Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Supypsi, bet nieko nevyksta. Pabandziau ir ant kito tv, tas pats. Turbut amen PS3. reiks taisyt. Panasiai buna xboxam nei vaizdo nei garso ir rrod nera, bet taisymas tas pats(lituot gpu).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ijungus ps3 nera nei vaizdo nei garso. Konsole neissijungia, zalia lempute dega ir viskas. Kas gali but? Nuo ylod nebuvo taisytas. Harda isemiau, buvau ir kita maitinima idejes, vistiek tas pats. Bandziau ijungt recovery meniu, tai tik 2kartus supypsi ir tiek. Gal kas kokiu minciu turit? Konsole yra 40gb fat. Pirkau nauja pora metu atgal, OFW 3.70

 

 

Man atrodo,kad YLOD artėja. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar norejau paklaust ar man cia vienam kartais geimai lagina?

Ypac GTA IV.Gal reiktu diskus pavalyt ,gal tada nebutu toks lagas?

 

Žaidimų laginimas čia normalus dalykas, juk klaidų visur pasitaiko, o kad dėl GTA IV, tai čia pačio GTA žaidimo kaltė, manau pas daug ką jis lagino, tuo pačiu ir pas mane, o kas dėl disko valymo, tai beprasmis darbas, nebent gali pravalyt, tam, kad lazerio neterštum, jeigu ant disko yra nešvarumų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar imanoma nulauzti PS3 ir ar verta nes per neta vistiek nelosiu, o zaidai brangus, ir be to ar nera problemu dideliu kai nulauzi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar imanoma nulauzti PS3 ir ar verta nes per neta vistiek nelosiu, o zaidai brangus, ir be to ar nera problemu dideliu kai nulauzi?

 

Nulaužti galima, bet naujausia versija nėra nulaužiama, o ant senesnės FW versijos neina nauji žaidimai išskyrus Uncharted 3 ir Battlefield 3. Jei per netą neloši ir nebus gaila kad negalėsi palošt naujų geimų vos tik jie išeis tai nulaužt apsimoka. Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nulaužti galima, bet naujausia versija nėra nulaužiama, o ant senesnės FW versijos neina nauji žaidimai išskyrus Uncharted 3 ir Battlefield 3. Jei per netą neloši ir nebus gaila kad negalėsi palošt naujų geimų vos tik jie išeis tai nulaužt apsimoka.

 

O kiek reiks laukt jei iseis tik naujas zaidimas? Ir kazka girdejau del ju didelio svorio tu ps3 zaidu, ar nereiks blu-ray disku?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pakelk akis. Diskusijos šiame forume, vienaip ar kitaip susijusios su PS3 jailbreak ir kitais nulaužimo metodais, yra griežtai draudžiamos! Jų vieta yra čia.
http://www.playmanija.lt/forumas/f96/playstation-3-jailbreak/ Eik čia ir diskutuok apie tai.

 

http://www.youtube.com/watch?v=VSyQgAon5Qo&feature=related Normalu ?

Redagavo Nuggles
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia turejo buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) Vaikas kazkoks veju prisigalvojes, man tokie bajeriai nuo pirmos dienos (tie kuriu tam video negirdejau nes nemoka filmuot/laikyt kameros), net nesusirupinau del tokio menknieko. Na ka jeigu ten su lazeriu blogai, ims ir nes jis tau taisyt? Jam greiciau mama nauja nupirks... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai yra normalus lazerio skaitymas, nes tuo metu jis bando nuskaityti diską...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry blogas postas, seną pacitavau ir žodžiu... Nuotrauka

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, ten tragiškas video, ypač su tuo kameros laikymu. :) Tiesiog man buvo esmė garsas, tai tiko. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jasna, o as kadangi be garso ziurejau tai ir nesupratau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,sendien atsirado tokia problema su mano ps3.zodziu isijungiau zaidziau zaidima viskas buvo gerai ir is niekur nieko issijunge pati konsole.bandau ijungti,kaip ir viskas normaliai is pradziu isijungia zalia lempute ir poto staigiai spalva pasikeicia i orandzine ji padega gal puse sekundes ir uzsidega vel raudona lempute ir mirksi,toliau nieko nevyksta,kompas nieko nerodo nieko daryti neymanoma.kas gali buti?ar eis paciam kazka pasidaryti ar jau cia reikes meistru ranku?aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.