audriusvaldo

WRC 2010

Rekomenduojami pranešimai

Aš šiandien demo parsisiunčiau ir man jis nepatiko, grafikos atžvilgiu labai panašus į richard burns rally, o valdymo atžvilgiu labai nusileidžia RBR'ui, kuris yra 5 metų senumo, važinetis bandžiau po kelis kartus ir su vairu ir su pūltu, mano nuomone valdymas labai prastas, vairuodamas jautiesi labai suvaržytas. Manau šį ralį laisvai galima lygint ir su dirt 2, ten jauti mašina, kiek spaudi tiek eina, kaip užneši, tiek ir slys, o čia kažkoks nesusipratimas, važiuoji važiuoji, bandai užnešt, gazo duodi o jį slysta tiesiai nuo kelio, cockpit' o vairas labai gerai reaguoja į tikrą, bet atrodo, kad visas valdymas atsilieka.Pažiuri kur nors toliau į aplinką, tai žiūrėk jau tekstūros pjaunas, labai trūksta detalumo lyginant su kitomis lenktynėmis. Garsai paimti iš kažkokių erdvėlaivių ar lektuvų, nors per tikrą ralį jie turėtų būt panašus, bet čia taip nėra, kaip sake scalman, tokas garsas lyg du metalo pluoštai trintus vienas į kitą, nesupranti, iš garso nesupranti, kada automobilis neša pilnas apsukas, nežinai kada mest pavaras, kurios kartu atsilikinėja, spausk du kartus imes vieną, ne taip kaip tikrose lenktynėse. Kūrėjai turbūt nematę kadrų iš wrc arba jiem dave pinigėlio, kad pareklamuotu wrc ir išleistų paprasta žaidimėli. Tiek rodė, tiek rodė tuos trailer' ius, kaip gerai atrodo, o iš demo jau šnipštas gaunas, o, kad pilnoj versijoj kas nors labai pasikeis, tai netikiu, kaip visada palieka likimo valiai, svarbu greičiau išleist.

tai matyt kurejai isvis nieko neismano apie zaidimu kurima,o tu labiausiai.nereik sneket pievu isvis,o kad jis nera tobulas tai ok sutinkam.bet prie valdymo galima priprast jei norisi palost WRC. koks dar RBR. ten masina kai taburete vaziuoja beveik.nesakau kad tas blogas ar sitas puikus,bet sitas tikrai nera shh. su jokiu dirt2 net lygint neina,nes nieko nepanasus zaidimai,nei valdymu,nei niekuo.

garsa jo keistas,ir keistai elgiasi masina kartais,bet tai ok juk galima prie to prisitaikyt ir valdyt masina taip kaip ji valdosi,o ne taip kai mes norim kad ji valdytusi. o jau kaip tikra WRC vaziuoja tai tikrai ne is video reikia sprest. kol pats neismeginai tai kalbet labai lengva.as nesumenkinu zaidimo visiskai nes ne grafikoj cia esme. grafiskai GT5 ralis atrodo kai ledas,ir valdymas ten irgi plaukioja. gal net GT5 ralis dar labiau patiks nei sitas.

na artimiausiu metu niekas nekurs jokio WRC tai arba losiam sita arba nelosiam nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma, tai nesikabinkit labai prie šito žaidimo. Aš asmeniškai pirmą kartą girdžiu tokią komaniją "BlackBean", todėl manau (o gal klystų), kad žaidimų rinkoje ji nėra senbuvė, neturi tokios patirties kaip "Codemasters", todėl nereikia daug reikalauti iš šio WRC žaidimo. Vien išgirdęs, kad WRC bus išleistas, aš net neskubėjau sužinoti kas kuria šį žaidimą, mane žavėjo vien mintis, kad pagaliau po didelės pertraukos (paskutinis mano žaistas tikro klasikinio ralio žaidimas buvo CMR'04) galėsiu palakstyti klasikiniame ralyje. Peace :D

