wader

PC komponentų aptarimas, dalių pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

@GoldenBoy apie kokia ~20fps prarasi (aišku žiūrint kokio LVL nusistatysi NVIDIA Hairs

Aisku,dekui uz info,pagrinde sitas zaidimas labiausiai ir domina mane,ant ps4 bandziau siek tiek bet buvo ziauru del fps kai kur,ir tai 10 metu as konsolem prazaides,tai db ant high end pc mano akys pamatys skirtuma;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Reiktų pagalbos renkantis kompiuterį iš dalių. Gal padėtumėt? Bus naudojamas žaidimams ir kartais muzikos įrašinėjimui. Biudžetas 500 - 550e.

Maitinimo bloką (550w) ir korpusą (spėju ATX, bet nesu įsitikinęs) turiu. Reiktu monitoriaus ir visų kitų dalių dėžei.

Ačiū iš anksto!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Reiktų pagalbos renkantis kompiuterį iš dalių. Gal padėtumėt? Bus naudojamas žaidimams ir kartais muzikos įrašinėjimui. Biudžetas 500 - 550e.

Maitinimo bloką (550w) ir korpusą (spėju ATX, bet nesu įsitikinęs) turiu. Reiktu monitoriaus ir visų kitų dalių dėžei.

Ačiū iš anksto!

949979.jpg

111.00 €

383.26 Lt

814690.jpg

121.59 €

419.83 Lt

889751.jpg

50.59 €

174.68 Lt

533320.jpg

38.19 €

131.86 Lt

 
218741.jpg

51.39 €

177.44 Lt

1194552.jpg

163.19 €

563.46 Lt

806482.png

65.39 €

225.78 Lt

 
Suma: 601.34 € / 2 076.31 Lt
Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina viršija biudžetą. Ir PSU man nereikia naujo. Taip pat, man atrodo, kad 700W per daug, ne?

Nieko kito padoraus nenusipirksi už mažesnę sumą. Bent jau pasakytum kas pagamino tą PSU, nes gali šlamštas. Taip 700 w per daug, bet yra rezervas dalių atnaujinimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko kito padoraus nenusipirksi už mažesnę sumą. Bent jau pasakytum kas pagamino tą PSU, nes gali šlamštas. Taip 700 w per daug, bet yra rezervas dalių atnaujinimui.

8ce212f70a7f4cf0e6d4e0ba533b1ae8964.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar apsimoka i ultrabook'a detis SSD ar geriau apsimoka ji parduoti ir pasiimti nauja produkta? Dabartinis ultrabookas yra Dell Vostro 5070

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu reikia labai tikslios CPU temperatūros, pvz kai OC darai ir benchmarkini tai RealTemp https://www.techpowerup.com/realtemp/

Na o kasdieniam naudojimui MSI Afterburner http://download.msi.com/uti_exe/vga/MSIAfterburnerSetup.zip instaliuoji pilnai kad susiinstaliuotų kartu su RivaTuner. Tada belieka tik susikonfiguruoti.

 

soPaGPx.jpg

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8ce212f70a7f4cf0e6d4e0ba533b1ae8964.jpg

12V ivores pas tave gali atiduoti 8+14=22A, AxV=W, tavo atveju 22Ax12V=264W, teoriskai tu turi 300W maitinimo bloka, praktiskai neaisku ka jis gali. Jeigu gamintojas taip skaiciuoja suminius watus - viena aisku, kad cia yra chlamas, nejunk jo prie nauju komponentu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplamai nuo intelio haswell  serijos reikia maitinimo bloko su kažkokia tai funkcija palaikymui tai šitas senas triperis niekam netinka. Na o pvz GPU neveltui rekomenduoja kokių tai minimum 500W maitblokio, nors ryja kad ir tik 180W, bet labai dažnai būna jog tokia GPU paima ir 300W+, tik akimirkai, bet tiek tereikia jog sistema liktų nestabili.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau iš Steam už 18.99£ bet per vasaros pardavimą buvo galima įsigyti už 3.99£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,planuoju isigyti 2k raiskos monitoriu ir noreciau atsinaujinti gpu,na mano seneliui jau 3metai :hi:  mano info:

I7-3770k
16gb ram
R7850 TWIN FROZER OC
GIGABYTE Z77-DS3H Motherboard

700W

 

Galvoju apie  RX 480 8GB ar ASUS STRIX-GTX1060 gal galit patart aciu :) 

Redagavo Neon007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.