RenatasLT

PS3 Torne

Rekomenduojami pranešimai

Sony kompanija anonsavo PS3 DVR prieda ps3 konsolei, sito priedo pagalba galima bus irasinet viska ka rodo TV, programas, zaidziama zaidima, kabeline ir t.t Kaina bus ~110$. Manau bus labai naudingas priedas ;)

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, ar man vaidenasi ar ne, bet ar sitas irenginys kartais neturejo tik japonijoj pasirodyti ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistiek a2i8 kad parašiai nors ir buvo, nes bent jau aš nemačiau ;), beto geras daikčiukas reiks nusipirkt ;) jei ištikro pasirodys ne tik Japonijoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras dalykėlis,bet gerai ir kainuoja.Svarbu kad daba nebus vargo su įrašinėjimu ;).Bet youtubėje spėju video tai normaliai padaugės.

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras dalykėlis,bet gerai ir kainuoja.Svarbu kad daba nebus vargo su įrašinėjimu :).Bet youtubėje spėju video tai normaliai padaugės.

Aha ir palengves dar trofejus rinkt, nes jei bus koks sunkus, tai ji galesi pasizet youtube'je :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na visgi nedel trofeju losiama yra :)

 

Siaip hd kokybes vid neblogai butu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha ir palengves dar trofejus rinkt, nes jei bus koks sunkus, tai ji galesi pasizet youtube'je :)

Ne į temą

Tai kad ir dabar jei nesuprantu kaip koki trofa gautinebuna problemu su gidais. :)

 

O siaip as turiu Dazzle DVC-100, bet problema ta kad jam reikalingas PC, o normaliai veikia tik su Win XP. Siuo metu naudoju Win7, tai nelabai galiu ir naudotis juo. :)

Kitas dalykas, DVC-100 nera HD kokybes. Jei sis aparatas bus HD, tai manau parduosiu kaip nors Dazzle ir nusipirksiu sita, cia net PC nereikia kaip suprantu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net jei sitas priedas kainuotu $10 ,nepirkciau , jo,as zaidziu ne tam kad irasineciau o del malonumo, trofejai man nera aktualu taip pat,cia panasiai kaip ps3 distancinis kuris nereikalingas nors ikiso man ji dovanu prie konsoles,bet taip as jo ir neispakavau per metus laiko :D man filmai sekmingai pasileidzia paspaudus X

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau ne tik del trofeju toks daikciukas tiktu :D pvz gali savo gameplayu nufilmuot, klipa susukt ar pn, pagal poreikius kiekvieno, jei nereikia nepirk thats it :D

net jei sitas priedas kainuotu $10 ,nepirkciau , jo,as zaidziu ne tam kad irasineciau o del malonumo, trofejai man nera aktualu taip pat,cia panasiai kaip ps3 distancinis kuris nereikalingas nors ikiso man ji dovanu prie konsoles,bet taip as jo ir neispakavau per metus laiko :D man filmai sekmingai pasileidzia paspaudus X

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net jei sitas priedas kainuotu $10 ,nepirkciau , jo,as zaidziu ne tam kad irasineciau o del malonumo, trofejai man nera aktualu taip pat,cia panasiai kaip ps3 distancinis kuris nereikalingas nors ikiso man ji dovanu prie konsoles,bet taip as jo ir neispakavau per metus laiko :D man filmai sekmingai pasileidzia paspaudus X

Tai kam tau tas Ps3 reikalingas, jei tu su juo nk nedarytai... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad jam PS3 reikalingas ŽAIDIMAMS, ko neįtakoja nei jokie Bluray pultai, nei DVR priedai. Jei kiti konsolę naudoją kaip filmų/muzikos grotuvą, ar įrašymo prietaisą, dar nereiškia, kad negalima konsolės naudoti TIK žaidimams. :D

 

Kas liečia DVR, bent man iš jo naudos - 0. Daryti kažkokius trofėjų gidus? Gaila laiko, o ir dabar užtenka žmonių kurie tuo užsiima. Įrašinėti savo gameplay'jų ir paskui žiūrėti kaip AŠ PATS ŽAIDŽIU? :D Čia jau kažkoks fetišas... Geriau antrą kartą pereisiu tą patį žaidimą, negu žiūrėsiu video. :D

Na, bet kaip ir kiekvienam daiktui, manau ir šitam atsiras savas vartotojas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.