Redagavo prankster

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma, tai nesikabinkit labai prie šito žaidimo. Aš asmeniškai pirmą kartą girdžiu tokią komaniją "BlackBean", todėl manau (o gal klystų), kad žaidimų rinkoje ji nėra senbuvė, neturi tokios patirties kaip "Codemasters", todėl nereikia daug reikalauti iš šio WRC žaidimo. Vien išgirdęs, kad WRC bus išleistas, aš net neskubėjau sužinoti kas kuria šį žaidimą, mane žavėjo vien mintis, kad pagaliau po didelės pertraukos (paskutinis mano žaistas tikro klasikinio ralio žaidimas buvo CMR'04) galėsiu palakstyti klasikiniame ralyje. Peace :D

WRC 2010 kure Milestone,nereik maisyt kureju ir leideju.siaip Milestone tik racingus ir kuria daugiau nieko

 

Super Loopz (1994)

Iron Assault (1995)

Screamer (1995)

Screamer 2 (1996)

Screamer Rally (1997)

Superbike World Championship (1999)

Superbike 2000 (2000)

Superbike 2001 (2000)

Racing Evoluzione (Apex in the United States) (2003)

Alfa Romeo Racing Italiano (2005)

Evolution GT (2006)

Super-Bikes: Riding Challenge (2006)

SBK-07 - Superbike World Championship (2007)

MotoGP '07 (PS2 version) (2007)

SBK-08: Superbike World Championship (2008)

MotoGP '08 (2008)

SBK-09: Superbike World Championship (2009)

Superstars V8 Racing (2009)

Superstars V8 Racing Next Challenge (2010)

SBK X: Superbike World Championship (2010)

WRC: FIA World Rally Championship (2010)

 

nesakau kad ta yra tie racingai kuriuos as losiu. jei rimtai tai nemegstu ne vieno ju zaidimo. :D bet na nera kito WRC ir nebus kol kas, ka padarysi dabar jau..

 

siaip Black Beans turi isskirtines teises dabar i WRC serija,tai viskas eis per juos siaip.o per juos kas eina tai eina is Milestone,ir gaunas dabar kad sekantis WRC gali vel pareit is tu paciu.. :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai matyt kurejai isvis nieko neismano apie zaidimu kurima,o tu labiausiai.nereik sneket pievu isvis,o kad jis nera tobulas tai ok sutinkam.bet prie valdymo galima priprast jei norisi palost WRC. koks dar RBR. ten masina kai taburete vaziuoja beveik.nesakau kad tas blogas ar sitas puikus,bet sitas tikrai nera shh. su jokiu dirt2 net lygint neina,nes nieko nepanasus zaidimai,nei valdymu,nei niekuo.

garsa jo keistas,ir keistai elgiasi masina kartais,bet tai ok juk galima prie to prisitaikyt ir valdyt masina taip kaip ji valdosi,o ne taip kai mes norim kad ji valdytusi. o jau kaip tikra WRC vaziuoja tai tikrai ne is video reikia sprest. kol pats neismeginai tai kalbet labai lengva.as nesumenkinu zaidimo visiskai nes ne grafikoj cia esme. grafiskai GT5 ralis atrodo kai ledas,ir valdymas ten irgi plaukioja. gal net GT5 ralis dar labiau patiks nei sitas.

na artimiausiu metu niekas nekurs jokio WRC tai arba losiam sita arba nelosiam nieko.

Kokių pievu ? Pasakiau kaip man atrodo žaidimas. O prie ko čia negalim lygint dirt2 su wrc, gi abu ralio žaidimai, abu yra arkados, o kaip valdosi tai tikrai būtų galima, spręst iš daugelio žaistų ralio žaidimų, žiūrėtų wrc čempionatų, apžvalgų, gali palygint vieną su kitu.

Ne į temą

Dažniausiai savo nuomone laikai svarbesne už kitų ir kitam poste pradedi vapėt tą patį ka jau ankščiau esi rašęs, geriau pateiktum naujų teiginių, tada tai būtų įdomu diskutuot :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WRC 2010 kure Milestone,nereik maisyt kureju ir leideju.siaip Milestone tik racingus ir kuria daugiau nieko

 

Super Loopz (1994)

Iron Assault (1995)

Screamer (1995)

Screamer 2 (1996)

Screamer Rally (1997)

Superbike World Championship (1999)

Superbike 2000 (2000)

Superbike 2001 (2000)

Racing Evoluzione (Apex in the United States) (2003)

Alfa Romeo Racing Italiano (2005)

Evolution GT (2006)

Super-Bikes: Riding Challenge (2006)

SBK-07 - Superbike World Championship (2007)

MotoGP '07 (PS2 version) (2007)

SBK-08: Superbike World Championship (2008)

MotoGP '08 (2008)

SBK-09: Superbike World Championship (2009)

Superstars V8 Racing (2009)

Superstars V8 Racing Next Challenge (2010)

SBK X: Superbike World Championship (2010)

WRC: FIA World Rally Championship (2010)

 

nesakau kad ta yra tie racingai kuriuos as losiu. jei rimtai tai nemegstu ne vieno ju zaidimo. :D bet na nera kito WRC ir nebus kol kas, ka padarysi dabar jau..

 

siaip Black Beans turi isskirtines teises dabar i WRC serija,tai viskas eis per juos siaip.o per juos kas eina tai eina is Milestone,ir gaunas dabar kad sekantis WRC gali vel pareit is tu paciu.. :D

Tu pats sumaišei, kalbėk už save.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokių pievu ? Pasakiau kaip man atrodo žaidimas. O prie ko čia negalim lygint dirt2 su wrc, gi abu ralio žaidimai, abu yra arkados, o kaip valdosi tai tikrai būtų galima, spręst iš daugelio žaistų ralio žaidimų, žiūrėtų wrc čempionatų, apžvalgų, gali palygint vieną su kitu.

Ne į temą

Dažniausiai savo nuomone laikai svarbesne už kitų ir kitam poste pradedi vapėt tą patį ka jau ankščiau esi rašęs, geriau pateiktum naujų teiginių, tada tai būtų įdomu diskutuot :D .

na gal tau cia ir ne simuliatorius,bet tikrai ir ne arkada.kad valdosi ne taip kaip tavo RBR tai jau reiskia arkada?..Dirt2 valdosi labai gerai ir maloniai. sitas valdosi gana nervingai ir gali uzknisti konkreciai. siaip arkados niekad neuzknisa, todel ir nesakyciau kad cia arkada. tai tu duok koment kode ltai arkada. ai pala tada ir GT5 arkada.na juk nera visiskas simas.galima prisikabinti prie daug ko kas nera kaip atsieit turetu buti ir pradet vartyt ir pavadint arkada cia daug ka. asmeniskai vadink kaip nori ji,bet jis palyginus su Dirt2 tikrai ne toks smagus ir lengvas. siaip dirt nera ralis aplamai. ir nebus, raliai pas kodzius baigesi su CMR serija. kad yra raliop masinu ir ralio tipo etapu keletas,nedaro jo raliu,nes masinos ten visos parengtos extreme racingam o ne raliui. va WRC tai ralis. ralis vadinu nes tai tik ralis ir daugiau nieko,ir pilnas WRC chempionatas.

dabar paimama gal LFS ir pradedam vadint visus konsoles racingus arkadom tada,nes juk ten tobulybe. man asmeniskai nuobodybe didziausia. RBR geras ralis taip. bet tai jau praejo. ir jokie modai jo nepadaro siu laiku raliu.

 

Tu pats sumaišei, kalbėk už save.

Milestone kuria , BlackBean leidzia, pats sakei kad nieko nezinai apie BlackBean.as ir kalbu uz save. tik pats tai nesugalvojau to.google.wikipedia.1min.BlackBean nieko nekure.ji turi visas teises i visus WRC bei Suberbike serijos zaidimus dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WRC_FIA_World_Rally_Championship-PAL-XBOX360-DAGGER

Kaip greit :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau LM'e! Pompuojam. Link'as: WRC

 

 

Torrent.lt torrent failiukas: WRC

 

Gidas - "Siuskis be 600sec laukimo is failai.lt": CIA

Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau LM'e! Pompuojam. Link'as: WRC

Torrent.lt torrent failiukas: WRC

 

Gidas - "Siuskis be 600sec laukimo is failai.lt": CIA

siaip cia ps3 skiltis :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.