Dimac

Ką pasirinkti. PC ar iPhone

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Vat iškilo toks klausimas. Ar "turbint" PC ar pirkt iPhone? ;D Aš šiaip labai mėgstu kompiuterius, domiuosi jais ir pan. Žaidžiu visokius žaidimus ir pan. Dar patinka įdomios programėlės ir šiaip daug kas kas susiję su kompiuteriais. Esmė tame, kad iPhone tų programėlių labai daug įdomių ir dar TouchScreen, bet kompe daugiau žaidimų ir šiaip visko. Pastaruoju metu mėtausi labai tarp iPhone ir tarp PC. Ką jūs mano vietoj rinktumėtės ? :notworthy: Gal ir nekaip čia surašiau, bet manau suprasit. Niekada nebuvau geras rašytojas ;D

 

 

P.s. : Tie kurie nori pasakyt, kad esu žmogus be nuomonės ar tiesiog pasakyt, kad galvok pats, juk tavo litai ir pan. - tiesiog nerašykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki. Vat iškilo toks klausimas. Ar "turbint" PC ar pirkt iPhone? ;D Aš šiaip labai mėgstu kompiuterius, domiuosi jais ir pan. Žaidžiu visokius žaidimus ir pan. Dar patinka įdomios programėlės ir šiaip daug kas kas susiję su kompiuteriais. Esmė tame, kad iPhone tų programėlių labai daug įdomių ir dar TouchScreen, bet kompe daugiau žaidimų ir šiaip visko. Pastaruoju metu mėtausi labai tarp iPhone ir tarp PC. Ką jūs mano vietoj rinktumėtės ? :notworthy: Gal ir nekaip čia surašiau, bet manau suprasit. Niekada nebuvau geras rašytojas ;D

P.s. : Tie kurie nori pasakyt, kad esu žmogus be nuomonės ar tiesiog pasakyt, kad galvok pats, juk tavo litai ir pan. - tiesiog nerašykit.

Priklauso nuo to ko tau labiau reikia, bet asmeniškai aš - "turbinčiau" PC.

Ne į temą

Koks dabar tavo PC? Procesorius, RAM, Vaizdo plokštė ir panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

[/off]

Priklauso nuo to ko tau labiau reikia, bet asmeniškai aš - "turbinčiau" PC.

[off]Koks dabar tavo PC? Procesorius, RAM, Vaizdo plokštė ir panašiai.

2gb ram ddr2 800, gf 8600 vaizdo ploškė, procas Intel Core 2 Duo CPU E8400 3ghz. Nėra labai jau lievas, bet norint žaist naujausius žaidimus reik galingesnio, nes jau dabar nemažas lag'as jaučiasi.

 

P.s. : Aš su Win7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2gb ram ddr2 800, gf 8600 vaizdo ploškė, procas Intel Core 2 Duo CPU E8400 3ghz. Nėra labai jau lievas, bet norint žaist naujausius žaidimus reik galingesnio, nes jau dabar nemažas lag'as jaučiasi.

 

P.s. : Aš su Win7

Kompas nera blogas , tai as tau siuliciau pirkt iphone. Ir beto jei turi gera telefa tai geriau pirk ipod touch , nes mano draugai turi iphone ir sako , kad labai kaista.

Tai jei nori programkems tai imk ipod touch :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iphone gražus žaisliukas - nei pas jį GPS normalus, nei ten autocad normalei atsidarysi, ten grynai multimedia irenginukas.Jeigu nori rimto telefono pirk Windows mobile pvz htc touch hd 2.Žaidimu per akis,programu irgi, bet ten jau ne žaislas ,o rimtas aparatas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iphone tai pervertintas dalykas jei jau taip nori kazko su touch screenu ir programas vezancio palauk iPad vat ten turetu buti iphone stiliaus netbookas. o seip tai sakyciau is situ jau geriau pc kelti. nors kai pagalvoji tai nei i viena nei i kita neapsimoka tiek litu kisti. ka siandien nusipirksi poryt jau bus seniena ,- taip sakant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iphone tai pervertintas dalykas jei jau taip nori kazko su touch screenu ir programas vezancio palauk iPad vat ten turetu buti iphone stiliaus netbookas. o seip tai sakyciau is situ jau geriau pc kelti. nors kai pagalvoji tai nei i viena nei i kita neapsimoka tiek litu kisti. ka siandien nusipirksi poryt jau bus seniena ,- taip sakant

Ne į temą

Nu cia kaip kam, as turiu iphone ir jis man patinka :D Labai patimka multitouch, geri zaidimai ir daugybe programu ir siai paprastas valdymas.

 

As asmeniskai imciau iphone, nes jie greit nenuverteja. Nusipirkes vasara uz 800lt ir pardaves gautai 800.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo jei man taip rinktis reikėtų tai atsižvelgčiau į tai kiek aš jį naudosiu ateity. Jeigu daug keliauji, retai namie būni ar kažką tai tada imčiau iPhone, bet jeigu mažai kada kur išvažiuoji ir daugiau laiko namie praleidi tada pc "turbinčiau". Aš skaitau kad telefonas yra paskambint ir žinutei parašyt, o ne ten žaidimam žaist. Pats turiu Samsung s5230 su touchscreen'u, fainas aparačiokas, bet jo funkcijų naudoju gal tik 30% nes daugiau ką reikia tai pasidarau per PC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kiekvienasm skirtingai.Man geras telefonas su daug funkciju,galingu procesoriumi ir gera kamera labai reikalingas.Aš dažnai dokumentus fotkinu, dažnai internete naršau po tokius tinklapius ,kokių paprastit elefonai dėl dydžio neatidaro,dažnai su telefonu funkcijas braižau ,trigonometrines lygtis sprendžiu, taip pat naudojuosi telfono GPS.Man geras telefonas tiesiog butinas- isnaudoju 100 % viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk naujo iPhone vasara, ir imk ji

Tu apie Ipad ?

Redagavo reDzyss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu iPhone ir galeciau pasakyti kad labai geras daiktas bet tavo vietoj turbūt turbinciau pc nes geresne grafika, geresnis valdymas ir didesnis zaidimo malonumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.