scalman

PS3 Move !

Rekomenduojami pranešimai

Pagaliau Move tikroveje... Nera jis jau toks nuostabus....

 

zinau kad gausiu minusu, bet man dzin jau...

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat as ir maniau kad bus plasmasinis, o cia guminis pasirode , nes isdezutes istraukinejau, ciupau drasei uz burbulo, ziuriu kad minkstas isai :D

Liko 50% siustis dar ta Heavy Rain move Demo

 

Ai dar vienas dalikas PlayStation Move duoda sniuriuka o PlayStation Move Navigation neduoda (gal delto kad su juo nemusikuosi i kaire i desinia :D )

 

Po ps3 meniu vaikstai su Move, tai gali buti ir kamera atjunkta valdosis puikei , tik visalaik reik ispausti knopke T (tai cia panasei R2 paspaust) nu ir tada judini ta lazdelia , idomu filmus prasukinet ar seip daina kokia

 

PlayStation Move Charging Station kas gerai kad nereik USB lizdu naudot ant ps3 o tiesiok pakrovejes nuo razetes , nes komlekte Move ar Navigation net neduoda krovimo laido, nes seip pas mane dabar du lizdai uzimti , 1 usb kamera pajunkta 2 pakrovimo laidas

 

[update]

Nu va isbandziau zaidima Heavy Rain ir tikrai patiko man isai , net ranka pakirto nuo mustiniu :whistling:

move burbulo ledai palaiko 16 milijonu spalvu ;DDD tai pagalvok kaip gali keistis.

 

beto pakirs dar pakirs ;DD bus kaip su wii man buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista kaip jus ten kurie jau loset dar matot ta burbula,man reikejo poros minuciu kad pazet kur kokia knopke ir viskas, visa Heavy rain demo kol perejau tai ne kart nemaciau beveik to move rankose, visalaik buvo demesys i ekrana,ko ir norejau butent, kad net nejaustum ka turi rankose o tiesiog lostum. siaip ziauriai cool daiktas. nesakau kad man idomu ten tie demo zadimukai kartu su juo, bet boksas patiko, tenisas irgi nieko, aisku heavy rain tai jega isvis, pvz pinigus numesti vargsui gatvej realiai darant judesius,ar musantis ,ar beldziant i duris.,ar darant bet ka kita..atsukant vandeni duse ir pan...nusirengiant..nu krc sarasas begalinis. viska daryt buvo tikrai smagu,pvz masina uzvest ar atsidaryt dureles, nors zaidimas ir nebuvo kurtas spec move ,bet kol kas tai geriausia ka galima patirti turint move. tuoj iseis zaidimo patchas pilnam zaidimui ir bus ka veikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku kad Heavy rain smagu buvo man lost , kaip pirmas ispudis man tai tikrai geras, o zaisdamas tikrai neziurejau i ta burbula nubuvo kada ziuret , reik i ekrana ziuret ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

kagi Move gavo ir rifle ginkla, pasirodys November 10,kainuos $29 amazonej, dar pridejus si

Nuotrauka

gaunasi visa ekipiruote. dabar tik zaidimu duokit tam ismegint. RE5 kazkaip nelabai tam,aisku nei Heavy Rain. reikia dabar shooteriu kokiu.gal ir nieko visai butu.

o jei rimtai tai tik korpusas,o tai gali buti bet koks daiktas i kuri isistato Move, tai galetu sukurt realiu ginklu geros kokybes kopijas,va tada butu tikrai cool.. cia vistiek tokie vaikiski "pistikai" ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ka tai zinok MAG beta kur dabar vyksta palaiko move. Manyciau CIA kazkaip viskas susije

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik isbandziau lazdele ;) na pirmas isbudis tikrai nerealus. Ziuri ir tikiesi kasko panasaus i Wii bet kai pamatai kaip viskas atrodo ir valdosi tai... Does everything :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu pakankamai pinigų dviem motion'ams ir 1 navig controlleriui. Neturiu ir kameros :/ . Ten su vienu tuo controller'iu eina lošti? Nes turbūt reiks prigriebt, o kai bus proga tai ir antrą prigriebt.

 

Tiesą, be navig controller'io sunkiai valdosi (turiu galvoje laikant vienoj rankoj DS3 kitoj motion) Net neįsivaizduoju. Gal nereikalingas tas navig controller ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... Neturiu ir kameros :/ . Ten su vienu tuo controller'iu eina lošti? Nes turbūt reiks prigriebt, o kai bus proga tai ir antrą prigriebt.

Be kameros nepavyks ;) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lazdele, sniurelis, demo kompaktas ir kamera

Redagavo Chuck Norriss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be kameros nepavyks ;) .

Nu aš turėjau galvoje starter'į pajamt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar veikia su 3.41 updatu? Ar nepadarys Sony, kad jei noresi naudotis ps move bus reikalingas maziausiai 3.42 updatas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau taip darytų nebent ant žaidimų. btw kiek žinau laužiamas jau ir 3,42

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandziau pas pusbroli si daikciuka.. Ir likau tikrai patenkintas. Dabar galvoju ar verta ji isigyti ? Beje, ar yra ten tame starter pack kazkoks zaidimas, nes nusipirksi ir nebus ka veikti ? :thumbsup4:

Redagavo Jimboo6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.