evaldasas

Castlevania

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jums castlevania ant ps2?Man tai visai nieko.Curse of darkness perzaidziau db losiu lament of innocence ir jame jau ipusejau aisku su youtobes walkthroughtu ;),siaip jusu nuomone:)

 

-Lament of innocence 2003m.

<a href="http://image.com.com/gamespot/images/bigbo...89680_front.jpg" target="_blank">http://image.com.com/gamespot/images/bigbo...89680_front.jpg</a

 

 

http://www.coverbrowser.com/image/bestsell...-2006/806-1.jpg -Curse of darkness 2005m.

Redagavo evaldasas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gosh tikiuos nepyks ps2 owneriai bet noreciau ps2 kad galeciau pereit tas sukurtas ps2 castlevanias, curse of darkness yra xboxui pirmam tai suformavus diska galeciau palosht ant 360, siaip castlevania nezinau the best of all sidescroleriu man, tik nepatiko kaikurie 3d serijos zaidimai, bet siaip nezinau cool, ir kiek maciau ant ps2 ju tai vaizda pusetina sudare ;] na cia mano nuomone

 

 

beto 3d tikrai nesamoningai castlevanijos jauciasi 2d ta dvasia man tik manau perteikia castlevanios, bet next gen kur kuria dabar visai nk atrodo. ;]pamirsau ka norejau pasakyt ;) kol rasiau.

Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siap kai isijauti i ta geima tai nejna atsiplest nes atidarineji mapus ,gauni nauju ginklu,ir siaip nori kuo daugiau atidaryti visko.As krc nuo devintos ryto iki db pliekiu Lament of innocence ir pagaliau padarysiu pertrauka nes eisiu i sale biski kasiuka palost :).Apie 70proc jau perejau.Ir dar galiu pasakyti kad cia irgi is tu zaidimu prie kuriu ilgiau neprisesi nepatiks nes man pradzioj atrode š**** :DO pirma bosa kol nugalejau :) nervu kiek ,bet db viskas ejna kaip per sviesta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

 

Nuotrauka

 

taip pat ant ps2 galima sulosti ir PS1 isleistus kelis Castlevania zaidimus,vienas ju tai perkurtas orginalus Castlevania nuo SNES,kitas naujas 2D scroleris,bet manyciau kad geriausias 2D Castlevania ,koki esu loses aplamai.

 

Nuotrauka

 

 

Nuotrauka

 

aisku ant PS2 su NES,SNES emule galima taip pat sulosti it visus pirmus 6 Castlevania klasikinius zaidimus ant tu konsoliu.

 

Nuotrauka

* Konami

* 2D Platformer

* Release: May 1987

 

Nuotrauka

* Konami

* 2D Platformer

* Release: December 1988

 

Nuotrauka

* Konami

* 2D Platformer

* Release: September 1990

 

Nuotrauka

* Konami

* 2D Platformer

* Release: December 1991

 

Nuotrauka

# Konami

# 2D Platformer

# Release: September 1995

 

bei viena Sega Castlevania

 

Nuotrauka

* Konami

* 2D Platformer

* Release: Mar 17, 1994

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.