Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

O tu pirkai jį naudotą ar naują?

Newwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tu ta koda veidei mazom raidem , nes man tas pats buvo , suvedziau didziosiomis ir suveike

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tu ta koda veidei mazom raidem , nes man tas pats buvo , suvedziau didziosiomis ir suveike

Kads didziosiomis :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kads didziosiomis :/

Is kur pirkai, jeigu is kokio Online shopo, tai rasyk i supporta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau ps3 slim, laikinai pasijungiau ant kineskopinio tv, viskas kaip ir gerai, tik vaizdas nespalvotas, ar gali taip but? ir kodel?

Redagavo Agito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja ps3 kartasi rodo kaprizus ir ne visus wmv nuskaito,kitas budas perkelti faila i ps3 tai usb stickas,

o tai tie wmv failai kazkuo ypatingi, kuriu PS3 nenuskaito ar tiesiog nenuskaito neaisku del ko? mane domina failai kuriu dydis 1-2 GB. Ir idomu is jusu praktikos koks procentas mazdaug wmv failu nenuskaitomas (man sis formatas gan svarbus priimant sprendima pirkti PS3). Suprantu, kad PS3, tai ne media player'is, taciau norisi optimalaus sprendimo uz optimalia kaina :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar imanoma iskart zaisti ir muzono klausyt? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imanoma, bet ne ant visu game, priklauso nuo game, zinau 100% kad ant killzone2 eina zaist klausantis sawo muzona, o ant bc2 dar nepaziurejau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai tie wmv failai kazkuo ypatingi, kuriu PS3 nenuskaito ar tiesiog nenuskaito neaisku del ko? mane domina failai kuriu dydis 1-2 GB. Ir idomu is jusu praktikos koks procentas mazdaug wmv failu nenuskaitomas (man sis formatas gan svarbus priimant sprendima pirkti PS3). Suprantu, kad PS3, tai ne media player'is, taciau norisi optimalaus sprendimo uz optimalia kaina :).

man pasitaike gal kokie 6-7 filmai is kokio 100 kuriu nerode,niekada neturejau bedu su dvd ripais,kartais ps3 spiriojasi kol pradeda su bd ripu failais,nes jei didesni ir kartais jam tenka pagalvoti,daniausiai bedos kyla su neaiskios kokybes failais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal yra kokia programa?

Nera jokiu programu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugum ima arba US arba UK. :)

Aš paėmiau Lenkiją, ir žaidimų kainas rašo zlotais. Ar visur žaidimų ir kitokių online dalykeliu kainos vistiek vienodos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš paėmiau Lenkiją, ir žaidimų kainas rašo zlotais. Ar visur žaidimų ir kitokių online dalykeliu kainos vistiek vienodos?

aisku kad vienodos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku kad vienodos

Tu gal paskaičiuok, ar bent nors trumpam susimąstyk, prieš rašydamas nesamones ir dezinformuodamas žmones, ok?

 

Pavizdys: Flower (kainos pradinės, be jokių akcijų ar nuolaidų)

USA ($) - 9.99 x 2.9 Lt = 28,97 Lt

EU (€) - 7,99 x 3.46 Lt = 27,64 Lt

UK (£) - 6.29 x 4.22 Lt = 26,54 Lt

RUS (p) - 275 x 0,0934 = 25,68 Lt

Ir t.t.

 

Čia kainos paskaičiuotos šios dienos kursu (žiūr.:SEB, negrynųjų pinigų pardavimas).

Kai baksas ir svaras buvo žymiai pigesni (o euras, kaip žinome - pririštas), kainos buvo visiškai kitokios, ir eurais pirkti buvo brangiausia.

Suprantama, kuo žaidimas arba DLC brangesnis - tuo labiau jausis skirtumas.

Yra dar tokie niuansai, kaip pvz mokesčiai (+ prie žaidimo kainos) kai kuriose USA valstijose...

Tad - NE, kainos NĖRA vienodos.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.