vytenis007

NBA 2K10

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ! :D

 

Nesenai nusipirkau xboxa, pabandziau sita zaidima, bet norejau paklausti ar imanom nusistatyt toki valdyma koki noriu, o ne rinktis is standartiniu, kiek maigiau tai supratau kad neimanoma, ar yra kaip kitaip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar perejus ''My Player Mode'' sezona duoda kita sezona zaisti?

po atnaujinimo (patch) turetu duoti, si atnaujinima turetu isleisti 1-2 savaiciu begyje (siaiip taip jau sake pries 2 savaites, bet nezinia tiksliai kada jis bus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau kas nors yra praejes nors viena associantion sezona? Man dbr kazkokia nesamone, baiges sezona ir per tarpsezoni kai reikia prasitest su zaidejais kontraktus, neduoda... Prasimuliavus visi zaidejai islieka komandoj kuriem jau turejo baigtis kontraktai, draft lottery visus pirmo rato saukimus gavo 76ers... Tai dbr idomu ar cia man vienam tokia nesamone ar visiem cia toks bugas ant xbox ir reik patcho...? Nes klausiau draugo kuris zaidzia ant pc, tai sake jog tokiu nesamoniu nebuvo... Be to, ir jums nepasikelia skillai po to monthly training? Man po treniruotes rodo kad pakilo, o nuejus i rosters rodo tokius kokie buvo pries treniruote...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu problema, nesenai isirasiau NBA 2k10, zaidimas pasileidzia, veikia, taciau nerodo nei krepsinio lentu, nei ziurovu, padekit kasnors :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau kas nors yra praejes nors viena associantion sezona? Man dbr kazkokia nesamone, baiges sezona ir per tarpsezoni kai reikia prasitest su zaidejais kontraktus, neduoda... Prasimuliavus visi zaidejai islieka komandoj kuriem jau turejo baigtis kontraktai, draft lottery visus pirmo rato saukimus gavo 76ers... Tai dbr idomu ar cia man vienam tokia nesamone ar visiem cia toks bugas ant xbox ir reik patcho...? Nes klausiau draugo kuris zaidzia ant pc, tai sake jog tokiu nesamoniu nebuvo... Be to, ir jums nepasikelia skillai po to monthly training? Man po treniruotes rodo kad pakilo, o nuejus i rosters rodo tokius kokie buvo pries treniruote...

 

praejau sezona ir man viskas normaliai, nera tokiu problemu

 

 

sveiki turiu problema, nesenai isirasiau NBA 2k10, zaidimas pasileidzia, veikia, taciau nerodo nei krepsinio lentu, nei ziurovu, padekit kasnors ;)

 

bloga versija isirasiai, pati pirmoje kuria imete taj buvo su tokiais bugais!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wat man klausimas kilo bezaidziant, kaip jus metot i kasi baudas as su analogu, o taip zaidime su x'u. Jus irgi taip ar wisalaika su analogu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau kolkas 2. 1. Tai, kad kartais kai parodo treneri per zaidima jis wisas taip dreba. 2. Kartais buna kai isimetineju kamuoli is uzribio tj pradeda teisejas su tuo zaideju metytis kamuoliu pirmyn atgal :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gan nemazai bugu tikrai sitoj nba 2k versijoj :) Kaip minejo su tuo teiseju metytis pradeda, buna kartais kad kamera prizoomina i kury nors taska automatiskai ir sustoja varzybos, neduoda nei issimest, nei time out imt nieko... tenka arba is naujo zaist arba kartais duoda save and exit... Po to sezone tie trainingai developmento ir buginti.. Bandziau pakelt 3pt tai baigus treniruote rode kad pakilo, o nuejus ir rosters dar ir mazesni rode negu buvo pries treniruote...

 

EDIT: Prisiminiau, kad norejau paklaust. Kaip uzsimest nuo lentos aley oop'a sau? :)

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos negalima. Kiek bandžiau tai vien tik kitam duoda. Duodant Alley būna ta animacija kur paduoda nuo lentos, o pats nubėga žiūrėdamas į kamuolį. Ir šiaip niekur nemačiau, kad padarytų kas nors. Ir aš dar turiu klausimą, ar būtinai reiktų update'ui hardo? Ar galiu į vidinę atmintį rašyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat kaip paprastas Alley, tik tai įvyksta automatiškai. Turi būt daugiau vietos, kad galėtum atlikt Alley. Man daug kartų yra pavykę, tik nei karto neįdėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam nors yra taip, kad kai žaidžiat už MyPlayer, nepatenkat į NBA ir jus paima komanda Skyforce (iš NBDL atrodo). Po to, po kiekvienų rungtynių, jūsų manageris pasako, kad dėl prasto žaidimo jus išmetė iš komandos, tačiau jam pavyko gauti kontraktą su komanda Skyforce (taip, ta pačia ir kurios išmetė). Nes man taip yra karjerą žaidžiant. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.