Gunzas

PS3 internetas

Rekomenduojami pranešimai

Kad pinigus reikia moket uz ta programa ? Ar tau tik nuo DMZ susitvarke , as ta jau senai ziurejau bet vistiek niponiel :) . Buvau atsidares routeri maciau ta DNZ ,bet nezinojau kuri ten Ip rasyt , daug ten ;) .

 

Jum gerai ;) , o yra kas forwardina , pavyzdžiui interneto meistrai tą reikalą padarytų ,jeigu paprašyciau , nes šioje srityje aš esu žalias ir nelabai gaudausi . Esu girdėjęs apie ta Port forward ,kažkada masčiau daryti , bet tai tik galvos laužymas .

Redagavo Gedasss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir rase auksciau kolega, isjungus DMZ gali padet.

Routeris dar turi intergruota firewall savyje kur filtruoja ieinancius ir iseinancius ip (ar kazkas panasaus).

 

Koks routerio modelis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir rase auksciau kolega, isjungus DMZ gali padet.

Routeris dar turi intergruota firewall savyje kur filtruoja ieinancius ir iseinancius ip (ar kazkas panasaus).

 

Koks routerio modelis?

 

ASUS RT - G32

 

TAi į DMZ skilty reikia rašyt routerio nustatymuose ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Atsidaryk interneto narsykle ir irasyk savo routerio ip adresa (dazniausiai http://192.168.2.1 bet gali buti kitoks.)

2. Prisilogink, eik i firewall, arba advanced settings (nesu isitikines kuris)

3. Susirask DMZ ir padaryk Enable

4. Prie to DMZ suvesk ip aparato kuriam pririsi DMZ (tavo atveju ps3 ip)

 

Ne į temą

Tikiuos parasiau aiskiai.

Tikriausiai yra netikslumu, nes su ASUS RT - G32 nebuvau susidures

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ps3 IP ten kur atsidarai PS3 networke visus duomenis ir tas kur paprastai užrašytas Ip adress vadinasi PS3 Ip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ps3 IP ten kur atsidarai PS3 networke visus duomenis ir tas kur paprastai užrašytas Ip adress vadinasi PS3 Ip ?

galbut... (neturiu prie saves ps3 tai nepasakysiu)

Ant pc turejau programa network magic ir ten rasdavau visus reikiamus ip ir panasiai. Jei nesurasi tu duomenu pabandyk parsisiust network magic ir paziuret.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra atrodo viskas gerai . losiau 15 minuciu ,neismete . Tiesiog DMZ skiltyje (routeryje) irasiau Ps3 IP adresą . Jokių port forwardingu nereikėjo . Dar reikes man daugiau palošt . 15 minučių dar ne viskas . Bet manau susitvarke viskas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal zinot kaip su windows xp interneta prie ps3 prijungt? prasau padekit is karto aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal zinot kaip su windows xp interneta prie ps3 prijungt? prasau padekit is karto aciu

ne nuo windows'u priklauso, tiesiog reikai tau turet rauteria rba tinklo plokste pc (kai zaiis pc turesi but ijunges), jai turi rauteri tai problemu nekils pasiskaicius sita tema :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal zinot kaip su windows xp interneta prie ps3 prijungt? prasau padekit is karto aciu

Taigi parasiau kaip ant Vistos ir W7, tai control panel paieskok ir rasi kaip ant XP pasijungt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip ant pacio ps3 Wireless pakeist proxy server ,niekad nesusiduriau as su jais ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neradau giduose todel klausiu cia.

 

Kaip reikia prijunkti ps3 prie interneto? Ka ir kaip jungti? (Pas mane modemas)

Ar reikia kur nors registruotis norint zaisti online?

Ir ar man nelagins jei mano neto greitis 0,5mb/s ?

 

Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neradau giduose todel klausiu cia.

 

Kaip reikia prijunkti ps3 prie interneto? Ka ir kaip jungti? (Pas mane modemas)

Ar reikia kur nors registruotis norint zaisti online?

Ir ar man nelagins jei mano neto greitis 0,5mb/s ?

 

Aciu.

Ne į temą

Pastebejau toki pat pranešima parasei http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...st&p=151928.

Nu čia toks greitis ant ribos, didesne dali zaidimu nelagins zaidziant, o kai kuriuos lagins, pas mane labai panasus greitis, bet jei yra galimybiu pasikeist interneta ar pasididint greiti interneto, tada būtų tinkamesnis variantas, žaist sklandžiai ( be lagų).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tokioj vietoj gyvenu, kad greitesnis netas butu tik jei netas nuo 17:00 ir ten ne 1mb/s nesiektu

 

O imanomas koks nors budas pasigreitinti interneta bent kiek? Pinigu turiu. Pirkt ka nors ar uzsisakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.