Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Situacija tokia. Vakar GTA IV žaidžiau MP ( Noose ). Buvau 8 lygio, prisijungiau prie vieno žaidėjo 10 lygio, nežinau kaip jis padarė, bet man užkrovė 5 000 000 $ tuo pačiu 10 lygi. Vienas žaidėjas parašė man artimiausiu metu laukia PSN banas. Gal kas girdėjote apie panašius atvejus ir pasekmes? Google nieko doro nerandu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija tokia. Vakar GTA IV žaidžiau MP ( Noose ). Buvau 8 lygio, prisijungiau prie vieno žaidėjo 10 lygio, nežinau kaip jis padarė, bet man užkrovė 5 000 000 $ tuo pačiu 10 lygi. Vienas žaidėjas parašė man artimiausiu metu laukia PSN banas. Gal kas girdėjote apie panašius atvejus ir pasekmes? Google nieko doro nerandu.

 

Taip, yra glitch'as.

Ban'as galetu buti, bet tereikia tiketis, kad ne ir tiesiog zaist kaip zaidei. Jei kazkas bus - rasyt i Sony support'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSN ban'o, tai tikrai negausi, gali nesijaudint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad PS3 kaltė, sakyčiau galbūt televizorius kaltas, įdomu sužinot koks tv? Gal senas, kineskopinis? Ant kineskopinių televizorių yra PAL ir NTSC regionai. Jei tavo televizorius palaiko tik PAL, o žaidimas yra NTSC regionui, tai tada nespalvotas vaizdas.

Plazminiams, LCD to nėra, nes jie turi savo rodomą dažni, o regionų dažnius (PAL, NTSC) jie tik atkuria. Nors asmeniškai pats nebuvau susidūręs su tokia problema, todėl tiksliau kažko pasakyti negaliu.

 

Iseina problema telike, o ne PS3, nes anksciau bandziau ant naujo LCD TV, o dabar ant seno, teleskopinio tv... Aciu uz atsakyma ^_^
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , sūnus užsimanė move komplekto, nori pažaisti KillZone3 ir NBA 2K12, kiek suprantu, vienam žaidimui rekia navigation controller, kitam uštenka to su burbulu (iš starter paketo), gal žinot kur parduoda Kaune tokius dalykus. Prie kompaktuose parašyta KillZonoje PlayStation Move + Navigation controller/DualShock3 Optional, prie NBA tiesiog PlayStation MOVE Optional

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, sugalvojau pirkti PS3 Slim atrista. Tai va klausimas iskilo del trofeju. Jei as neta pajungciau kas 6men atnaujinti trofejus bana gauciau?

 

Dekui uz atsakyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , sūnus užsimanė move komplekto, nori pažaisti KillZone3 ir NBA 2K12, kiek suprantu, vienam žaidimui rekia navigation controller, kitam uštenka to su burbulu (iš starter paketo), gal žinot kur parduoda Kaune tokius dalykus. Prie kompaktuose parašyta KillZonoje PlayStation Move + Navigation controller/DualShock3 Optional, prie NBA tiesiog PlayStation MOVE Optional

 

Pirk iš užsienio. Ateis per max 2sav ir gausis pigiau.

http://shopto.net/video%20games/ps3/PS3BO10-book-of-spells-ps-eye-cam-move-controller-wonderbook

http://shopto.net/video%20games/ps3/PS3MO12-playstation-move-navigation-control

 

Sveiki, sugalvojau pirkti PS3 Slim atrista. Tai va klausimas iskilo del trofeju. Jei as neta pajungciau kas 6men atnaujinti trofejus bana gauciau? Dekui uz atsakyma.

 

http://www.playmanija.lt/forumas/f96/playstation-3-jailbreak/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciau ir nelabai supratau.

 

Tai ten tema pakurk ;) Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

100% patikima, apskritai ShopTo viena geriausių e-parduotuvių

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimą. Kodėl ant PS3 man toks lėtas internetas? Ant kompo download greitis būna kokie 10mb, o ant ps3 vos 1mb išspaudžia. :fuuu:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai interneto greitis priklauso nuo to, iš kur siunti. Pas mane pvz. irgi iš LM siunčia greičiau nei iš Sony :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai interneto greitis priklauso nuo to, iš kur siunti. Pas mane pvz. irgi iš LM siunčia greičiau nei iš Sony :D

 

PSN. Vakar The Cave siunčiau tai koki pusvalandi laukiau, kai per kompą tokio dydžio failą iš LM per pora min parsiunčia.. Tai čia bėda yra tame, kad iš Sony kaip limituotas siuntimo gretis ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.