amfito

vairas prie ps2

Rekomenduojami pranešimai

taigi turiu vaira gembird str-Shockforce ir noriu ji pajunkt prie ps2 kad palost kokius gt4 ar nfs, bet jungent per usb jis neveike nors ant dezes bei nete raso kad imanoma pajunkt prie ps2 bet neradau kaip tai gal kas paaiskintumet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi turiu vaira gembird str-Shockforce ir noriu ji pajunkt prie ps2 kad palost kokius gt4 ar nfs, bet jungent per usb jis neveike nors

ant dezes bei nete raso kad imanoma pajunkt prie ps2 bet neradau kaip tai gal kas paaiskintumet?

nu as savo tikrai sena vaira buvau pajunges prie ps2, kai anksciau dar turejau. Pas mane irgi raso, kad ps2 gal prijungt ant dezes, o pas tave nebuvo jokio adpterio prideta is usb i ps2 tiesiai i ta vieta kur valdymo pultai kisasi? Nes pas mane tai jis buva, tai va dabar tau reik susirast toki adapteri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per options bandykit padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panagrinek vaira gal kur nors koks mygtukas yra kaip pas manes buvo pc/ps2 vairas o ant vairo buvo nustatymas (jungtukas) <--ps2 y kita puse ---> pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.