scalman

Last Rebellion

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Release date(s)

JP - January 28, 2010

USA - February 23, 2010

EU - March 26, 2010

 

It takes place in a world called Jonovald, which is governed by two gods: Meiktilia who presides over the death of all people and the destruction of all things, and Formival who presides over the birth of all people and the creation of all things. Meiktilia blesses two types of people with special powers; Blades and Sealers. Blades have the skills to destroy the physical structure of things, and Sealers use magical abilities to destroy the metaphysical, the spiritual structure of things. The two main characters are Nine who is a Blade, and Aisha who is a Sealer.

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

 

 

 

 

siaip pats zaidimas turejo buti skirtas PSP ,taciau kaip matome perejo i PS3. lol

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu sitas zaidimas turejo likt PSP, nes ant pS3 tikrai nebus "Must Buy"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm. Kaip PSP žaidimas manau būtų gana neblogas, bet PSthree -dunno... Atmosfera per šiuos trailerius manę kolkas nesužavėjo. Muzika primena Enchanted Arms (tas žaidimas man patiko), bet kažkokia spaudžianti smegenys.

 

Gameplay irgi nesužavėjo. Spaudžiantis, daug portalų, loading linijų, CP (WTF - Lineage anyone????), ir mano manymų per daug apkrauta kovos sistema (bent jau toks mano įspudis po pirmo žvilgsnio). Pažiurėsim kas bus toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.