wader

PC komponentų aptarimas, dalių pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Na va. Issirinkau Periferija.

Cooler_Master_MasterCase_H500P_Mesh_Edit

Cooler Master MasterCase H500P Mesh Edition

Cooler_Master_MasterLiquid_ML240L_RGB__W

Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB

Thermaltake_Toughpower_750W_Gold__PC_Net

Thermaltake Toughpower 750W Gold

Na o CPU MB ir kita kitais metais. Gal ir Vaizdo ploksciu kainos bus stabilizavusios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Haze Ar tu gyvas dar? :D Ar gali darasyti ka tu ten buvai rases apie PC ir TV garso paskirstyma is PC? Kaip tai padaryti, youtube ideti? Nes kaip tada rasiau, nezinau ar spejai peskaityti, man taip nesigavo nes kiek esu girdejes reikia dvieju garso ploksciu tam. Gal as kazko nezinau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 38 minutes, Magnitas parašė:

@Haze Ar tu gyvas dar? :D Ar gali darasyti ka tu ten buvai rases apie PC ir TV garso paskirstyma is PC? Kaip tai padaryti, youtube ideti? Nes kaip tada rasiau, nezinau ar spejai peskaityti, man taip nesigavo nes kiek esu girdejes reikia dvieju garso ploksciu tam. Gal as kazko nezinau..

Negyvas, vaiduoklis rašo. Žodžiu bandžiau pagal šitą random sugooglinta tutorialą https://appuals.com/output-audio-multiple-devices-windows-10/ prie laptopo prijungiau telika per hdmi, bet neišėjo, tik laptopas pradejo cypt nuo audio feedback. Bet gal tau pavyks.
Šiaip pagrinde tiesiog į google suvedžiau "how to output sound to all devices" ir pradėjau bandyti ant savo kailio.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Haze Pilnai taip ir nepasigilinau, matyt jau per senas tam, bet imsiu mineta HDMI spliteri ir bus rami galva. Nes atsakymu kaip padalinti garsa taip ir neradau. yra Stereo Mixer budas, dar nuo win 7 laikus as ji zinau, bet pas mane tiek ant minetos OS jo nebuvo tiek ir su dabartiniais win 10. Nezinau kaip kiti ta Mixeri istraukia. Pas mane jo tiesiog nera. Kazkur dar rase, kad MS lyg ir panaikino. Zodziu.. Rasiu kazka, kad veiktu Full HD ir bus ramu. Nes man atrodo dar veikia ta taisykle, kad kompe reikia turetu dvi garso plokstes. Tada garsai pasiskirstis.

Nors vienas dalykas ir keistas, kad paleidus garsa i TV, tokiu kaip Skype ar panasiu gali naudotis. Yra pasirinkimas tarp Default ir Communication. Zodziu Dzin. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi fantazijos mano klausimuose. Gal kas tures ziniu ir noro atsakyti. Butu gerai, kad bent nukreiptumete teisingu keliu.

Zodziu.. Ziurinedas radau 5TB HDD. Kol kas man tokio nereikia, nors ir esu GB maniakas. ? Bet atsirado kitas klausimas. Ar galiu as toki galiuna panaudoti kaip talpinimo serveri ir ji pasiekti ne is namu? Pvz., ikelti filma ar nuotrauka, o tada atsisiusti i telefona ar i kita PC ne is namu? Ar HDD turi buti specialus tam? Gal galite nukreipti, kaip toki dalyka pasidaryti namu salygom? Ir ar imanoma, kad, kaip pvz., filmo nesiusti, bet atsidaryti ji telefone ar kitame pc ir matyti kaip online budu?

Ir dar vienas fantastinis klausimas. Anksciau gal ir maciau, bet nesu tikras. Ar yra Portable HDD kuris veiktu wireless ar wi-fi budu? Kad neprijungus prie aparato galima butu is jo pasiimti idetus failus? Ta prasme, kad ir power bank pagalba jis veiktu. Yra kazkas panasaus? Jeigu nera tai prasyciau nevogti mano idejos. Leiskite man ja uzpatentuoti. ?

Aciu uz atsakymus. p.s. Jeigu kazkam knieti suzinoti, kodel mane domina toks portable wireless dalykas. Butu visai patogu tiesiog ji tureti, susikonektinti ir nenaudoti turimos telefono ar plansetes atminties.

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ilgai gyvenau su 256 SSD disku, ir vos keletu žaidimų kompe, vieną ištrini, kitą parsisiunti :D kol situacija su PS5 yra nekokia, ir be kitų metų nežinau ar pavyks nusipirkti, visgi jau kažkelintą kartą nusprendžiau kad reikia pasididinti SSD disko talpą iki 1TB, bet diskų galybė, ir nebežinau ką rinktis, dabar galvoje yra samsung evo, kažkuris modelis.. kas liečia kainą tai iki ~120 eur norėčiau tiltpi. SSD diskas su M2 jungtimi. Gal jūs ką patarsit ir man lengviau bus apsispręsti :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai išvis patarčiau ssd nepirkt ? operacinei ir 256 užtenka , o kitiem dykam nusipirkt kelių terabaitų paprastą hardą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš nenorių laikyti žaidimų kažkur atskirai išoriniame HDD :) ir maitinti paskui visa tai per USB :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai naudoju Samsung SSD Pro 256GB modelį, brangiausias iš klasės buvo, tai nenorėdamas ilgai žaisti ėmiau brangiausią. Na ir veikia puikiai. Antram kompui pirkau EVO 256GB modelį, jis kiek pigesnis, bet skirtumo dirbant aš realiai nejaučiu.

Dėl M2 jungties, tai aktualu, jeigu pas tave stacionaras, kuris tą M2 jungti pirmiausia iš viso ar turi, o jei turi, tai ar nenorėsi paskui to SSD kažkam kitam ateity pernaudoti, nes M2 jau į HDD case'iuką nebeįdėsi. Kas liečia M2 greitį, tai ale veikia greičiau, bet realiai ar pajusi tą skirtumą - nežinau. SSD ir taip yra greitas reikalas. Be to M2 turėtų būti brangesnis.

Realiai abi jungtys yra ok, viskas remiasi į finansus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 19 valandų, MedLey parašė:

dabar galvoje yra samsung evo, kažkuris modelis..

Samsung EVO yra gerai, vienas iš geriausių pasirinkimų. Pats naudoju nuo senesnių laikų abiejose stac. kompose 512 Gb talpos. Viskas puikiai veikia. Pirk tą 1Tb Samsung ir nesiparink. Gali būti ir standartinės SATA jungties. Kaip Impaler minėjo SSD ir taip greitas reikalas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 4 valandas, MedLey parašė:

Na aš nenorių laikyti žaidimų kažkur atskirai išoriniame HDD :) ir maitinti paskui visa tai per USB :)

Ai, nepaminėjai ,kad laptopas :) tai samsung ssd tada gal i geriausias variantas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.