Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tai va rošiuosi pirkti PS3 *starter pack* čia jūsų puslapyje mačiau ir noriu paklausti, tai ten nulaužimas tai ten visiškai nulaužia? Kaip girdėjau JB ar pan kaip ten..?

Ir ar iš čia pirkus na jei jis jau nulaužtas 320 GB HDD tai žaidimus galima kelti į HDD? Ar būtina rašyti į diskus? Ir ar būtinas būtų internetas seivams? Nes jo pasijungti aš tikrai negalėčiau. Na laukiu atsakymų... <_<

Redagavo bugzaitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie viską, kad susyja su PS3 JailBreaku yra tema atskira. Man, tai nesvarbu, bet patariu rašyti ten, nes po to ateis pikti dėdes, užminusuos ir piktus moralus pradės sakyt. <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Manau reikia pakeisti temos pavadinimą arba leisti čia klausti ir apie nulaužimą, nes tiesiog nevisi skaito temos taisykles.

Žodžiu, nusiperki ps3 su mažesniu fw nei 3.55, jį išlauži iš grotų ir susimeti per ftp serverį visus žaidimus į vidinį ps3 kietąjį diską. Fsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

*Atejo piktas dede <_< * Nu tai ka dumk is sitos temos su jb, jei atidziau skaitytum rastum jb tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu PS3 CFW 3.55, multiMAN.. ir pavyzdziui noriu isikelti parsisiuntes zaidima i isorini HDD bet PS3 ima tik FAT32 formata o i ji didesni kaip 4GB faila neikelsi. Tai ka pasiulytumet kad pavyktu pazaisti? :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu blm gal jus vaikystej gesino su plytomis? Negalima cia apie jb kalbet. Ieini i ps3 tema ir pirma tema ps3 jb , kaip jus to nematote?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu PS3 CFW 3.55, multiMAN.. ir pavyzdziui noriu isikelti parsisiuntes zaidima i isorini HDD bet PS3 ima tik FAT32 formata o i ji didesni kaip 4GB faila neikelsi. Tai ka pasiulytumet kad pavyktu pazaisti? :thumbup:

 

Patarčiau naudotis tokiu puslapiu "Google" Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip, jau buvo ir Narkata minėjas, kad šioje temoje, jokiu klausimų apie CFW,JB ir t.t.. Tai yra sukurta tema legaliems PS3 konsolių turėtojams, kurie turi problemų.Žodžiu! Jei dar po mano posto bus pranešimų apie PS3 Hack'us ir t.t, pyksimės ir sudėsiu įspėjimus!!!! :thumbup:
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[off]Rolazz seniai laikais su tais yspejimas![off]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar turi DC Universe Online ta vienkartini Online Pass Code'a? Dekui labai :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Nzn ar i sia tema pataikiau. Iskilo klausimas. Kaip pajungti ps3 ant 2 televizoriu? kaip pavyzdi imu COD MW2 multiplayeri splitsreena. Na, tai yra zaidziant su draugu (1 pries 1) . TV paprasti LG su scrach jungtimi. Gal kas yra tureje tokios patirties?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Nzn ar i sia tema pataikiau. Iskilo klausimas. Kaip pajungti ps3 ant 2 televizoriu? kaip pavyzdi imu COD MW2 multiplayeri splitsreena. Na, tai yra zaidziant su draugu (1 pries 1) . TV paprasti LG su scrach jungtimi. Gal kas yra tureje tokios patirties?

 

Ir kas iš to, kad pajungsi ant 2 tv, vaizdas vistiek bus tas pats, jei nori, kad būtų 2 skirtingi vaizdai, reikia turėti antrą ps3 ir žaisti per lan :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, ant lan'o tai suprantu kad galima taip daryti, bet bandziau ismastyti ir savo varianta. Split screena isdidinti, kaip nors ant kiekvieno tv. Nu zodziu, sudetinga schema bandau cia ismastyti :thumbsup4: bet kokiu atveju, dekui uz ats ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sw nu man net baisu klaust kad kasnors nesupyktu ce ;) bet gal kas zino kaip pakeist nat typ pas mane 3 bet raso open bet kai kurie zaidimai neveikia modemas motorolos netopia 2247 nwg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sw nu man net baisu klaust kad kasnors nesupyktu ce :) bet gal kas zino kaip pakeist nat typ pas mane 3 bet raso open bet kai kurie zaidimai neveikia modemas motorolos netopia 2247 nwg

 

nat type priklauso tik nuo tavo routerio konfiguracijos. Reikia atidaryti portus ir ijungti DMZ. Paieskok savo routerio konfiguracijose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.