Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Verta tuomet, pigiau nemanau kad rasi kur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba gali bandyt zvalgytis i 500gb super slim

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-500GB-Super-Console/dp/B009DL2TBA/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1357889253&sr=8-10

£229. Gautusi kazkur 975Lt + dar ~50Lt ant siuntimo i Lt (jei siustum).

O siaip 880Lt uz 320gb padori kaina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , iskilo toks klausimas.. Ka galima nuveikti su blu ray grotuvu ?

 

Žiūrėti blu-ray filmus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nezinau ar buvo atsakymas i toki klausima, bet tiesiog nera laiko ieskoti. Situacija: esu zalias ant ps3, noriu pirkt panaudota gta episodes from lc, ir stai draugas istrauke, kad panaudoto nepirkciau, kadangi ten yra kodas per kuri atsisiunciami tie papildymai, ir jis gali but panaudotas tik 1 karta. Tiesa ar š****?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, GTA Episodai nereikalauja jokių kodų kiek žinau. Aišku jeigu perki tokį diską:

Cover
Nuotrauka

Čia yra kaip atskiri du žaidimai, todėl siųstis nieko nereikia, viskas bus ant disko.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nezinau ar buvo atsakymas i toki klausima, bet tiesiog nera laiko ieskoti. Situacija: esu zalias ant ps3, noriu pirkt panaudota gta episodes from lc, ir stai draugas istrauke, kad panaudoto nepirkciau, kadangi ten yra kodas per kuri atsisiunciami tie papildymai, ir jis gali but panaudotas tik 1 karta. Tiesa ar š****?

 

taip kai ir sake. ten bus diske viskas. tam ir yra diskas o ne tik kodo kortele kokia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi neuzilgo planuoju pirkti ps3. Pasizvalgiau po skelbimus , ir ten radau ps3 160gb slimu. Kokia normali kaina tokio varianto butu , pvz paprastos komplektacijos ( su vienu pulteliu ir t.t..) ir i ka reiketu atkreipti demesi renkantis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pajunkti ir patikrinti ar veikia pats ps3 ar nuskaito žaidimų diskus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

500-600Lt sakyčiau normali kaina, jei kosmetinė būklė padori, jei pastebi kažkokius defektus, įbrėžimus ir t.t. drąsiai gali numest litų. Skelbimai yra gerai, kad gali derėtis. Kaip narkata sakė, įsijunk, paleisk kokį žaidimą (geriau iš disko, tuo pačiu ir lazerį patikrinsi), pažaisk kelias/keliasdešimt minučių, paklausyk ar ventiliatorius ne per garsiai veikia. Aišku gerai jei visus lizdus patikrintum, jei yra galimybė. O šiaip Slimai gan atsparūs defektams jei turi gerą šeimininką :D

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu suzinoti kokiu budu galima is PS3 hardo persikelti failus, pvz. foto i isorini HDD. PS3 seno tipo 60 GB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu suzinoti kokiu budu galima is PS3 hardo persikelti failus, pvz. foto i isorini HDD. PS3 seno tipo 60 GB

 

ikisi flasha i PS3 ir kopini ka nori. ant to ka nori spaudi Trikampi ir pasirenki ka nori daryt. aisku ijungus PS3. :sir:

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ikisi flasha i PS3 ir kopini ka nori. ant to ka nori spaudi Trikampi ir pasirenki ka nori daryt. aisku ijungus PS3. :sir:

 

Sitas aisku kaip du kart du, bet kad man raso jog neranda irenginio galincio kaupti informacija. Ir pas mane tu usb jungciu 4, bet man atrodo, kad jos tik zaidimu pulteliu pakrovimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.