cerep

Pora klausimu

Rekomenduojami pranešimai

Laba vakara dar karta :) nusprendziau pirkti psp 3000 ir noriu suzinoti kiek pas ji RAM ?

Ir dar kai perki psp is parduotuves kiek GB jau ten ideta memory stick?

Redagavo cerep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

64 MB ram. Bet gi tau pataria visi pirkti 200X, nes 300X neatrisami (isskyrus kuriu FW 5.03 ir zemesne). O kortele tai lygtai 32MB duoda, tiksliai nezinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso nuo packo imk rockband packa gausi 4gb ir filma + band rock... jei bus virs 5.03 man atrodo kad ten bus 5.50 palauksi dar 1 men, nes jau trys savegame exploitai rasti ir nusilausi ;] umd isigijes arba pas meistreli nuneses

 

Ir isvis ka cia visi mano kad psp scene mire ir naujienu neseka ? ;DD

Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia jau reikia ziureti kai psp nusipirksiu :| ajajai

O kiek Gb patartumete imti memory stick pvz 4 GB daug game tilptu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minimum, ;] jei nori keleta normalesniu isikelt

ka cia sneki,jei normalius zaidimus tai 3-4 max,nes normalus apie 1gb buna jau cso formate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neklausyk ka sako, imk 8gb padekosi pasirinkes mano varianta, geresniu atveju sandisk memory srick pro duo magic gate ;], pamatysi noresi zaidimu daugiau, psx zaidimu, dar koki wallpaperi isikelt, jei needforspeeda zaisi noresi savo muzikos vel tau ta vieta nepamaisys, i 8 gb gali sukist nekompresuotus rimtesnius zaidimus kokius 6, kompresuotus 10 (bet jei leta korta tai lagins), daug minis, iki 20 psx zaidimu ;D psp'ui jie kazkaip maziau ima nei originalus, siaip esu inkises, 1 mini, 4 psx zaidimus ir 5 psp zaidimus i 8gb, tiek pakaktu manau ;] na aisq dar seivai ima keleta kb bet jei ju daugiau prisikaupia tai jau nebe kb ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neatrisi galesi zaist tik pirkdamas zaidimus is shopo.

 

klausimas: ikeliu zaidima i PSP palosiu istrinu ir ikeliu kita ir vat butent to kito raso There are no games. Ar cia korta kalta ar cia psp? P.S kai taip nutinka formatuoju kortele ir vel galiu irasyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cerep, galiu tau pasiulyt wos kelis men naudota psp 3000 is topo centro nei wieno ibrezimo su garantija t.t dezute ir 4gb kortele, atristas. 450lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neatrisi galesi zaist tik pirkdamas zaidimus is shopo.

 

klausimas: ikeliu zaidima i PSP palosiu istrinu ir ikeliu kita ir vat butent to kito raso There are no games. Ar cia korta kalta ar cia psp? P.S kai taip nutinka formatuoju kortele ir vel galiu irasyt

Kinietiska tikriausiai, tuoj prades geimai striginet, nepasileist ir galiausiai nebeveiks po kiek laiko arba sulūš, kaip man.Nusipirk originalia kortele is kokio bms, topo centro ar dar kokio, kur su garantija ir bus rami galva, bus magic gate supported ir rodys zaidimus, nestrigines.Štai gidas, pasitkslink http://www.playmanija.net/psp/p2001_action...01_glossaryid/2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.