scalman

Bodycount

Rekomenduojami pranešimai

Zaidimas iseina jau sio menesio gale. pats laikas codziam parodyt daugiau video zmonem

 

http://www.youtube.com/watch?v=SaFOScZDPg0

 

..taigi jokiu cover, sleptis nera kur nes visi coveriai yra sunaikinami ,persaunami,susprogdinami, turi but visalaik judesi. bet kaip jie tiek destrukcijos ispese is savo engine tai nuostabu. prie EGO pridejo Havok ir gavos nuostabus dalykas pasakyciau. gryniausias run&gun shooteris. :offtopic:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirma nuomone tai paprasta saudykle run and gun(gyvenime pabandykit run and gun merginas) :offtopic:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirma nuomone tai paprasta saudykle run and gun(gyvenime pabandykit run and gun merginas) :notworthy:

 

Ne į temą

perskaičiau kelis tavo postus ir supratau tavo avataro prasmę - "Your argument is invalid" :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O tavo avataras su didele prasme :notworthy:
Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vien saudykles nelabai megstu, bet Black tikrai mane uzkabino ir buvo ispudingas zaidimas, dar tais laikas tokia grafika buvo super viskas <_< Is sito zaidimo kaip matau saudykle ir tiek, nesuzavejo manes gameplay, bet pabandyti palosti si game gal ir reiks :)

Mano nuomone cia tik :)

Redagavo haris883

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai gražūs sprogimo efektai. Ne veltui tie patys kūrėjai, kaip ir Black. :(

 

jo grazu bei lietus labai graziai atrodo. kazkaip nepamenu kad buciau loses kita shooteri kur lietus lijo belosiant ir besaudant, tai labai cool. na Ego gali lietu labai graziai parodyt mes tau matem Dirt3. del kureju tai is Black kureju buvo tik vienas zmogus cia, kuris jau senai pasitrauke is sio zaidimo kurimo, perejo i City Interactive jei gerai pamenu, o codziai patys kure toliau jau vieni. net noretusi galvot kad destrukcija geresne nei BC2 gal , na bent jau taip atrodo kol kas. kiek gali istaskyt tik su ginklu ir kaip lentos graziai nuskyla.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=CwsGOEnV1eE

nice muzika bus .. :(

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ka tik isejusia demo lengvai pasitaskiau taip. toks linksmas ,nesunkus tikrai pasitaskymas. kazkaip beveik neina mirti ten, geras valdymas, gerai coverintis ir saudyt is uz coveriu, fainai ten viskas sprogsta ir issilaksto, galima ir dali betoniniu coveriu nukandziot. nei per daug itrauke,nei kad kazkas blogo butu, toks lengvas pasirode gana, gana grazus. kazkiek primena Brink, valdymas sito geresnis tik sakyciau ir jautresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ka tik isejusia demo lengvai pasitaskiau taip. toks linksmas ,nesunkus tikrai pasitaskymas. kazkaip beveik neina mirti ten, geras valdymas, gerai coverintis ir saudyt is uz coveriu, fainai ten viskas sprogsta ir issilaksto, galima ir dali betoniniu coveriu nukandziot. nei per daug itrauke,nei kad kazkas blogo butu, toks lengvas pasirode gana, gana grazus. kazkiek primena Brink, valdymas sito geresnis tik sakyciau ir jautresnis.

 

O kaip zaidimo istorija, su prasme ar :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.