalykų!

Taip pat saite galite atrasti mytgtuksu XP points ir surinkę pakankamai atrakinsit "Ultimate Fan Kit".

Nuotrauka

 

Naujas GameTrailers.com Dynasty Warriors 6 Preview!

 

Dynasty Warriors 6 išleidimo data yra Vasario 16 - 2008!

Pačiame žaidime trūksta kai kurių charakterių kaip:

Jiang Wei, Zuo Ci, Zhu Rong, Meng Huo, Pang De, ir Da Qiao.

Bet pamažėjusį kiekį atperka kietesni smūgiai bei charakterių pasikeitimai.

 

Nauji Screens!:

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Aš asmeniškai tikiuosi, kad šįkart DW6 gaus aukštesnius balus nes dauguma seniau vadindavo jį "button masheriu". Žiūrėsim kaip dabar bus.

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Jau zinau ka pirma losiu! O su sita grazuole!

 

beje, gera tema. As irgi esu DW fanas, nors sioks toks lol; Nu tai va, tuoj pat ji pirksiu kai pasirodys. Zinaus kas mane siam zaidime laukia, ir man tai patinka. Tik gaila va nebus online rezimo, kaip co-op. Ot butu faina buve. Buciau su proliuku loses. Girdejau, kad tik bus online leader-boards. Tipo su taskais kas geriausias ir t.t.

Sitas zaidimas turi gi pasirodyti apie balandzio menesi, ar kovo pabaigoje. Bent jau EU. O cia tavo USA data??

iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai jie visai patikdavo, atsimenu jau 4 nerealiai patiko, mocini visus ir galvos niekuo neapkrauni

butent4 dali turiu ir wis dar pazaidziu,yra ten daug ka weikt,kiekvienas kowotojas turi atskira scenariju. ir siaip,jei kas mates filma "300" tai siam zaidime pasijunti taip pat kaip per filma,kai wienas pries armija warai. l. kwaili zm. postai,teigiantys kad nepirks sio geimo-bent paaiskintu o ne kaip malalietka rasinetu del zinuciu skaiciaus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu bandes kazkelinta dali ant ps2, bet nesuzavejo, ispudingai atrodo tu masiu lupimas, bet mano manimu, kai tenka rinktis ka zaisti ant ps3, nes poreikiai beribiai, galimybes ribotos, tai teks sita zaidima nurasyt is pirkimu saraso. Na galedu buti demo versija, tai tada paziureciau, gal kas suzaves, visgi dynasti wariors bandziau pries kokis tris metus, bet kadqangi jos nera, prisiminimai is pirmu daliu nekokie, ispudzio nepaliko, tai nejamsi mes JO :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau zinau ka pirma losiu! O su sita grazuole!

 

Sitas zaidimas turi gi pasirodyti apie balandzio menesi, ar kovo pabaigoje. Bent jau EU. O cia tavo USA data??

iki

 

Na taip, konni, papostinau US release date, nes EU dar nelabai zinoma, bent daug video bus .. xD

Ta gražuolė kaip sakai, yra ne kas kita kaip Sun Shang Xiang.

 

Štai šitas charakteris kaip pasikeitė:

Dabar: Nuotrauka Prieš: Nuotrauka

 

Daugiau charakterių:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka NuotraukaNuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blindside, matau tu esi super dynasty warriors fanas. Taip, labai grazus charakteriai.

O del zaidimo pasirodymo datos, nu tai kovo 7-ta cia europoje pasirodyti turetu. O pagal amazon.com (JAV skirta), tai dw6 iseis vasario 20. Taigi tik po poros dieneliu. As tai europietishkos versijos sieksiu, taigi man reikes dar geras 3 savaites pakenteti. DW6 tikrai bus geras zaidimas. As va tam zaido oficialiame puslapyje ziurejau, kad bus labai idomi levelinimo sistema. Va tai man patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie Levelio sistemą visi kažkiek galite pasižiūrėti štai čia:

Nuotrauka

 

Levelinimo sistema bus labai panaši į FFX - Sphere Grid, gausite Skill Points ir juos leisite įvairiems atributams kaip:

-HP, Musou, Attack, Defense didinti.

 

 

blindside, matau tu esi super dynasty warriors fanas. Taip, labai grazus charakteriai.

O del zaidimo pasirodymo datos, nu tai kovo 7-ta cia europoje pasirodyti turetu. O pagal amazon.com (JAV skirta), tai dw6 iseis vasario 20. Taigi tik po poros dieneliu. As tai europietishkos versijos sieksiu, taigi man reikes dar geras 3 savaites pakenteti. DW6 tikrai bus geras zaidimas. As va tam zaido oficialiame puslapyje ziurejau, kad bus labai idomi levelinimo sistema. Va tai man patiko.

Na, taip, esu didelis DW fanas, visus Dynasty Warriors ir Samurai Warriors dalis turiu(nesigiriu), ir man nė kiek netrukdo pasikartojantis ir per daug nesikeičiantis žaidimas. Tai faktas - kad - žaidimas per daug nesikaičia, bet tik galiu pasakyti Dynasty Warriors kūrėjo žodžiais:

 

"Mes kai ką keičiame, tik stengiamės nepakeisti "to", dėl ko žmonės taip myli Dynasty Warriors"

 

By the way, mano mėgstamiausia charakteriai yra:

Zhou Yu Nuotrauka Xiao Qiao Nuotrauka

Jie abu yra vyras su žmona ir abu cool (:

 

Tiesa truputį nusivyles Zhou Yu esu, nu .. jo ginklas dabar ne kardas o lazda, bet nieko! Nes tai atperka neįtikėtina Xiao išvaizda! Nes ji dabar atrodo geriau nei betkada (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lol...blindside as ju vardu negaliu isiminti, nors kaip besistengciau. As tik tiek galiu pasakyti, as zaidziu so moterimis daugiausiai, nes jos geriausiai kala haha.

O as siaip pries amzinybe zaidiziau paskutini karta DW. Taigi, labai pasiilges esu as sitos serijos zaidimu. Vat uztai as ir zinau, kad man DW6 labai patiks.

Dar pora zodziu. As 2001 atrodo gavau ps2 demo diska...su DW2 demo...nu buvo geras! Atsimenu tai iki dabar vis dar. Nes mane nustebino tiek daug priesu vienu metu. O ir grafika tada buvo super. Ir judesiai. Kai p2 buvo dar ka tik isejes, tai tikrai buvo kazkas puikaus! Va sita demo, nors ji buvo ir labai trumpa, mane padare DW serijos fanu. Nors gal ne tokiu dideliu, kaip tu, blindside.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.