wader

PC komponentų aptarimas, dalių pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

@GoldenBoy apie kokia ~20fps prarasi (aišku žiūrint kokio LVL nusistatysi NVIDIA Hairs

Aisku,dekui uz info,pagrinde sitas zaidimas labiausiai ir domina mane,ant ps4 bandziau siek tiek bet buvo ziauru del fps kai kur,ir tai 10 metu as konsolem prazaides,tai db ant high end pc mano akys pamatys skirtuma;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Reiktų pagalbos renkantis kompiuterį iš dalių. Gal padėtumėt? Bus naudojamas žaidimams ir kartais muzikos įrašinėjimui. Biudžetas 500 - 550e.

Maitinimo bloką (550w) ir korpusą (spėju ATX, bet nesu įsitikinęs) turiu. Reiktu monitoriaus ir visų kitų dalių dėžei.

Ačiū iš anksto!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Reiktų pagalbos renkantis kompiuterį iš dalių. Gal padėtumėt? Bus naudojamas žaidimams ir kartais muzikos įrašinėjimui. Biudžetas 500 - 550e.

Maitinimo bloką (550w) ir korpusą (spėju ATX, bet nesu įsitikinęs) turiu. Reiktu monitoriaus ir visų kitų dalių dėžei.

Ačiū iš anksto!

949979.jpg

111.00 €

383.26 Lt

814690.jpg

121.59 €

419.83 Lt

889751.jpg

50.59 €

174.68 Lt

533320.jpg

38.19 €

131.86 Lt

 
218741.jpg

51.39 €

177.44 Lt

1194552.jpg

163.19 €

563.46 Lt

806482.png

65.39 €

225.78 Lt

 
Suma: 601.34 € / 2 076.31 Lt
Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina viršija biudžetą. Ir PSU man nereikia naujo. Taip pat, man atrodo, kad 700W per daug, ne?

Nieko kito padoraus nenusipirksi už mažesnę sumą. Bent jau pasakytum kas pagamino tą PSU, nes gali šlamštas. Taip 700 w per daug, bet yra rezervas dalių atnaujinimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko kito padoraus nenusipirksi už mažesnę sumą. Bent jau pasakytum kas pagamino tą PSU, nes gali šlamštas. Taip 700 w per daug, bet yra rezervas dalių atnaujinimui.

8ce212f70a7f4cf0e6d4e0ba533b1ae8964.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar apsimoka i ultrabook'a detis SSD ar geriau apsimoka ji parduoti ir pasiimti nauja produkta? Dabartinis ultrabookas yra Dell Vostro 5070

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu reikia labai tikslios CPU temperatūros, pvz kai OC darai ir benchmarkini tai RealTemp https://www.techpowerup.com/realtemp/

Na o kasdieniam naudojimui MSI Afterburner http://download.msi.com/uti_exe/vga/MSIAfterburnerSetup.zip instaliuoji pilnai kad susiinstaliuotų kartu su RivaTuner. Tada belieka tik susikonfiguruoti.

 

soPaGPx.jpg

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8ce212f70a7f4cf0e6d4e0ba533b1ae8964.jpg

12V ivores pas tave gali atiduoti 8+14=22A, AxV=W, tavo atveju 22Ax12V=264W, teoriskai tu turi 300W maitinimo bloka, praktiskai neaisku ka jis gali. Jeigu gamintojas taip skaiciuoja suminius watus - viena aisku, kad cia yra chlamas, nejunk jo prie nauju komponentu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplamai nuo intelio haswell  serijos reikia maitinimo bloko su kažkokia tai funkcija palaikymui tai šitas senas triperis niekam netinka. Na o pvz GPU neveltui rekomenduoja kokių tai minimum 500W maitblokio, nors ryja kad ir tik 180W, bet labai dažnai būna jog tokia GPU paima ir 300W+, tik akimirkai, bet tiek tereikia jog sistema liktų nestabili.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau iš Steam už 18.99£ bet per vasaros pardavimą buvo galima įsigyti už 3.99£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,planuoju isigyti 2k raiskos monitoriu ir noreciau atsinaujinti gpu,na mano seneliui jau 3metai :hi:  mano info:

I7-3770k
16gb ram
R7850 TWIN FROZER OC
GIGABYTE Z77-DS3H Motherboard

700W

 

Galvoju apie  RX 480 8GB ar ASUS STRIX-GTX1060 gal galit patart aciu :) 

Redagavo Neon007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos