red-cat_eX

padekit laimet

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Playmanai, siandien noriu paprasyti jusu pagalbos, taigi susiderejau su draugu is guminuku Haribo pako kad surinksiu daugiau pageviews nei jis iki menesio galo taigi man reikia jusu pagalbos ir visu kas tik gali deviantart, pasiekt dideli page views skaiciu jei tik netingi paspauskit nors karta ar pora i diena ;] tai tikrai man pades ;], o jei esat devianart vartotojas galit ir pakomentuot ar isidet i favoritus kas patiks ;]

 

Taigi aciu visiem kas man pades,

 

red-cat_eX

 

deviantart

Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paspaudziau gal 5 kartus :nunchuks:

bet nedaugeja kazko pas tave

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i kazkiek laiko priskaito tik 1, po kazkiek laiko vel :nunchuks: nu zdz yra limita valandai atrodo nuo to pacio zmogaus.. bet deku kad padedat jau pakilo nuo tada kai parasiau apie 10 clicku ;]

 

jei laimesiu (nors ir prakisiu) pakursiu ka nors gamingo tematika ir paminesiu playmanija ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Respect jei tuos anime pats piesei, bet su anglu tau sunkokai :nunchuks:

nesunkokai man su anglu ;D tik ten as gryba pjaunu... moku zinau, kalbu, rasau kol nereik lb rushint ;D nebesuspeju visur... daug klaidu priveliu, dar sita tragiska laptopo klaviatura och sucks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paspaudžiau kaip ir dauguma, nors lažyboms aišku ir geresnių daiktų galima išsirinkt ;) Tu geriau papasakok su kokia technika fotografuoji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

foto technika kuria matet ten tai buvo nokia n82 :) bet ja ismainiau i 5800 o toliau jau photoshopo apdirbimas ;] eina...

 

lazintis. na matot taigi krizes metai ;D sekantis kartas eis sumom turbut ;D bet pastebejau vakar buvau netekes intiko iki dabar surinka dar daugiau nei uzvakar 102 views ;D dar kelias dienas taip ir aplenksiu oponenta ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.